2009.

Rezultati 2009

 

Prvenstvo Srbije grčko-rimski stil u 2009 god

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

66kg

Marić Milan      5. mesto

120kg

Karalić Nikola   5. mesto

Josić Srdjan      7. mesto

 

Beograd 06.06.2009

55 kg

Neziri Mentor  5. mesto

74 kg

Gavrić Mladen 2.mesto

120 kg

Josić Srđan      2.mesto

 

Kragujevac 09.05.2009.

42 kg

Neziri Adem        1.mesto

46kg

Špoljarić Danijel 3. mesto

54 kg

Mentor Neziri     5.mesto

63 kg

Jerković Nikola   5.mesto

58kg

Bošnjak Danijel   5.mesto

76 kg

Josić Siniša        14.mesto

 

Mladenovac 23.05.2009.

40 kg

Liščević Stefan 3. mesto

Šifliš Vajbon      b.p

Neziri Adem      b.p

44kg

Gudelj Toma    3. mesto

48 kg

Blaževac Igor     b.p

52 kg

Beretić Niko     3. mesto

66 kg

Mate Klinec        2. mesto

Vuković Nikola 3. mesto

85 kg

Arnis Dobi           b.p

100 kg

Dukić Andrej    3. mesto

 

Subotica 17.05.2009.

33 kg

Kuruc Strahinja        3.mesto

39 kg

Ignjatović Nemanja 2.mesto

Liščević Stefan          3. mesto

Korica Petar              5.mesto

43kg

Gudelj Toma              5. mesto

70 kg

Sajčić Aleksandar     3.mesto

Vuković Nikola        5.mesto

83 kg

Arnis Dobi                1.mesto

 

 

24.05.2009.Kanjiža

Ekipno 9. mesto

 

Ekipno 5. mesto

Ekipno 4.mesto

Ekipno 3.mesto

.

Prvenstvo Vojvodine grčko-rimski stil u 2009 god

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

55 kg

Mentor Neziri    5.mesto

66 kg

Brkić Vladimir 12.mesto

Jerković Nikola 14.mesto

Marić Milan         5.mesto

74 kg

Gavrić Mladen  10.mesto

Mirković Svetozar 11.mesto

Josić Siniša       13.mesto

120 kg

Jurković Miro      3.mesto

Barta Kristijan     5.mesto

Karalić Nikola     8.mesto

Almir Salkanović 9.mesto

Josić Srdjan      10.mesto

 

Sombor 16.05.2009.

50 kg

Neziri Mentor 2. mesto

74 kg

Gavrić Mladen 3.mesto

Josić Siniša      9.mesto

96 kg

Josić Srdjan      3.mesto

Mašić Miloš     5. mesto

 

Kanjiža 25.04.2009

42 kg

Neziri Adem 1.mesto

46 kg

Blaževac Igor  3 mesto

Špoljarić Danijel 3.mesto

50 kg

Smoljanović Mile 3.mesto

Beretić Niko 3 mesto

54 kg

Neziri Mentor 3 mesto

58 kg

Bošnjak Danijel 10.mesto

63 kg

Jerković Nikola 8.mesto

76 kg

Josić Siniša 7.mesto

100 kg

Dukić Andrej  3. mesto

 

 

Kanjiža 18.04.2009.

40 kg

Liščević Stefan 5.mesto

Šifliš Vajbon     5.mesto

Neziri Adem  7.mesto

Španović Strahinja 9mesto

44 kg

Blaževac Igor 7.mesto

52 kg

Beretić Niko   3. mesto

56 kg

Bošnjak Danije l 7.mesto

66 kg

Meničanin Stefan 5. mesto

Vuković Nikola 7.mesto

Mate Klinec 5. mesto

85 kg

Arnis Dobi     3. mesto

100 kg

Dukić Andrej 1. mesto

 

Kanjiža 25.04.2009.

33 kg

Kuruc Strahinja 7. mesto

39 kg

Ignjatović Nemanja 5. mesto

Korica Petar 3. mesto

Španović Strahinja 7.mesto

43 kg

Gudelj Toma 5. mesto

Liščević Stefan 10.mesto

54 kg

Pjevac Milan   10. mesto

70 kg

Meničanin Stefan 2. mesto

Vuković Nikola 3. mesto

Sajčić Aleksandar 5. mesto

 

Kanjiža 18.04.2009.

