2008.

Rezultati 2008

 

 
 

Prvenstvo Srbije grčko-rimski stil   u 2008 god.

Seniori

Juniori

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

60kg

Brkić Vladimir .mesto

66kg

Marić Milan 7. mesto

74kg

Ivanović Petar .mesto

84kg

Rkman Miloš 7. mesto

120kg

Karalić Nikola 5. mesto

 

Subotica 20.04.2008.

74kg

Gavrić Mladen .mesto

84kg

Rkman Miloš 3.mesto

120kg

Preradović Dario 3.mesto

 

 

Subotica 17.05.2008. 

46kg

Beretić Niko.mesto

50kg

Bošnjak Danijel 5. mesto

54kg

Petrović Bojan 5. mesto

85kg

Dukić Andrej 3. mesto

 

Subotica 18.05.2008.

35kg

Španović Strahinja .mesto

Zorić Milan .mesto

53kg

Meničanin Stefan 2. mesto 

Pjevac Milan 5. mesto

59kg

Klinec Mate 1. mesto

Vuković Nikola 7. mesto

66kg

Cetina Aleksandar 3. mesto

73kg

Arnis Dobi 3. mesto

 

Subotica11.05.2008.

 

 

   

 

 

Prvenstvo Vojvodine grčko-rimski stil u  2008 god.

Seniori

Juniori

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

60kg

Brkić Vladimir .mesto

66kg

Marić Milan 5. mesto

74kg

Gavrić Mladen .mesto

84kg

Rkman Miloš 2. mesto

120kg

Jurković Miro 3. mesto Karalić Nikola 3. mesto

 

Senta 5.04.2008.

50kg

Jajić Branimir 2.mesto

Stevandić Tibor 3.mesto

66kg

Magdić Renato 1. mesto

74kg

Gavrić Mladen 3.mesto

84kg

Rkman Miloš 1. mesto

120kg

Stojanović Filip 1.mesto

Preradović Darijo2.mesto

 

 

Zrenjanin 22.03.2008. 

85kg

Dukić Andrej 3. mesto

50kg

Bošnjak Danijel 3. mesto

Beretić Niko 5. mesto

54kg

Petrović Bojan .mesto

 

 

Kanjiža 12.04.2008.

66kg

Sajčić Aleksanda 3. mesto

35kg

Ignjatović Nemanja .mesto

Pjevac Milan .mesto

Zorić Milan .mesto

53kg

Meničanin Stefan 1.mesto

59kg

Klinec Mate 1.mesto

Vuković Nikola 5. mesto

66kg

Cetina Aleksandar 3.mesto

 

Kanjiža 20.04.2008.

 

Ekipno 2. mesto

   

 

1. Kup Srbije grčko – rimskim stilom  u 2008 god.

Seniori

Juniori

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

66kg

Brkić Vladimir  .mesto

74kg

Gavrić Mladen 5. mesto

Mirković Svetozar .mesto

 

Beograd 9.02.2008.  

50kg

StevandićTibor 2.mesto

74kg

Gavrić Mladen 5.mesto

84kg

Rkman Miloš  2.  mesto

 

Subotica 16.2.2008. 

+85kg

Dukić Andrej 3. mesto

73kg

Mijatović Bojan .mesto

54kg

Petrović Bojan 7 mesto

46kg

Bošnjak Danijel 5 mesto

Beretić Niko .mesto

 

Feketić 24.02.2008.

 

35kg

Španović Strahinja 7. mesto

Ignjatović Nemanja .mesto

66kg

Sajčić Aleksandar 3. mesto

59kg

Mate  Klinec 1. mesto

Vuković Nikola 3.mesto

53kg

Meničanin Stefan 2. mesto

 

Subotica 17.02.2008.

 

Ekipno 6. mesto

 

Ekipno 3.mesto

 

2. Kup Srbije grčko – rimskim stilom u 2008 god.

juniori

74kg

Gavrić Mladen 3. mesto

84kg

Rkman Miloš 3. mesto

 

Kragujevac  30.03.2008 

 

 

Međunarodna takmićenja grčko-rimski stil  u 2008 god.

