2003.

Rezultati 2003

 

 
 

Prvenstvo Države grčko-rimski stil  u 2003 god.

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

120kg

Kemeveš Petar 4.mesto

 

 

15.06.2003 Subotica

 

 

 

 

 

 

 

 

55kg

Špoljarić Aleksandar  5.mesto

60kg

Grabovac Darko    4.mesto

 

.2003Subotica

 

58kg

Špoljarić Aleksandar   6.mesto

85kg  

Žarkovački Marko 7 .mesto

 

 

18.05.2003.Kanjiža

 

 

29kg  

Stevandić Tibor 3 .mesto

47kg  

Beretić Tomislav 8 .mesto

53kg  

Rakić Miloš 4 .mesto

 

85kg  

Žarkovački Marko 4. mesto

 

 

31.05.2003.Subotica

 

 

53kg

Videkanjić Nemanja  4.mesto

 

 

31.05.2003.Subotica  

 

 

 

 

Prvenstvo Republičko grčko-rimski stil  u 2003 god.

Juniori

50kg

Špoljarić Aleksandar 4.mesto

 

 

 

19.04 .2003 Subotica

 

 

 

 

 

 

Prvenstvo Vojvodine grčko-rimski stil  u 2003 god.

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

55kg 

Špoljarić Aleksandar 6.mesto

Ivanović Petar   6.mesto

60kg

Ivanović Petar 4.mesto

74kg 

Ječmenica Dejan 4.mesto

84kg

Grabovac Darko 5.mesto

96kg

Dimić Željko 4.mesto

 

08.03.2003.Zrenjanin 

 

 

85kg  

Barta Kristijan 4.mesto 

100kg

Dimić Željko    5. mesto

 

02.03.2003 Subotica

 

53kg  

Rakić Miloš      4.mesto

85kg

Žarkovački Marko 1.mesto

 

 

22.03.2003 Subotica

 

 

 

53kg

Videkanjić Nemanja    3.mesto

 

 

22.03.2003 Subotica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.    Kup Srbije i Crne Gore grčko – rimskim stilom   2003 god.

Seniori

Juniori

Kadeti

60kg

Ivanović  Petar  7.mesto 

 

 

08.02.2003.Subotica

 

 

 

60kg

Ivanović Petar 6.  mesto

84kg

Grabovac Darko   7.mesto

Ječmenica Dejan  15.mesto

 

22.02.2003.Subotica

 

63kg

Šalja Fidan  6.mesto

100kg  

Dimić Željko   3.mesto

 

 

 

16.02.2003.Subotica

 

 

 

 

 
2. Kup Srbije i Crne Gore grčko – rimskim stilom   2003 god.

Juniori

Kadeti

Staruji pioniri

Mlađi pioniri

84kg

Grabovac Darko 3.mesto

 

 

29.03 .2003 Subotica

 

 

58kg

Špoljarić Aleksandar 6.mesto

85kg

Žarkovački Miloš 7.mesto

 

15.06 .2003 Subotica

 

 

53kg

Rakić Miloš 10.mesto

85kg

Žarkovački Marko 1.mesto

 

06.04 .2003 Subotica

 

 

 

29kg

Stevandić Tibor 3.mesto

38kg

Beretić Tomislav  7.mesto

53kg

Videkanjić Nemanja 5.mesto

 

06.04 .2003 Subotica

 

 

Turnirska takmićenja grčko-rimski stil  u 2003 god.

Kadeti

 

TURNIR U BEČEJU

54kg

Špoljarić Aleksandar 3.mesto

63kg

Šalja Fidan  4. mesto

85kg

Žarkovački Marko 6. mesto

Barta Kristijan       4.mesto

 

Bečej 04.10.2003

 

TURNIR JOVAN BOGIĆ PUFIKA

 

 

58kg

Špoljarić Aleksandar 2.mesto

54kg

Brkić Vladimir  4. mesto

76kg

Zec Dušan 4. mesto

85kg

Žarkovački Marko 4. mesto

100kg

Jurković Miro 4. mesto

 

Novi Sad 27.12.2003

 

 

 

 

 

 

 

2. Rvačka Savezna Liga  grčko-rimski stil  u 2003 god.

1.kolo  

2.kolo

3.kolo

4.kolo

Finale 2 R.S.LIGA

55kg

Špoljarić Aleksandar 3.mesto

Miler Josip   6.mesto                      

60 kg

Ivanović Petar 2.mesto

Šalja Fidan   5.mesto 

74 kg

Zec Dušan      8.mesto

84 kg

Žarkovački Marko 7.mesto

96 kg

Žarkovački Miloš   5.mesto

120 kg

Radaković Nikola     3.mesto

 

SUS      95 BODA

RSO     49 BODA

RBG     85 BODA

OBO    33 BODA

TOB     30 BODA

LJIM    14 BODA

ASU     08 BODA

MPD     05 BODA

ŽBG      0 BODA

 

Sombor 18.10.2003 

55kg

Špoljarić Aleksandar 3.mesto

Miler Josip   8.mesto                      

60 kg

Ivanović Petar 3.mesto

Šalja Fidan   5.mesto 

74 kg

Zec Dušan      6.mesto

84 kg

Žarkovački Marko 7.mesto

96 kg

Kemeveš Petar       3.mesto

Jurković Miro 8.mesto

Žarkovački Miloš   9.mesto

Barta Kristijan      10.mesto

120 kg

Radaković Nikola     3.mesto

 

 

SUS      116 BODA

RSO     59 BODA

OBO    47 BODA

RBG     44 BODA

TOB     26 BODA

LJIM    18 BODA

ŽBG     12 BODA

ASU     08 BODA

 

REZULTAT nakon drugog turnira

 