Ekipno 6. mesto

Ekipno 6. mesto

Ekipno 3. mesto

Ekipno 4.mesto

Ekipno 5.mesto

.

1. Kup Srbije grčko - rimskim stil u   2009 god.

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

55kg

Neziri Mentor 7.mesto

74 kg

Gavrić Mladen17.mesto

Marić Milan b.p.

120 kg

Barta Kristijan 9.mesto

Karalić Nikola 10.mesto

 

Kanjiža 7.02.2009.

74kg

Gavrić Mladen 8.mesto

120kg

Josić Srđan 3.mesto

 

Beograd 14.2.2009.

42kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

Neziri Adem 3.mesto

54kg

Neziri Mentor 11.mesto

63kg

Popović Uroš 10.mesto

Jerković Nikola 11.mesto

69kg

Josić Siniša 10.mesto

76kg

Brdar Jovan 13.mesto

100kg

Dukić Andrej 8.mesto

 

Kanjiža 28.02.2009.

40kg

Ignjatović Nemenja 3. mesto

Gudelj Toma 5. mesto

Šifliš Vajbon 5. mesto

Neziri Adem 8. mesto

Liščević Stefan 7. mesto

48 kg

Blaževac Igor 5. mesto

52 kg

Beretić Niko 5. mesto

Veljović Najdan 7. mesto

56 kg

Bošnjak Danijel 5. mesto

61 kg

Meničanin Stefan 8. mesto

73 kg

Sajćič Aleksandar 3. mesto

Vuković Nikola 7. mesto

100 kg

Dukić Andrej   3. mesto

 

Subotica 8.03.2009.

 

33kg

Kuruc Strahinja 3.mesto

36 kg

Zorić Milan b.p

39kg

Gudelj Tomo 3.mesto

Ignjatović Nemanja 5.mesto

Španović Strahinja 5.mesto

Liščević Stefan b.p

54kg

Pjevac Milan 5.mesto

61kg

Meničanin Stefan 2.mesto

70kg

Vuković Nikola 3.mesto

Sajčić Aleksandar 3.mesto

83kg

Arnes Dobi 1.mesto

 

Kanjiža 28.02.2009.

Ekipno 10. mesto

Ekipno 9. mesto

Ekipno 6.mesto

Ekipno 6.mesto

Ekipno 3.mesto

.

2. Kup Srbije grčko - rimskim stil u 2009 god.

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

50 kg

Mentor Neziri 2. mesto

74 kg

Gavrić Mladen 3. mesto

96 kg

Mašić Miloš  5. mesto

120 kg

Josić Srdjan 2. mesto

 

Kragujevac 21.03.2009

 

42kg

Špoljarić Danijel 1. Mesto

Neziri Adem     3. Mesto

46 kg

Blaževac Igor   3. Mesto

54 kg

Neziri Mentor   3. Mesto

58 kg

Bošnjak Danijel 5. Mesto

63 kg

Jerković Nikola   5. mesto

69 kg

Josić Siniša     7. mesto

85 kg

Vuković Kristijan 7. mesto

100 kg

Dukić Andrej   9. mesto

 

Senta 28.03.2009.

 

40 kg

Španović Strahinja 5. mesto

Liščević Stefan  5. mesto

Gudelj Toma      9. mesto

Šifliš Vajbon   7. mesto

Neziri Adem       8. mesto

48 kg

Blaževac Igor   7. mesto

52 kg

Beretić Niko     5. mesto

61 kg

Bošnjak Danijel 3. mesto

66 kg

Vuković Nikola 5. mesto

85 kg

Arnis Dobi 7. mesto

100 kg

Dukić Andrej 2. mesto

 

Šabac 5.04.2009.

 

33 kg

Kuruc Strahinja 2. mesto

36 kg

Zorić Milan 14. mesto

Cindrić Aleksandar 13.mesto

39 kg

Liščević Stefan    3. mesto

Ignjatović Nemanja 5. mesto

Gudelj Tomo 5. mesto

Španović Strahinja   9.mesto

54 kg

Pjevac Milan  5. mesto

70 kg

Meničanin Stefan   2. mesto

Vuković Nikola   3. mesto

Sajčić Aleksandar   8.mesto

83 kg

Arnis Dobi   1. mesto

 

21.03.2009.Subotica

 

Ekipno 5. mesto

Ekipno 4. mesto

Ekipno 8.mesto

Ekipno 3.mesto

.

Međunarodna takmićenja grčko - rimski stil u 2009 god.

