2006.

Rezultati 2006

 

 
 

Prvenstvo Države grčko-rimski stil  u 2006 god.

Juniori

Kadeti

 

60kg

Brkić Vladimir      10.mesto

Magdić Renato        9.mesto

66kg

Gavrić Mladen      12 .mesto

74kg

Zec Dušan           7. mesto

84kg

Rkman Miloš       5. mesto

120kg

Jurković Miro        5. mesto

 

Beograd 15.04.2006

69kg

Gavrić Mladen 3 .mesto

100kg

Stojanović Filip 5.mesto

 

Zrenjanin 22.04.2006.

 

Prvenstvo Vojvodine grčko-rimski stil  u 2006 god.

Juniori

Kadeti

55kg

Brkić Vladimir    3.mesto

74kg

Gavrić Mladen   5 .mesto

84kg

Rkman Miloš 2. mesto

Zec Dušan      3. mesto

96kg

Jurković Miro 2. mesto

120kg

Stojsnović Filip 3.mesto

 

Sombor  26.02.2006.

69kg

Gavrić Mladen 2 .mesto

100kg

Stojanovič Filip  2.mesto

 

Zrenjanin 25.02.2006.

Ekipno 4.mesto

 

 

1.    Kup Srbije grčko – rimskim stilom   2006.god.

Juniori

60kg

Brkić Vladimir 5.mesto

84kg

Rkman Miloš 3.  mesto

 

Subotica 25.03.2006. 

 

Međunarodna takmićenja grčko-rimski stil u  2006 god.

Kadeti

1 MEĐUNARODNI KADETSKI MEMORIJALNI TURNIR ,,REFIK MEMIŠEVIĆ-BRALE

69kg

Gavrić Mladen.3 mesto

 

Subotica 01.07.2006.

 

2. Rvačka Savezna Liga  grčko-rimski stil  u 2006 god.

1.kolo  

2.kolo

3.kolo

Finale 2 R.S.LIGA

 

Zbog nestašice finansija nismo učestvovali  na takmičenju u Botošu.

RKSO-RKTO

55 kg

-                              0

Milošević Marko    1

60 kg

Štefanek Mario    1

Jevtić Sveta          0

66 kg

Torma Silar        1

Živković Stefan  0

74 kg

Bičkei Denis          1

Vranjković Jovan   0

84kg

Rkman Miloš          0

Nedić Srđan            1

96 kg,

Jurković Miro          1

Jevtović Dragan      0

120 kg

Kovač Aleksandar      1

Vranjković Dušan      0

 

REZULTAT:5-2

 

 

RKSO-RKSU

55 kg

-                              0

Matić Danilo           1

60 kg

Štefanek Mario    0

Solar Nenad          1

66 kg

Torma Silar       1

Arosavaši Atila  0

74 kg

Balaž Lahel 1

-                  0

84kg

Rkman Miloš          0

Miočinović Marko  1

96 kg,

Jurković Miro          0

Franjković  Dejan     1

120 kg

Kovač Aleksandar      0

Marki Aleksandar      1

 

REZULTAT:2-5

 

RKSO-RKBO

55 kg

-                                 0

Grubački Milan          1

60 kg

Štefanek Mario    0

Gecin Marijan         1

66 kg

Torma Silar       1

Nikolić Srđan    0

74 kg

Balaž Lahel          1

Vulešević Čeda   0

84kg

Rkman Miloš          1

Vakarov Darko       0

96 kg,

Memišević Samir         1

Kapitan Dejan              0

120 kg

Kovač Aleksandar      1

-                                  0

 

REZULTAT:5-2

 

RKSO-RKBG

55 kg

-                               0

Dešić Dragan           1

60 kg

Štefanek Mario      0

Gačer Gabor          1

66 kg

Torma Silar       1

Devčić Marko  0

74 kg

Bičkei Denis 1

Balo Petar     0

84kg

Rkman Miloš          0

Dukić                       1

96 kg,

Jurković Miro          0

Kovačević                1

120 kg

Kovač Aleksandar      0

Vesnić                        1

 

REZULTAT:2-5

 

Subotica 22.10.2006

 

 

RKSO-RKMPD

55 kg

Magdić Renato       1

Stepanović Goran   0

60 kg

Brkić Vladimir       1

Vujković Đorđe     0

66 kg

Torma Silar       1

-                         0

74 kg

Bičkei Denis              1

Lazarević Nikola       0

84kg

Zec Dušan          1

Cvetić Milan      0

96 kg,

Jurković Miro          1

Lazarević Nikola     0

120 kg

Kovač Aleksandar      0

Smiljković                  1

 

REZULTAT:6-1

 

