2004.

Rezultati 2004

 

 
 

Prvenstvo Države grčko-rimski stil  u 2004 god.

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

60kg

Brkić Vladimir    7.mesto

120kg

Kemeveš Petar 7.mesto

 

 

29.05.2004 Subotica

 

55kg

Brkić Vladimir    5.mesto

60kg

Miler Josip    7.mesto

74kg

Rkman Miloš    9.mesto

96kg

Jurković Miro        6. mesto

120kg

Radaković Nikola    6.mesto

 

16.05 .2004Subotica

50kg

Fridrih Karlo    8.mesto

54kg

Miler Josip    3.mesto

58kg

Brkić Vladimir    10.mesto

63kg  

Gavrić Mladen 6 .mesto

76kg

Rkman Miloš 5.mesto

Zec Dušan  7. mesto

100kg

Jurković Miro        6. mesto

 

22.05.2004.Subotica 

59kg  

Gavrić Mladen 7 .mesto

 

 

09.05.2004.Kanjiža 

53kg

Matarić Milan    7.mesto

59kg

Vuković  Kristijan 3.mesto

73kg  

Radić Alreksandar  3.mesto

 

09.05.2004.Kanjiža 

 

Ekipno 10.mesto

Ekipno 10.mesto

Ekipno 5.mesto

Ekipno 15.mesto

Ekipno 10.mesto

 

 

 

Prvenstvo Republičko grčko-rimski stil  u 2004 god.

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

55kg

Brkić Vladimir    6.mesto

60kg

Miler Josip         3.mesto

66kg

Ivanović Petar   10.mesto

74kg

Rkman Miloš 5.mesto

Bučan Miomir 7.mesto

Zec Dušan    8.mesto

96kg

Žarkovački Miloš   3.mesto

Jurković Miro        6. mesto

120kg

Radaković Nikola   3. mesto

 

 

10.04 .2004 Zrenjanin

 

50kg

Fridrih Karlo     3.mesto

58kg

Miler Josip         3.mesto

63kg

Gavrić Mladen  8 .mesto

76kg

Rkman Miloš 5.mesto

Zec Dušan    6.mesto

100kg

Jurković Miro        3. mesto

 

 

Zrenjanin 18.04.2004.Beograd

53kg

Fridrih Karlo     9.mesto

59kg

Gavrić Mladen 3 .mesto

 

 

04.04.2004.Beograd

53kg

Matarić Milan    2.mesto

59kg

Vuković  Kristijan 7.mesto

66kg

Radić Alreksandar  3.mesto

 

04.04.2004.Beograd

 

Ekipno 4.mesto

Ekipno 3.mesto

Ekipno 11.mesto

Ekipno 8.mesto

 

 

 

Prvenstvo Vojvodine grčko-rimski stil  u 2004 god.

Seniori

Kadeti

Juniori

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

66kg 

Špoljarić Aleksandar 7.mesto

Ivanović Petar   6.mesto

120kg

Kemeveš Petar 3.mesto

 

 

 

 

 

13.03.2004.Senta

 

58kg

Miler Josip    3.mesto

76kg

Rkman Miloš 2.mesto

85kg  

Žarkovački Miloš  3.mesto 

100kg

Jurković Miro       3. mesto

 

27.03.2004Subotica

. 

55kg 

Brkić Vladimir       3.mesto

60kg  

Špoljarić Aleksandar 3.mesto

Miler Josip              3.mesto

66kg

Ivanović Petar   2.mesto

74kg

Bučan Miomir 7.mesto  

Zec Dušan 8.mesto 

84kg 

Žarkovački Marko   3.mesto

Paunović Božidar    5.mesto

96kg  

Jurković Miro 2.mesto

Žarkovački Miloš  5.mesto

Fridrih Igor            5.mesto

120kg

Radaković Nikola   3. mesto

 

 

Sombor  06.03.2004.

 

59kg  

Gavrić Mladen 6 .mesto

Rakić Miloš      8.mesto

53kg

Fridrih Karlo    6.mesto

 

 

28.03.2004 Zrenjanin 

53kg

Matarić Milan    5.mesto

59kg

Vuković  Kristijan 5.mesto

 

 

28.03.2004 Zrenjanin  

 

Ekipno 7.mesto

Ekipno 4.mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 10.mesto

Ekipno 10.mesto

 

 

1.    Kup Srbije i Crne Gore grčko – rimskim stilom   2004 god.

Juniori

Kadeti

Mlađi pioniri

55kg

Miler Josip 3.  mesto

60kg

Ivanović Petar 8.  mesto

74kg

Zec Dušan  6.mesto

96kg

Jurković Miro 8.  mesto

120kg

Radaković Nikola 5.mesto

 

16.02.2004.Subotica

58kg

Miler Josip 3.  mesto

Brkić Vladimir 6.mesto

69kg

Fridrih Igor  10.mesto

 

Kanjiža 21.02.2004.