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Veterani

96 kg

Josić Srdjan     3..mesto

    

Zrenjanin 30.05.2009.

 

42 kg

Špoljarić Danijel       2.mesto

    

Subotica 20.06.2009.

 

54 kg

Neziri Mentor         3.mesto

63 kg

Jerković Nikola b.p

 

Senta 27.06.2009

 

PR.EVROPE kadeti

42 kg

Špoljarić Danijel       19.mesto

 

Zrenjanin 21.07- 26.07.2009

46 kg

Beretić Niko   b.p

Bošnjak Danijel   b.p

54 kg

Petrović Bojan 5. mesto

85 kg

Dukić Andrej 2. mesto

 

Beograd 9.02.2009.

 

26 kg

Frgić Filip         5. mesto

29 kg

Liščević Aljoša   5. mesto

Šifliš Eknuš     b.p  

33 kg

Kuruc Strahinja    b.p

39 kg

Liščević Stefan      5. mesto

Gudelj Tomo         5.mesto

40 kg

Šifliš Vajbon         b.p

Neziri Adem         b.p

42 kg

Seke Dejan Kovač   b.p

 

 

Senta 27.06.2009

 

PR.SVETA veterani

96 kg

Zatezalo Savo     5.mesto

    

Finska,Kouvola 4.09-6.09.2009.

 

.

2. Rvačka Liga Srbije grčko-rimski stil u 2009 god.

1.kolo    

2.kolo

3.kolo

Play Off

 

55 kg

Mentor Neziri      3.mesto

Blaževac Igor      5.mesto

Seke Kovač Dejan 8.mesto

Špoljarić Danijel   7.mesto

60 kg

-

66 kg

Štefanek Ninoslav 2.mesto

Jerković Nikola   5.mesto

74 kg

Korom Akoš        3.mesto

Ladacki Atila       7.mesto

Fizer Akoš           9.mesto

84kg

Gavrić Mladen     3.mesto

Balog Sabo Žolt  5.mesto

Mirković Svetozar 8.mesto

96 kg

Josić Srđan          3.mesto

120 kg

Memišević Samir 2.mesto

Jurković Miro       3.mesto

Salaković Almir  9.mest

 

Plasmani:

 

1.RSO       30 boda

2.VIŠ       24 boda

3.GML     22 boda

4.SSU       17 boda

5.TOB     14 boda

6.BGB     11 boda

7.OZR       8 boda

8.PRT       7 boda

9.MVA     6 boda

 

 

Sombor 18.10.2009

55 kg

Špoljarić Danijel  3.mesto

60 kg

Neziri Mentor 3. mesto

66 kg

Jerković Nikola 3. mesto

74 kg

-

84 kg

Mirković Svetozar 5. mesto

Zec Dušan 5. mesto

96 kg,

-

120 kg

-

 

 

 

 

 

 

 

 

plasmani:

1 LJ.I.GEDŽA ML  GML 53

2 TENT                 OB     TOB 22

3 BEOGRAD     BG  BGB   22

4 VITEZ               ŠA  VŠA     13

5 RADNIČKI     SO     RSO  11

6 MLADOST       VA   MVA

7 SUBOTICA     SU     SSU - -

8 OMLADINAC ZR   OZR - -

9 PARTIZAN       TO   PTO - -

 

 

 

 

 

Mladenovac 07.11.2009

55 kg

Smoljanović Mile   3.mesto

Špoljarić Danijel     5.mesto

60 kg

Neziri Mentor       2.mesto

66 kg

Štefanek Ninoslav 2.mesto

Jerković Nikola 3.mesto

74 kg

Korom Akoš 1.mesto

Husar Arnold 3.mesto

Zec Dušan 8.mesto

Tandari Viktor 12.mesto

Ladocki Atila 13.mesto

84 kg

Gavrić Mladen 1. mesto

Balog Sabo Žolt 3.mesto

96 kg

Memišević Samir 2.mesto

120 kg

Jurković Miro 5.mesto

 

plasmani:

 

1. RADNIČKI   SO     RSO   40  

2. LJ.I.GEDŽA   ML       GML   33  

3. TENT             OB       TOB   16  

4. SUBOTICA       SU       SUB   15  

5. PARTIZAN     TO         PTO   10  

6. VITEZ             ŠA       VŠA   10  

7. BEOGRAD     BG         BG     8  

8. MLADOST     VA       MVA   7  

9. OMLADINAC ZR     OZR   0  

 