Stariji pioniri

mlađi pioniri

46kg

Beretić Niko.mesto

Bošnjak Danijel . mesto

54kg

Petrović Bojan 5. mesto

85kg

Dukić Andrej 2. mesto

 

Beograd 9.02.2008.

35kg

Španović Strahinja 5.mesto

Ignjatović Nemanja 7.mesto

53kg

Meničanin Stefan 7. mesto 

 

Beograd 9.02.2008.

 

2. Rvačka Liga Srbije   grčko-rimski stil  u 2008 god.

1.kolo  

2.kolo

3.kolo

Play Off

55 kg

Štefanek Ninislav .mesto

Stevandić Tibor .mesto

Mentor Neziri .mesto

60 kg

Štefanek Mario .mesto

66 kg

Marić Milan .mesto

Brkić Vladimir .mesto

74 kg

Gavrić Mladen .mesto

Đorđević Zoran .mesto

Josić Siniša .mesto

84kg

Lipajić Aleksandar .mesto

96 kg

Rkman Miloš .mesto

Memišević Samir  .mesto

Bin Lorand .mesto

Josić Srđan  .mesto

Mašić Miloš .mesto

120 kg

Jurković Miro   .mesto

Karalić Nikola   .mesto

 

plasmani:

 

1.SEN       47 boda

2.RSO 43 boda

3.CZV       19 boda

4.OZR       17 boda

5.LJIG        9 boda

6.MVA      5 boda

7.PTO        0 boda

8.OBO       0 boda

9.MPD      0 boda

10.VŠA     0 boda

 

Sombor 5.10.2008

55 kg

Štefanek Ninislav .mesto

Mentor Neziri .mesto

60 kg

-

66 kg

Marić Milan .mesto

74 kg

Gavrić Mladen .mesto

Husar Aleksandar .mesto

Đorđević Zoran .mesto

Josić Siniša .mesto

84 kg

Lipajić Aleksandar .mesto

96 kg,

Memišević Samir  .mesto

Bin Lorand .mesto

Josić Srđan  .mesto

120 kg

Jurković Miro   .mesto

Karalić Nikola   .mesto

 

plasmani:

 

Rb      klub         Mesto Ozn. Bod.

1 SENTA              SE   SEN  47

2 CZV                  BG   CZV  34

3 RADNIČKI     SO   RSO 28  4MLAD.               ML   LJIG18

5.TOMAŠ.            TO   PTO   6

6 MLADOST      VA   MVA   3

7 SAV.VEN.       BG   SVB     3

8 POBEDNIK     BG   PBG     1

9 VITEZ             ŠA     VŠA    0

10.ŠABAC         ŠA     ŠAB    0

11.DESPOT        BG    DSL    0

12.NIK.RAN.      BG    NRA   0

 

Senta 19.10.2008 

55 kg

Mentor Neziri .mesto

60 kg

Štefanek Ninislav .mesto

66 kg

Marić Milan .mesto

Brkić Vladimir .mesto

74 kg

-

84 kg 

Gavrić Mladen . mesto

Lipajić Aleksandar .mesto

96 kg

Bin Lorand .mesto

Josić Srđan  .mesto

120 kg

Jurković Miro   .mesto

Karalić Nikola   .mesto

 

 

plasmani:

 

Rb       Klub      Mesto     Ozn.Bod.

1. LJ.I.GEDŽA    ML     GML   41

2. RADNIČKI    SO RSO 36

3. SENTA             SE     SEN    36

4. . MLAD.          VA      MVA  10

5. CZV                  BG     CZV    7

6.BOTOŠ              BO      OBO  3

 

 

 

 

Mladenovac 02.11.2008 

 

II kolo

Radnički (So) Zvezda (Bg) 34

 

III kolo

Partizan(To) Radnički (So) 16

 

IV kolo

LJ.IV.GEĐA(ML) Radnički (So) 25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konačan plasman:

 

1. RK”SENTA”SENTA

2. RK “C.ZVEZDA”Beograd

3. RK “Radnički” Sombor

4. RK “LJ.I. Gedža” Mladenovac

5 RK “Partizan” Tomaševac

6. RK “Mladost” Valjevo .

 

Senta 29.11.2008

Plasman posle 1. kola

RK”Radnički”Sombor 2.mesto

Plasman posle 2. kola

RK”Radnički”Sombor 3.mesto

Plasman posle 3. kola

RK “Radnički”Sombor  2.mesto

Konačan plasman:

RK “Radnički” Sombor  3.mesto

 

Slobodan stil za muškarce

 

4.Prvenstvo Srbije slobodan stil za muškarce u 2008 god.