RKSO-RKBG

55 kg

Magdić Renato       1

Dešić Dragan          0

60 kg

Brkić Vladimir      0

Gačer Gabor          1

66 kg

Torma Silar       0

Devčić Marko  1

74 kg

Bičkei Denis 1

Balo Petar     0

84kg

Zec Dušan              0

Dukić                       1

96 kg,

Jurković Miro          0

Kovačević                1

120 kg

Kovač Aleksandar      0

Vesnić                        1

 

REZULTAT:2-5

 

RKSO-RKMPD

55 kg

Magdić Renato       1

Stepanović Goran   0

60 kg

Brkić Vladimir       1

Vujković Đorđe     0

66 kg

Torma Silar       1

-                         0

74 kg

Bičkei Denis              1

Cvetić  Milan              0

84kg

Zec Dušan                1

Lazarević Nikola      0

96 kg,

Memišević Samir         1

Lazarević Nikola         0

120 kg

Kovač Aleksandar      1

Smiljković                  0

 

REZULTAT:7-0

 

 

RKSO-RKBO

55 kg

Štefanek Mario           1

Grubački Milan          0

60 kg

Brkić Vladimir          0

Gecin Marijan          1

66 kg

Torma Silar        0

Štiklica Marko    1

74 kg

Bičkei     Denis      1

Vulešević Čeda     0

84kg

Balaž Lehel             1

Vakarov Darko       0

96 kg,

Memišević Samir         1

Kapitan Dejan              0

120 kg

Jurković Miro            1

-                                  0

 

REZULTAT:6-1

 

RKSO-RKSU

55 kg

Štefanek Mario        0

Lacković                  1

60 kg

Brkić Vladimir         0

Čovčić Nenad           1

66 kg

Torma Silar       1

Solar Nenad      0

74 kg

Bičkei Denis     1

Boškov Boban  0

84kg

Lehel Balaž            1

-                              0

96 kg,

Memišević Samir          0

Miočinović                    1

120 kg

Jurković Miro               0

Marki Aleksandar         1

 

REZULTAT:3-4

 

RKSO-RKTO

55 kg

Štefanek Mario     1

-                            0

60 kg

Brkić Vladimir       1

Jevtić Sveta            0

66 kg

Torma Silar        1

Živković Stefan  0

74 kg

Bičkei Denis          1

Vranjković Jovan   0

84kg

Balaž Lehel          1

Jevtović                0

96 kg,

Memišević Samir                  1 

Nedić                                    0

120 kg

Jurković Miro            1

Vranjković Dušan      0

 

REZULTAT:6-1

KONAČAN PLASMAN

1.Rvački Klub RadničkiBeograd33

2. Rvački Klub Radnički Sombor 22

3. Rvački Klub SuboticaSubotica22

4. Rvački KlubOmladinac Botoš   22

5. Rvački KlubTent Obranovac     12

6. Rvački KlubMladost P.Dobrić   12

 

Plasman posle 1. kola

 

Plasman na 2. kola

 

Plasman na 3. kola

 

Konačan plasman:

RK “Radnički” Sombor  2.mesto

 

 

Slobodan stil za muškarce

 

 

2.Prvenstvo Države Slobodan stil za muškarce u 2006 god.

Seniori

Juniori

Kadeti

55kg

Jajić Branimir  2.mesto

60kg

Brkić Vladimir 5.mesto

84kg

Rkman Miloš  2.mesto

Josić Srđan   6.mesto

Zec Dušan    7.mesto

120kg

Zatezalo Savo 2. mesto

Stojanović Filip 3.mesto

Preradović Dario 5.mesto

 

Senta 17.12.2006

 

 

60kg

Brkić Vladimir 3.mesto

84kg

Rkman Miloš  1.mesto

 

Senta 17.12.2006

 

 

 

55kg

Jajić Branimir  2.mesto 

120 kg

Stojanović Filip 3.mesto

Preradović Dario 2.mesto

 

 

Senta 17.12.2006

 

 

 

 

Međunarodna takmićenja slobodan stil u  2006 god.

Seniori

Juniori

MEMORIJALNI TURNIR SCULETI SANDOR

74kg.

Zec Dušan 3. mesto

Gavrić Mladen 3. mesto

 

 

 

Mađarska,Abony 01.04.2006

 

 

MEMORIJALNI TURNIR SCULETI SANDOR

60kg.

Brkić Vladimir 2. mesto

Magdić Renato 3.mesto

66kg.

Gavrić Mladen 1. mesto

 

Mađarska,Abony 01.04.2006

 

 

 

 

 

Slobodan stil za žene

 

Prvenstvo Države Slobodan stil za žene u 2006 god.