 

 

 

Obrenovac 22.11.2009

I kolo

LJ.I. Gedža (Ml) Vitez (Ša) 70

Radnički (So) Tent (Ob) 61

 

II kolo

LJ.I.Gedža"(Ml) Tent (Ob) 61

Radnički (So) Vitez (Ša) 61

 

III kolo

LJ.I. Gedža(Ml) Radnički (So) 43

Tent(Ob) Vitez (Ša) 42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konačan plasman:

 

1. RK "LJ.I. Gedža" Mladenovac

2. RK "Radnički" Sombor

3. RK "Tent" Obrenovac

4. RK "Vitez" Šabac

 

Play out (plasman od 58 mesta)

5. RK "Mladost" Valjevo

6. RK "Partizan" Tomaševac

7. RK "Beograd" Beograd

8. RK "Subotica" Subotica

 

 

Plasman posle 1. kola

RK"Radnički"Sombor 1.mesto

Plasman posle 2. kola

RK"Radnički"Sombor 2.mesto

Plasman posle 3. kola

RK "Radnički"Sombor 2.mesto

Konačan plasman:

RK "Radnički" Sombor 2.mesto

 

 

 

Slobodan stil za muškarce

 

5.Prvenstvo Srbije slobodan stil za muškarceu 2009 god

Seniori

Juniori

Kadeti

84kg

Mirković Svetozar 5.mesto

120kg

Salkanović Almir 2.mesto

Karalić Nikola   5.mesto

 

 

Kragujevac 15.03.2009

 

84 kg

Gavrić Mladen 3.mesto

96 kg

Mašić Miloš      3.mesto

120 kg

Josić Srđan      1.mesto

 

Kragujevac 15.03.2009.

 

46kg

Špoljarić Danijel 2. mesto

50kg

Beretić Niko 1. mesto

54 kg

Mentor Neziri     2.mesto

63 kg

Jerković Nikola   2.mesto

Popović Uroš       5.mesto

85kg

Vuković Kristijan 3.mesto  

100 kg

Dukić Andrej 2.mesto      

 

Kragujevac 15.03.2009.

 

Ekipno 5.mesto

Ekipno 3.mesto

Ekipno 3. mesto

.

2.Prvenstvo Vojvodine slobodan stil za muškarce u 2009 god.

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

Petlići van konkurencije

120kg

Jurković Miro 1.mesto

Barta Kristijan 2.mesto

Salkanović Almir 3.mesto

Karalić Nikola  3.mesto

 

 

Sombor 1.03.2009

 

74 kg

Gavrić Mladen 1.mesto

120 kg

Josić Srđan      1.mesto

Preradović Dario 2.mesto

 

Sombor 1.03.2009

 

46kg

Špoljarić Danijel 1. mesto

54 kg

Mentor Neziri   2.mesto

58 kg

Petrović Bojan 2.mesto

63 kg

Jerković Nikola   2.mesto

69kg

Popović Uroš 2.mesto    

76 kg

Josić Siniša   3.mesto      

Brdar Jovan   3. mesto

 

Sombor 1.03.2009

 

40 kg

Neziri Adem   1.mesto

Šifliš Vajbon   2.mesto

48 kg

Blaževac Igor 2.mesto

56 kg

Bošnjak Danijel 1.mesto

100 kg

Dukić Andrej 1. mesto

 

Sombor 1.03.2009

 

33 kg

Kuruc Strahinja        1.mesto

36 kg

Zorić Milan               3.mesto

39 kg

Ignjatović Nemanja  1.mesto

Gudelj Toma             2.mesto

Liščević Stefan    3. mesto

54kg

Pjevac Milan       2. mesto

61kg

Meničin Stefan    1. mesto

70 kg

Sajčić Aleksandar 2.mesto

Vuković Nikola 3.mesto

83 kg

Arnis Dobi        1.mesto

 

Sombor 1.03.2009

 

23kg

Frgić Filip   1. mesto

29kg

Šifliš Eknuš 1.mesto

Liščević Aljoša 2. mesto

 

Sombor 01.03.2009

 

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1. mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1.mesto

 

.

1.Kup Srbije slobodan stil za muškarce u 2009 god.

Kadeti

Starijipioniri

Mlađi pioniri

42kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

50kg

Neziri Mentor 3.mesto

63kg

Jerković Nikola 3.mesto

Popović Uroš   3.mesto

69kg

Josić Siniša 1.mesto

 

Sombor 15.02.2009.