59kg

Vuković Kristijan 9.mesto

53kg

Matarić Milan  3.mesto

66kg

Radić Alreksandar  3.mesto

 

 

 

07.03.2004.Subotica

Ekipno 7.mesto

Ekipno 11.mesto

Ekipno 9.mesto

 

2. Kup Srbije i Crne Gore grčko– rimskim stilom   2004 god.

Kadeti

58kg                                                                                                                    

Miler Josip 7.  mesto

76kg

Zec Dušan 3.mesto

Rkman Miloš  9.mesto

 

Senta 14.03 .2004

. 

Ekipno 13.mesto

 

 

Međunarodna takmićenja grčko-rimski stil  u 2004 god.

Kadeti

Stariji pioniri

mlađi pioniri

9 NOV.TUR. ZA STARIJE,MLAĐE PIONIRE I KADETE

54kg

Miler Josip  5.mesto

Brkić Vladimir  6. mesto

69kg

Zec Dušan  3. mesto

85kg

Jurković Miro 4. mesto

 

Beograd 17.01.2004.

9 NOV.TUR. ZA STARIJE,MLAĐE PIONIRE I KADETE

58kg

Gavrić Mladen 2.mesto

 

Beograd 17.01.2004

 

MEĐUNARODNI TURNIR  SENTA

 

 

54kg

Fridrih Karlo  5.mesto

58kg

Gavrić Mladen  2.mesto

 

 

02.10.2004.Senta

 

 

9 NOV.TUR. ZA STARIJE,MLAĐE PIONIRE I KADETE

53kg

Matarić Milan 4.mesto

59kg

Vuković Kristijan 4. mesto

 

Beograd 17.01.2004.

MEĐUNARODNI TURNIR  SENTA

30kg

Radić Danijel  2.mesto

68kg

Vuković Kristijan 2. mesto

Radić Aleksandar  4.mesto

 

02.10.2004.Senta

 

 

 

 

 

 

2. Rvačka Savezna Liga  grčko-rimski stil  u 2004 god.

1.kolo

2.kolo

3.kolo

4.kolo

Finale 2 R.S.LIGA

55kg

Fridrih Karlo    10. mesto

Magdić Renato 11. mesto

Miler Josip   13.mesto

Brkić Vladimir 14.mesto

60 kg

Špoljarić Aleksandar 3.mesto

Gavrić Mladen   3.mesto

74 kg

Rkman Miloš  8.mesto

Zec Dušan      12.mesto

96 kg

Jurković Miro 2.mesto

 

 

RBG     91 BODA

SUS      85 BODA

OMZR  47 BODA

ŽBG      40 BODA

OBO    38 BODA

RSO     26 BODA

TOB     24 BODA

 

 

Subotica 09.10.2004

55kg

Brkić Vladimir 5.mesto

Magdić Renato 8. mesto

60 kg

Špoljarić Aleksandar 2.mesto

Fridrih Karlo    5. mesto

Miler Josip   7.mesto

Gavrić Mladen 8.mesto

74 kg

Rkman Miloš  3.mesto

Zec Dušan      9.mesto

96 kg

Jurković Miro 5.mesto

 

 

SUS      71 BODA

RBG     61 BODA

RSO     47 BODA

OBO    40 BODA

OMZR 38 BODA

TOB     33 BODA

ŽBG     33 BODA

MLPD   33 BODA

 

REZULTAT nakon drugog turnira

 

SUS      154BODA

RBG     152 BODA

OMZR  85 BODA

OBO     78 BODA

ŽBG      73 BODA

RSO      73 BODA

TOB     57 BODA

MPD     33 BODA

 

Zrenjanin 24.10.2004

 

 

55kg

Brkić Vladimir 5.mesto

Magdić Renato 11. mesto

60 kg

Špoljarić Aleksandar 2.mesto

Gavrić Mladen 3.mesto

Fridrih Karlo    5. mesto

Miler Josip   5.mesto

74 kg

Rkman Miloš  9.mesto

84kg

Rkman  Dejan 11.mesto

Zec Dušan      5.mesto

96 kg

Jurković Miro 3.mesto

120 kg

Radaković Nikola    5 .mesto

 

 

RBG 72 BODA

SUS 57 BODA

RSO 51 BODA

MPD 48 BODA

OZR 41 BODA

OBO 40 BODA

ŽBG 34 BODA

TOB 15 BODA

LJIG 02 BODA

 

REZULTAT nakon trećeg turnira

 

RBG     224 BODA

SUS     211 BODA

OZR    126 BODA

RSO     124 BODA

OBO    118 BODA

ŽBG     107 BODA

MPD     81 BODA

TOB      72 BODA

LJIM     02 BODA

 

Beograd 06.11.2004

 

55kg

Brkić Vladimir 3.mesto

60 kg

Špoljarić Aleksandar 3.mesto

Fridrih Karlo    5. mesto

Miler Josip   3.mesto

66 kg

Fridrih Igor  2.mesto

Gavrić Mladen   3.mesto

74 kg

Rkman Miloš  2.mesto

Zec Dušan      7.mesto

84kg

Rkman  Dejan 9.mesto

96 kg

Jurković Miro 5.mesto

120 kg

Radaković Nikola    5 .mesto

 