Seniori

Juniori

Kadeti

50kg

Stevandić Tibor  1.mesto

60kg

Brkić Vladimir 2.mesto

66kg

Marić Milan 3. mesto

74kg

Ivanović Petar 3.mesto

96kg

Rkman Miloš 3. mesto

120kg

Jurković Miro 3. mesto

 

Sombor 12.04.2008

 

 

96kg

Rkman Miloš 1.mesto

 

Sombor 12.04.200. 

50kg

Stevandić Tibor  1.mesto

 

Sombor 12.04.2008 

 

1.Prvenstvo Vojvodine slobodan stil za muškarce u 2008 god.

 

Seniori

50kg

Stevandić Tibor  1.mesto

60kg

Brkić Vladimir 3.mesto

66kg

Marić Milan 3. mesto

Ivanović Petar 3.mesto

Magdić Renato 5.mesto

74kg

Mirković Svetozar 3.mesto

Jurković Dragan   5.mesto

84kg

Gavrić Mladen 1.mesto

Zec Dušan   3.mesto

96kg

Rkman Miloš 1. mesto

Josić Srđan 2.mesto

Žarkovački Miloš 3.mesto

120kg

Jurković Miro 2. mesto

Karalić Nikola 3.mesto

Preradović Dario 3.mesto

Stojanović Filip 5.mesto

 

 

Sombor 23.03.2008

 

 

Ekipno 1 mesto

 

 

 

Slobodan stil za žene

 

 

Prvenstvo Srbije slobodan stil za žene  u 2008 god.

Seniorke

Pionirke

48kg

Stanković Anđelija  2.mesto

51kg

Martinjuk Marijana 1.mesto

63kg

Rodić Jelena 1. mesto

Grimani Tamara 2.mesto

 

 

Sombor 12.04.2008.

48kg

Frgić Adriana 1.mesto

52kg

Esapović Marija 1. mesto

Mirković Amela 3.mesto

65kg

Kosovac Mirjana 1. mesto

 

Sombor 12.04.2008

 

 

1.Prvenstvo Vojvodine Slobodan stil za žene u 2008 god.

Seniorke

Juniorke

Starije pionirke

Mlađe pionirke

48kg

Stanković Anđelija  1.mesto

51kg

Martinjuk Marijana 1.mesto

63kg

Rodić Jelena 2. mesto

72 kg

Milković Mirjana 1.mesto

 

Sombor 23.03.2008

 

51kg

Martinjuk Marijana 1.mesto

 

Sombor 23.03.2008 

47kg

Frgić Adriana 1.mesto

50kg

Mirković Amela 3.mesto 

 

Sombor 23.03.2008

 

50kg

Esapović Saša 1. mesto

55kg

Esapović Marija 1. mesto

+55kg

Kosovac Mirjana 1. mesto

 

Sombor 23.03.2008

 

Ekipno 1. mesto

 

   

 

           

 

1.Kup Srbije slobodan stil za žene u 2008 god.

Seniorke

Pionirke

48kg

Stanković Anđelija  1.mesto

51kg

Martinjuk Marijana 1.mesto

59kg

Rodić Jelena 1. mesto

67kg

Farkaš Laura 1. mesto

+72 kg

Gradinac Jelena 1.mesto

 

Sombor 2.03.2008

 

44kg

Bjelobrk Milica 1.mesto

48kg

Esapović Marija 1.mesto

Frgić Adriana 2.mesto

52kg

Mirković Amela 2.mesto

Esapović Saša 3. mesto

57kg

Matijević Marina 2. mesto

65kg

Kosovac Mirjana 1. mesto

 

Sombor 2.03.2008

 

Ekipno 1. mesto

Ekipno 1. mesto

 

Međunarodna takmičenja slobodan stil za žene  u 2008 god.