.

40kg

Neziri Adem 2.mesto

Šifliš Vajbon 3.mesto

48kg

Blaževac Igor 1.mesto

56kg

Bošnjak Danijel 1.mesto

100kg

Dukić Andrej 1.mesto

 

Sombor 15.02.2009.

 

33kg

Kuruc Strahinja 1.mesto

39kg

Ignjatović Nemanja 2.mesto

Lišćević Stefan 3.mesto

Gudelj Tomo 3.mesto

Korica Petar   5.mesto

54kg

Pjevac Milan 1.mesto

70kg

Sajčić Aleksandar 1.mesto

Knežević Nikola   2.mesto Vuković Nikola 3.mesto

83kg

Arnes Dobi 1.mesto

 

Sombor 15.02.2009.

 

Ekipno 1. mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1.mesto

.

 

2. Kup Srbije slobodan stil za muškarce u 2009 god.

Stariji pioniri

Mladji pioniri

Petlići van konkurencije

 

40kg

Neziri Adem           1. mesto

Šifliš Vajbon         2. mesto

48kg

Seke Kovač Dejan 1. mesto

52kg

Blazevac Igor         1. mesto

61kg

Bošnjak Danijel         2. mesto

 

Sombor 11.10.2009

 

36kg

Kuruc Strahinja         1. mesto

39kg

Liščević Stefan           2. mesto

Zorić Milan             3. mesto

Ujvari Denis             3. mesto

43kg

Ignjatović Nemanja   1. mesto

Španović Strahinja   2. mesto

Korica Petar           3. mesto

48kg

Gudelj Tomo           1. mesto

70 kg

Sajčić Aleksandar     2. mesto

81kg

Vuković Nikola         1. mesto

 

Sombor 11.10.2009

23kg

Frgić Filip         1. mesto

29kg

Liščević Aljoša 2. mesto

 

Sombor 11.10.2009

 

 

Ekipno 2.mesto

     Ekipno 1.mesto

  

 

.

Medjunarodna takmičenja slobodan stil za muškarce u 2009 god.

Seniori

Kadeti

Pioniri

 

66kg

Brkić Vladimir       3. mesto

Josić Srdjan 1. mesto

 

 

Abony, Madjarska 31.10.2009

 

48kg

Špoljarić Danijel 5.mesto

Blaževac Igor 5.mesto

58kg

Neziri Mentor 3.mesto

66kg

Jerković Nikola 1.mesto

 

Abony, Madjarska 31.10.2009

 

PR.EVROPE kadeti

42kg

Špoljarić Danijel 15.mesto

58kg

Neziri Mentor 19.mesto

63kg

Jerković Nikola 20.mesto

 

Zrenjanin 21.07-26.07.2009

22kg

Frgić Filip         1. mesto

34kg

Ujvari Denis   5. mesto

38kg

Liščević Stefan 1.mesto

Ignjatović Nemanja 2. mesto

46kg

Seke Kovač Dejan 3. mesto

Gudelj Tomo           4. mesto

66 kg

Bošnjak Danijel    2. mesto

Sajčić Aleksandar   3. mesto

 

Abony, Madjarska 31.10.2009

 

 
 

  

  

 

.

1. Rvačka Liga Srbije slobodan stil za muškarceu 2009 god.

1.kolo    

2.kolo

Play Off

55kg

Špoljarić Danijel     2. mesto

Seke Dejan Kovač   3. mesto

Blaževac Igor         5. mesto

60kg

Mentor Neziri         1. mesto

66kg

Jerković Nikola      2. mesto

Brkić Vladimir      5. mesto

74kg

Zec Dušan            3. mesto

84kg

Gavrić Mladen     2. mesto

96kg

Josić Srdjan          7. mesto

120kg

Jurković Miro       1. mesto

 

plasmani:

EKIPNI PLASMAN - I TURNIR:

 

  1. Mesto Ozn. Bod.

 

1. CRVENA ZVEZDA BG CZBG 41

2. RADNIČKI             SO RASO 30

3. BEOGRAD             BG BGBG 26

4. VITEZ                      ŠA VIŠA 19

5. POBEDNIK              BG POBG 6

 

 