Seniorke

Juniorke

Kadetkinje

Pionirke

48kg

Martinjuk Marijana 3.mesto

51kg

Janković Dejana 3.mesto

55kg

Kiš Andreja 3.mesto

Novaković Slađana 3 .mesto

59kg

Lengyel Chila  2.mesto

72 kg

Milković Mirjana  2.mesto

 

Sombor 29.04.2006.

55kg

Novaković Slađana 3 .mesto

59kg

Lengyel Chila  2.mesto

72 kg

Milković Mirjana  2.mesto

 

 

 

Sombor 29.04.2006

 

 

48kg

Martinjuk Marijana 1.mesto

51kg

Janković Dejana 1.mesto

55kg

Kiš Andreja 1.mesto

 

 

Sombor 29.04.2006

 

 

40kg

Frgić Adriana 1.mesto

48kg

Kiš Lorena 2. mesto

 

52kg

Kovač Tijana 2. mesto

 

 

Sombor 29.04.2006

 

Ekipno 2.mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1.mesto

 

 

1.    Kup Srbije Slobodan stil za žene u 2006 god .

Seniorke

Pionirke

48kg

Martinjuk Marijana 2.mesto

51kg

Janković Dejana 2.mesto

55kg

Martinjuk Ivana 2.mesto

Novaković Slađana 3 .mesto

59kg

Lengyel Chila  1.mesto

67 kg

Farkaš Laura  2.mesto

72 kg

Milković Mirjana  1.mesto

 

Sombor 11.02.2006

40kg

Frgić Adriana 1.mesto

52kg

Kovač Tijana 2. mesto

57kg

Sabadoš Marija 1.mesto

Zlatar Jelena  2.mesto

 

 

Sombor 29.04.2006

 

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1.mesto

 

 

Međunarodna takmičenja Slobodan stil za žene u 2006god.

Seniorke

Kadetkinje

 

MEĐUNARODNI TURNIR DABAŠ

55kg

Lengyel  Chila  3.mesto                       

72.kg.

Milković Mirjana 3 .mesto

 

Mađarska,Dabaš 25.02.2006

 

 

1.MEĐUNARODNI VOJVOĐANSKI TURNIR

48kg.

Martinjuk Marijana 2. mesto

 

65kg

Lengyel  Chila  2.mesto                       

72.kg.

Milković Mirjana  .mesto

 

Novi Sad 16.12..2006

 

 

MEMORIJALNI TURNIR SCULETI SANDOR

53kg

Martinjuk Marijana . mesto

50kg

 

Sabadoš Marija . mesto

 

 

Mađarska,Abony 01.04.2006

 

 

 

Ekipno 2.mesto

 

 

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva Vojvodine u 2006 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

kadeti

juniori

ukupno

1.Rkman Miloš           84kg

 

 

2

1

2.Zec Dušan                84kg

 

 

3

1

3.Jurković Miro           96kg

 

 

2

1

4.Gavrić Mladen         69kg

 

2

 

1

5. Brkić Vladimir        55kg

 

 

3

1

6.Stojanović Filip 76,120kg

 

2

3

2

UKUPNO

 

2

5

7

         

ZLATNIH

0

 

SREBRNIH

4

 

BRONZANIH

3

 

 

Tabela osvojenih medalja sa prvenstva DRŽAVE Srbije i Crne Gore u 2006 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

seniori

ukupno

1.Gavrić Mladen              69 kg 

 

 

3

 

 

1

2. Brkić Vladimir             60 kg

 

 

 

3

 

1

3. Jajić Branimir               50 kg

 

 

2

 

2

2

4. .Stojanović Filip         120 kg

 

 

1

 

3

2

5.Zatezalo Sava              120 kg

 

 

 

 

2

1

6. Rkman Miloš                84 kg

 

 

 

1

2

2

7. .Preradović Dario       120 kg

 

 

2

 

 

1

8. .Marujana Martinjuk    48 kg

 

 

1

 

3

2

9.Janković Dejana            51 kg

 

 

1

 

3

2

10.Kis Andreja                 55 kg

 

 

1

 

3

2

11.Novaković Slađana     55 kg

 

 

 

3

3

2

12. Milković Mirjana       72 kg

 

 

 

2

2

2

13.Lengyel Chila             59 kg

 

 

 

2

2

2

14.Frgić Adriana              40 kg

1

 

 

 

 

1

15.Kovač Tijana              51 kg

2

 

 

 

 

1

16.Kiš Lorena                  48 kg

2

 

 

 

 

1

 

   

 

   

 

UKUPNO

3

 

7

5

10

25

   

 

ZLATNIH

6

 

SREBRNIH

11

 

BRONZANIH

8

 

 

 

 


 
 

 logo rsv  logo uww
 
  Logo uwwe logoSOWireless