SUS      211 BODA

RBG     129 BODA

RSO     108 BODA

OBO    80 BODA

TOB     56 BODA

LJIM    32 BODA

ŽBG     17 BODA

ASU     16 BODA

 

Zrenjanin 02.11..2003 

 

 

55kg

Brkić Vladimir 8.mesto

Miler Josip   9.mesto                      

60 kg

Šalja Fidan   3.mesto Ivanović Petar 4.mesto

Špoljarić Aleksandar 6.mesto

74 kg  

Zec Dušan      6.mesto

84kg

Žarkovački Marko 10.mesto

96 kg

Jurković Miro 4.mesto

Žarkovački Miloš   5.mesto

120 kg

Radaković Nikola    2 .mesto

 

 

 

SUS      73 BODA

OBO    62 BODA

RSO     53 BODA

MPD    34 BODA

RBG     33 BODA

TOB     21 BODA

ŽBG     17 BODA

ASU     08 BODA

REZULTAT nakon trećeg turnira

SUS      284 BODA

RBG     162 BODA

RSO     161 BODA

OBO    112 BODA

TOB     77 BODA

ŽBG     34 BODA

MPD     34 BODA

LJIM     32 BODA

 

ASU     24 BODA

 

 

 

Sombor 15.11.2003 

 

55kg

Špoljarić Aleksandar 3.mesto

Brkić Vladimir 7.mesto  

60 kg

Šalja Fidan   2.mesto

Ivanović Petar 6.mesto

Miler Josip   7.mesto

66 kg

Fridrih Igor  2.mesto

Gavrić Mladen   3.mesto 

74 kg  

Zec Dušan      4.mesto

84kg

Žarkovački Marko 7.mesto

96 kg

Žarkovački Miloš   4.mesto

120 kg

Kovač Aleksandar  2.mesto

Serdar Stevan        5.mesto

Radaković Nikola    7 .mesto

 

 

RSO     76 BODA

TOB      55 BODA

SUS      53 BODA

RBG     42 BODA

OBO    33 BODA

LJIM    26 BODA

MPD    18 BODA

ASU     10 BODA

ŽBG     05 BODA

 

REZULTATI nakon četvrtog turnira

 

SUS      337 BODA

RSO     237 BODA

RBG     204 BODA

OBO    175 BODA

TOB     132 BODA

LJIM     58 BODA

MPD     52 BODA

ŽBG     39 BODA

ASU     34 BODA

 

 

 

Obrenovac 30.11.2003 

 

 

RSO-RBG     2-5

55kg

Brkić Vladimir              0

Devčić Marko               1

60 kg

Ivanović Petar                1

-                                      0

66 kg

Špoljarić Aleksandar      0

Ivanović Nemanja           1

74 kg

Grba Branislav                  0

Dukić Nemanja                  1

84kg

Žarkovački Marko              0

Dukić Dragutin                  1

96 kg

Kemeveš Petar                  0 

Kecman Mladen               1

120 kg

Kovač Aleksandar             1

Kecman Ilija                      0

 

 

RSO-OBO     2-5

55kg

Brkić Vladimir              0

Brankov Dragoslav       1

60 kg

Ivanović Petar                0

Nikolić Srđan                 1

66 kg

Špoljarić Aleksandar      1

Grujić Dejan                   0

74 kg

Grba Branislav                  0

Bojanić Vladimir              1

84kg

Žarkovački Marko              0

Bojanić Goran                    1

96 kg

Kemeveš Petar                  0 

Kleut Dragutin                  1

120 kg

Kovač Aleksandar             1

Igić Milan                          0

 

SSU-RSO     7-0

55kg

Fazekaš Zoltan                 1

Brkić Vladimir                 0

60 kg

Januzović Milan              1

Miler Josip                      0

66 kg

Dokmanac Slaven           1

Šalja Fidan                      0

74 kg

Patrić Miroslav              1

Grba Branislav               0

84kg

Marki Ivan                     1

Žarkovački Miloš          0

96 kg

Vlahović Marin              1

Jurković Miro                0

120 kg

Marić Vladimir             1

Kovač Aleksandar         0

 

 

 

28-00

1.  RVAČKI KLUB SUBOTICA SUBOTICA

2 RVAČKI KLUB OMLADINAC BOTOŠ

3. RVAČKI KLUB RADNIČKI BEOGRAD

4. RVAČKI KLUB RADNIČKI SOMBOR

5. TOB

6. LJIM

7. MPD

8. ŽBG

9.ASU

 

 

07.12.2003 Subotica

 

 

Plasman posle 1. kola

RK “Radnički” Sombor  2.mesto

Plasman na 2. kolu

RK “Radnički” Sombor  3.mesto

Plasman na 3. kolu

RK “Radnički” Sombor  3.mesto

Plasman na 4. kolu

RK “Radnički” Sombor  1.mesto

Konačan plasman:

RK “Radnički” Sombor  4.mesto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela osvojenih medalja sa prvenstva Vojvodine u 2003 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

seniori

ukupno

1.Videkanjić Nemanja  58 kg

 

3

 

 

 

1

2. Žarkovački Marko    85 kg

 

1

 

 

 

1

 

   

 

   

 

UKUPNO

 

2

     

2

   

 

ZLATNIH

1

 

SREBRNIH

0

 

BRONZANIH

1

 

                 

 

 

 

 

Tabela osvojenih medalja sa prvenstva DRŽAVE Srbije i Crne Gore u 2003 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

seniori

ukupno

1.Stevandić Tibor        29 kg

 

3

 

 

 

1

 

   

 

   

 

UKUPNO

 

1

     

1

   

 

ZLATNIH

0

 

SREBRNIH

0

 

BRONZANIH

1

 

                 

 

 

 

 


 
 

 logo rsv  logo uww
 
  Logo uwwe logoSOWireless