Sombor 25.10.2009

55kg

Danijel Špoljarić     2. mesto

60kg

Mentor Neziri        1. mesto

66kg

Ninoslav Štefanek  2. mesto

74kg

Dušan Zec              3. mesto

84kg

Sabo Balog Žolt       1. mesto

Mladen Gavrić       5. mesto

96kg

Miro Jurković         1. mesto

120kg

Srdjan Josić            2. mesto

 

plasmani:

EKIPNI PLASMAN - I I TURNIR:

 

  1. Mesto Ozn. Bod.

 

1. RADNIČKI             SO RASO 77

2. CRVENA ZVEZDA BG CZBG 67

3. BEOGRAD               BG BGBG 57

4. VITEZ                       ŠA VIŠA   45

5. POBEDNIK               BG POBG   8

 

 

Sombor 15.11.2009

 

U subotu 28.11.2009 u Subotici Somborski rvači RADNIČKOG su uspeli osvojiti tituli prvaka države u rvanju slobodnim stilom.

Jednako su bili uspešni muški tim koji je predvodio kapiten Miro Jurković.

Pobedivši R.K.,,Crvenu Zvezdu’’ iz Beograda sa rezultatom od 4:3,gde su izborili pobede

55 kg Danijel Špoljarić,

74 kg Žolt Sabo Balog,

84 kg Gavrić Mladen i

120 kg Miro Jurković,

dokazali su da su u Srbiji vladari rvanja slobodnog stila.Ostatak tima je bio Srdjan Josić , Nikola Jerković , Ninoslav Štefanek , Samir Memišević, Mentor Neziri, Dušan Zec,Vladimir Brkić,Dejan Seke Kovač,Igor Blaževac i Almir Salkanović.

 

Subotica 28.11.2009

 

 

Plasman posle 1. kola

RK"Radnički"Sombor 2.mesto

Plasman posle 2. kola

RK "Radnički"Sombor 1.mesto

Konačan plasman:

RK "Radnički" Sombor 1.mesto

 

Slobodan stil za žene

 

Prvenstvo Srbije slobodan stil za žene u 2009 god.

Seniorke

Juniorke

Kadetkinje

Starije pionirke

  1. 48kg                                    

Radić Dragana1.mesto

 

 

Kragujevac 15.03.2009

 

 

55kg

Martinjuk Marijana 2.mesto

67kg

Baljkas Marija 2.mesto

 

Kragujevac 15.03.2009

 

48kg

Olah Melanija 1. mesto

72kg

Marić Zorica 1.mesto

 

Kragujevac 15.03.2009

 

32kg

Šifliš Fikreta 1. mesto

43kg

Kuruc Sanela 1. mesto

51kg

Mirković Amela 1.mesto

Kusonić Ursula   2.mesto

Kusonić Stevanka 3.mesto

55 kg

Frgić Adriana 1.mesto

 

Kragujevac 15.03.2009

 

Ekipno 3.mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 2.mesto

     Ekipno 1.mesto

.

 

 

 

2.Prvenstvo Vojvodine Slobodan stil za žene 2009.

Seniorke

Juniorke

Kadetkinje

Starije pionirke

Mlađe pionirke

Pionirke

  1. 48kg                                      

Olah Melanija 1.mesto

  1. 51kg                                      

Radić Dragana1.mesto

  1. 55kg                                      

Martinjuk Marijana1.mesto

 

 

 

Sombor 1.03.2009

 

  1. 55kg                                      

Martinjuk Marijana1.mesto

 

Sombor 1.03.2009

 

  1. 48kg                                      

Olah Melanija 1.mesto

 

Sombor 1.03.2009

 

43kg

Kuruc Sanela 1. mesto

51kg

Mirković Amela 1.mesto

Kusonić Ursula   3.mesto

Kusonić Stevanka 2.mesto

55 kg

Frgić Adriana 1.mesto

 

Sombor 1.03.2009

56kg

Esapović Marija 2. mesto

 

Sombor 1.03.2009

 

32kg

Šifliš Fikreta 1. mesto

 

Sombor 1.03.2009

 

Ekipno 1.mesto

    

 

     Ekipno 1.mesto

 

  

.

1. Kup Srbije slobodan stil za žene u 2009 god.

Seniorke

Starije pionirke

Mlađe pionirke

  1. 48kg                                      

Radić Dragana1.mesto

  1. 51kg                                      

Martinjuk Marijana1.mesto

 

 

 

Sombor 15.02.2009

 

51kg

Mirković Amela 1.mesto

55 kg

Frgić Adriana 1.mesto

 

Sombor 15.02.2009

32kg

Šifliš Fikreta 1. mesto

45kg

Cindrić Kristina 1. mesto

56kg

Esapović Marija 1. mesto

+Kosovac Mirjana 1. mesto

 

Sombor 15.02.2009

 

Ekipno 1.mesto

     Ekipno 1.mesto

     Ekipno 1.mesto

.