 

SUS     96 BODA

RSO     82 BODA

OZR     46 BODA

TOB     28 BODA

RBG     27 BODA

ŽBG     20 BODA

OBO     18 BODA

MPD      0

LJIG      0

 

REZULTATI nakon četvrtog turnira

 

SUS     297 BODA

RBG     251 BODA

RSO     206 BODA

OZR     172 BODA

OBO    136 BODA

ŽBG     127 BODA

TOB      100 BODA

MPD     81 BODA

LJIG      02 BODA

 

 

Sombor 20.11.2004

 

 

RSO-OZR     10-17

55kg

Brkić Vladimir                0

Gecin Mirjan                   5

60 kg

Špoljarić Aleksandar       3

Štiklica Marko                 0

66 kg

Gavrić Mladen                 3

Stefanović Zoran              0

74 kg

Rkman Miloš                    3

Vulešević Ćedomir           1

84kg

Rkman Dejan                    1

Ignjatov Zoran                  5

96 kg

Jurković Miro                   0

Martinov Stefan                3

120 kg

Radaković Nikola             0

Grujić Bojan                     3

 

SSU-RSO      31-1

55kg

Čovčić Siniša                  5

Magdić Renato                1

60 kg

Boškov Boban                 3

Fridrih Karlo                   0

66 kg

Partić Miralem                3

Miler Josip                      0

74 kg

Dokmanac Slaven          5

Fridrih Igor                     0

84kg

Marki Zoran                   5

Zec Dušan                      0

96 kg

Marki Nikola                 5

Jurković Miro                0

120 kg

Knežević Mile               5

Radaković Nikola           0

 

RSO-RBG         4-29

55kg

Brkić Vladimir              1

Karaić Edin                  3

60 kg

Špoljarić Aleksandar          1

Devčić Marko                      3

66 kg

Gavrić Mladen                     0

Dukić Nenad                       5

74 kg

Rkman Miloš                      1

Dukić Dragutin                   4

84kg

Rkman Dejan                      1

Karođić Novelja                  5

96 kg

Jurković Miro                   0

Perović   Dalibor              5

120 kg

Radaković Nikola             0

Vesnić Marko                   5

 

 

 

1. RVAČKI K. SUBOTICA SUBOTICA

2.RVAĆKI H.RADNIČKI BEOGRAD

3. RVAČKI K. OMLADINAC BOTOŠ

4. RVAČKI K. RADNIČKI SOMBOR

 

03.12.2004 SOMBOR

 

 

Plasman posle 1. kola

RK “Radnički” Sombor  6.mesto

Plasman na 2. kola

RK “Radnički” Sombor  3.mesto

Plasman na 3. kola

RK “Radnički” Sombor  3.mesto

Plasman na 3. kola

RK “Radnički” Sombor  2.mesto

Konačan plasman:

RK “Radnički” Sombor  4.mesto

 

 

 

 

Slobodan stil za žene

 

 

 

Prvenstvo DRŽAVE slobodan stil za žene  u 2004 god.

Juniorke

Kadetkinje

72kg

Milković Mirjana 2. mesto

 

 

15.05.2004.Zrenjanin

52kg

Martinjuk Ivana 1. mesto

70kg

Vukša Jovana.1mesto

 

15.05.2004 Zrenjanin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela osvojenih medalja sa prvenstva Vojvodine u 2004 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

seniori

ukupno

1.Rkman Miloš          76 kg

 

 

2

 

 

1

2.Miler Josip             58 kg,60kg

 

 

3

3

 

2

3.Jurković Miro         96 kg

 

 

3

2

 

2

4.Žarkovački Marko 85kg,84kg

 

 

3

3

 

2

5.Ivanović Petar           66kg

 

 

 

2

 

1

6.Brkić Vladimir         55 kg

 

 

 

3

 

1

7.Špoljarić Aleksandar  60kg

   

 

3

 

1

8.Radaković Nikola       120kg

   

 

3

 

1

9.Kemeveš Petar           120kg

   

 

 

3

1

 

   

 

   

 

UKUPNO

   

4

7

1

12

   

 

ZLATNIH

0

 

SREBRNIH

3

 

BRONZANIH

9

 

 

 

 

Tabela osvojenih medalja sa prvenstva DRŽAVE Srbije i Crne Gore u 2004 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

seniori

ukupno

1.Vuković Kristijan     59 kg

3

 

 

 

 

1

2.Miler Josip                54 kg

 

 

3

 

 

1

3.Radić Aleksandar      73 kg

3

 

 

 

 

1

4.Martinjuk Ivana        52 kg

 

 

1

 

 

1

5.Vukša Jovana            70kg

 

 

1

 

 

1

6.Milković Mirjana       72 kg

 

 

 

2

 

1

 

   

 

   

 

UKUPNO

2

 

3

1

 

6

   

 

ZLATNIH

2

 

SREBRNIH

1

 

BRONZANIH

3

 

 

 

 

 

 


 
 

 logo rsv  logo uww
 
  Logo uwwe logoSOWireless