Juniorke

Starije pionirke

Mlađe pionirke

51kg

Martinjuk Marijana 2.mesto

 

Budimpešta 19.04.2008

 

55kg

Martinjuk Marijana 1.mesto

 

Nemačka 21.06.2008

 

47kg

Frgić Adriana 7.mesto

52kg

Mirković Amela 7.mesto

 

Budimpešta 19.04.2008

 

+55kg

Kosovac Mirjana 2. mesto

50 kg

Esapović Marija 3.mesto

 

Budimpešta 19.04.2008

 

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva Vojvodine u 2008 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

seniori

ukupno

1.Jajić Branimir

 

 

 

2

 

1

2.Stevandić Tibor

 

 

 

3

1

2

3.Gavrić Mladen

 

 

 

3

2

2

4.Rkman Miloš

 

 

 

1

1,2

3

5.Stojanović Filip

 

 

 

1

 

1

6.Preradović Dario

 

 

 

2

3

2

7.Brkić Vladimir

 

 

 

 

3

1

8.Marić Milan

 

 

 

 

3

1

9.Ivanović Petar

 

 

 

 

3

1

10.Mirković Svetozar

 

 

 

 

3

1

11.Zec Dušan

 

 

 

 

3

1

12.Josić Srđan

 

 

 

 

2

1

13.Žarkovački Miloš

 

 

 

 

3

1

14.Jurković Miro

 

 

 

 

2,3

2

15.Karalić Nikola

 

 

 

 

3,3

2

16.Esapović Saša

1

 

 

 

 

1

17.Esapović Marija

1

 

 

 

 

1

18.Kosovac Mirjana

1

 

 

 

 

1

19.Frgić Adriana

 

1

 

 

 

1

20.Mirković Amela

 

1

 

 

 

1

21.Stanković Anđelija

 

 

 

 

1

1

22.Martinjuk Marijana

 

 

 

1

1

2

23.Rodić Jelena

 

 

 

 

2

1

24.Milković Mirjana

 

 

 

 

1

1

25.DukićAndrej

 

3

 

 

 

1

26.Bošnjak Danijel

 

3

 

 

 

1

27.Sajčić Aleksandar

3

 

 

 

 

1

28.Klinec Mate

1

 

 

 

 

1

29.Meničanin Stefan

1

 

 

 

 

1

30.Cetina Aleksandar

3

 

 

 

 

1

31.Magdić Renato

 

 

 

1

 

1

UKUPNO 

7 

4 

 

8 

20 

39 

             

ZLATNIH

16

 

SREBRNIH

7

 

BRONZANIH

16

 

 

Tabela osvojenih medalja sa prvenstva DRŽAVE Srbije u 2008 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

seniori

ukupno

1.Dukić Andrej

 

3

 

 

 

1

2.Rkman Miloš

 

 

 

3,1

3

3

3.Pperadović Dario

 

 

 

3

 

1

4.Klinec Mate

1

 

 

 

 

1

5.Meničanin Stefan

2

 

 

 

 

1

6.Cetina Aleksandar

3

 

 

 

 

1

7.Arnis Dobi

3

 

 

 

 

1

8.Frgić Adriana

 

1

 

 

 

1

9.Esapović Marija

 

1

 

 

 

1

10.Mirković Amela

 

3

 

 

 

1

11.Kosovac Milica

 

1

 

 

 

1

12.Stanković Anđelija

 

 

 

 

2

1

13.Martinjuk Marijana

 

 

 

 

1

1

14.Rodić Jelena

 

 

 

 

1

1

15.Grimani Tamara

 

 

 

 

2

1

16.Brkić Vladimir

 

 

 

 

2

1

17.Stevandić Tibor

 

 

1

 

1

2

18.Marić Milan

 

 

 

 

3

1

19.Ivanović Petar

 

 

 

 

3

1

20.Jurković Miro

 

 

 

 

3

1

UKUPNO 

4 

5 

1 

3 

10 

23 

             

ZLATNIH

9

 

SREBRNIH

4

 

BRONZANIH

10

 

 

.

 

 


 
 

 logo rsv  logo uww
 
  Logo uwwe logoSOWireless