2. Kup Srbije slobodan stil za žene 2009 god.

Seniorke

Juniorke

Kadetkinje

Starije pionirke

Mlađi pionirke

  1. 44kg                                      

Kuruc Sanela 1. mesto

  1. 51kg                                      

Martinjuk Marijana1.mesto

  1. 67kg                                      

Baljkas Marija 1. mesto

 

Sombor 11.10.2009

 

  1. 51kg                                   

Martinjuk Marijana1.mesto

  1. 67kg                                      

Baljkas Marija 1. mesto

 

Sombor 11.10.2009

 

  1. 44kg                                      

Kuruc Sanela 1. mesto

 

Sombor 11.10.2009

 

55kg

Mirković Amela 1.mesto

51 kg

Frgić Adriana 2.mesto

 

Sombor 11.10.2009

 

32kg

Šifliš Fikreta 1. mesto

 

Sombor 11.10.2009

 

Ekipno 2.mesto

Ekipno 2.mesto

Ekipno 2. mesto

Ekipno 2.mesto

Ekipno 2.mesto

.

Međunarodna takmićenja sloboddan stil za žene u 2009 god.

kadetkinje

PR.EVROPE kadetkinje

  1. 46kg                                      

Kuruc Sanela 1. mesto

52kg

Mirković Amela 1.mesto

Frgić Adriana     3.mesto

 

Abony, Madjarska 31.10.2009

  1. 43kg                                      

Kuruc Sanela 5. mesto

49kg

Mirković Amela 16.mesto

52kg

Frgić Adriana     18.mesto

 

Zrenjanin 21.07-26.07.2009

   

.

1. Rvačka Liga Srbije slobodan stil za žene u 2009 god.

1.kolo    

2.kolo

Play Off

48kg

Martinjuk Marijana         2. mesto

Kuruc Sanela                  3. mesto

55kg

Mirković Amela             3. mesto

63kg

Žurž Sanja                       1. mesto

67kg

Baljkas Marija              2. mesto

 

plasmani:

EKIPNI PLASMAN - I TURNIR:

 

  1. Mesto Ozn. Bod.

 

1. RADNIČKI             SO RASO 21

2.. RADNIČKI               BG RABG 12

3. PARTIZAN                 BG PABG 11

4. CRVENA ZVEZDA BG CZBG   10

5. BEOGRAD               BG BGBG 8

 

 

Sombor 25.10.2009

48kg

Dragana Radić               1. mesto

55kg

Amela Mirković            2. mesto

Adriana Frgić                 3. mesto              

63kg

Marijana Martinjuk       1. mesto

72kg

 

plasmani:

EKIPNI PLASMAN - I I TURNIR:

 

  1. Mesto Ozn. Bod.

 

1. RADNIČKI             SO RASO 41

2. BEOGRAD               BG BGBG 20

3. PARTIZAN                 BG PABG 17

4. CRVENA ZVEZDA BG CZBG   13

5.. RADNIČKI               BG RABG 12

 

 

Sombor 15.11.2009

 

U subotu 28.11.2009 u Subotici Somborske rvačice RADNIČKOG su uspele osvojiti tituli prvaka države u rvanju slobodnim stilom .

Jednako su bili uspešni i ženski tim na čelu sa Marijanom Martinjuk i Žurž Sanjom.

Takodje su i dame Radničkoga dokazale da su apsolutni vladari u ženskom rvanju u Srbiji savladavši u finalu R.K.,,Beograd’’iz Beograda.Pobednički tim je bio

48 kg

Marijana Martinjuk,

Dragana Radić,

55 kg

Amela Mirković,

Adrijana Frgić ,

63 kg

Marija Baljkas i u

72 kg

naša najbolja rvačica Srbije

Sanja Žurž.

 

Subotica 28.11.2009

 

Plasman posle 1. kola

RK"Radnički"Sombor 1.mesto

Plasman posle 2. kola

RK "Radnički"Sombor 1.mesto

Konačan plasman:

RK "Radnički" Sombor 1.mesto

.

 

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva Vojvodine u 2009 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

seniori

ukupno

1.Meničanin Stefan

2,1

       

2

2.Vuković Nikola

3,3

       

2

3.Gavrić Mladen

     

3,1

 

2

4.Korica Petar

3

       

1

5.Neziri Adem

 

1

1

   

2

6.Blaževac Igor

 

2

3

   

2

7.Špoljarić Danijel

   

3,1

   

2

8.Smoljanović Mile

   

3

   

1

9.Beretić Niko

 

3

3

   

2

10.Neziri Mentor

   

3.2

2

 

3

11.Dukić Andrej

 

1,1

3

   

3

12.Josić Srdjan

     

3,1

 

2

13.Arnis Dobi

1

3

     

2

14.Jurković Miro

       

3,1

2

15.Ignjatović Nemanja

1

       

1

16.Kuruc Strahinja

1

       

1

17.Sajčić Aleksandar

2

       

1

18.Pjevac Milan

2

       

1

19.Frgić Adriana

 

1

     

1

20.Mirković Amela

 

1

     

1

21.Zorić Milan

3

       

1

22.Martinjuk Marijana

     

1

1

2

23.Gudelj Tomo

2

       

1

24.Liščević Stefan

3

       

1

25.Bošnjak Danijel

 

1

     

1

26.Šifliš Vajbon

 

2

     

1

27.Jerković Nikola

   

2

   

1

28.Popović Uroš

   

2

   

1

29.Petrović Bojan

   

2

   

1

30.Josić Siniša

   

3

   

1

31.Brdar Jovan

   

3

   

1

32.Preradović Dario

     

2

 

1

33.Barta Kristijan

       

2

1

34.Salkanović Almir

       

3

1

35.Karalić Nikola

       

3

1

36.Šifliš Fikreta

1

       

1

37.Esapović Marija

2

       

1

38.Kuruc Sanel

 

1

     

1

39.KusonićStevanka

 

2

     

1

40.KosonićUrsula

 

3

     

1

41.Radić Dragana

       

1

1

42.Olah Melanija

   

1

 

1

1

UKUPNO

15

13

15

7

8

58

             

ZLATNIH

22

 

SREBRNIH

17

 

BRONZANIH

19

 

.

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva Srbije u 2009.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

seniori

ukupno

1.Gavrić Mladen

     

2,3

 

2

2.Josić Srđan

     

2,1

 

2

3.Liščević Stefan

3

3

     

2

4.Gudelj Tomo

 

3

     

1

5.Beretić Niko

 

3

1

   

2

6.Mate Klinec

 

2

     

1

7.Vuković Nikola

 

3

     

1

8.Dukić Andrej

 

3

2

   

2

9.Kuruc Strahinja

3

       

1

10.Ignjatović Nemanja

3

       

1

11.Sajčić Aleksandar

3

       

1

12.Arnis Dobi

1

       

1

13.Neziri Adem

   

1

   

1

14.Špoljarić Danijel

   

3,2

   

2

15.Šifliš Fikreta

 

1

     

1

16.Kuruc Sanela

 

1

     

1

17.Mirković Amela

 

1

     

1

18.Kusonić Ursula

 

2

     

1

19.Kusonić Stevanka

 

3

     

1

20.Frgić Adriana

 

1

     

1

21.Olah Melanija

   

1

   

1

22.Marić Zorica

   

1

   

1

23.Martinjuk Marijana

     

2

 

1

24.Baljkas Marija

     

2

 

1

25.Radić Dragana

       

1

1

26.Neziri Mentor

   

2

   

1

27.Jerković Nikola

   

2

   

1

28.Vuković Kristijan

   

3

   

1

29.Mašić Miloš

     

3

 

1

30.Salkanović Almir

       

2

1

UKUPNO

5

12

1O

7

2

36

             

ZLATNIH

11

 

SREBRNIH

11

 

BONZANIH

14

 

.

Tabela broja osvojenih medalja sa

DRŽAVNIH I VOJVOĐANSKIH

takmičenja u periodu 2003-2009

Godina

Prv.Države

Prv.Vojvodine

UKUPNO

2003

1

2

3

2004

6

12

18

2005

13

14

27

2006

25

7

32

2007

37

7

44

2008

24

38

62

2009

36

58

94

UKUPNO

142

138

280

 

 

 

 

 


 
 

 logo rsv  logo uww
 
  Logo uwwe logoSOWireless