2010

Bilten za 2010.

Prvenstvo Srbije grčko-rimski stil u 2010 god

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

74kg

Gavrić Mladen  18. mesto

120kg

Žarkovački Marko7. mesto

Josić Srđan       12. mesto

Kovač Aleksandar15.mes.

Jurković Miro 16.mesto

Salkanović Almir17.mesto

 

 

Subotica 29.05.2010

50 kg

Špoljarić Danijel 2. mesto

Smoljanović Mile 3.mesto

Seke Kovač Dejan 5.mes.

55 kg

Blaževac Igor 5.mesto

 

 

Kragujevac 08.05.2010.

42 kg

Šifliš Vajbon         2.mesto

46kg

Špoljarić Danijel 1. mesto

Smoljanović Mile 2.mesto

Neziri Adem 3.mesto

50kg

Seke Kovač Dejan 5.mesto

54kg

Blaževac Igor   7.mesto

63kg

DJurković Dragan   8.mesto

100kg

Dukić Andrej      5.mesto

 

Sombor 15.05.2010.

40 kg

Šifliš Vajbon       b.p

44 kg

Liščević Stefan 2. mesto

Zorić Milan 5.mesto

48kg

Gudelj Toma     b.p

Ignjatović Nemanja 5.mesto

66 kg

Klinec Mate   b.p.

85 kg

Sajčić Aleksandar 5.mesto

Vuković Nikola 3.mesto

100 kg

Arnis Dobi     5. mesto

 

Sombor 22.05.2010.

30 kg

Šifliš Eknuš       5..mesto

39 kg

Rauš Nemanja        5.mesto

43kg

Zorić Milan             8. Mesto

Korica Petar             11.mesto

Ujvari Denis           13.mesto

 

16.05.2010.Kanjiža

Ekipno 13. mesto

Ekipno 6. mesto

Ekipno 4. mesto

 

Ekipno 13.mesto

Prvenstvo Vojvodine grčko-rimski stil u 2010 god

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

66 kg

Brkić Vladimir 18.mesto

84 kg

Gavrić Mladen   9.mesto

120 kg

Almir Salkanović 5.mesto

 

 

 

Zrenjanin24.04.2010.

50 kg

Špoljarić Danijel2. mesto

Smoljanović Mile 3.mes.

Seke Kovač Dejan 7.mes.

55 kg

Blaževac Igor 3.mesto

66 kg

Jerković Nikola 15.mesto

 

 

 

Zrenjanin 18.04.2010

42 kg

Neziri Adem 1.mesto

Šifliš Vajbon 3.mesto

46 kg

Špoljarić Danijel 2.mesto

Smoljanović Mile 3.mesto

50 kg

Seke Kovač Dejan3.mesto

54 kg

Blaževac Igor  3 mesto

63 kg

Djurković Dragan3.mesto

100 kg

Dukić Andrej   3. mesto

 

 

Kanjiža 10.04.2010.

44 kg

Šifliš Vajbon     2.mesto

Zorić Milan   3.mesto

48 kg

Liščević Stefan 5.mesto

Ignjatović Nemanja 5.mesto

52 kg

Gudelj Tomo 5. Mesto

Ujvari Denis   b.p

66 kg

Mate Klinec   1. mesto

73 kg

Sajčić Aleksandar 3.mesto

85 kg

Vuković Nikola 3.mesto

100 kg

Arnis Dobi 3. mesto

 

Zrenjanin 18.04.2010

30 kg

Šifliš Eknuš 5. mesto

39 kg

Rauš Nemanja 5. mesto

43 kg

Korica Petar 3. mesto

Zorić Milan 7.mesto

Ujavari Denis 9.mesto

 

 

Kanjiža 10.04.2010.

Ekipno 7. mesto

Ekipno 6. mesto

Ekipno 2. mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 7.mesto

1. Kup Srbije grčko - rimskim stil u   2010 god.

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

50kg

Smoljanović Mile 3.mesto

Seke Kovač Dejan 5.mesto

Špoljarić Danijel 5.mesto

60kg

Mentor Neziri 11.mesto

66kg

Jerković Nikola 5.mesto

 

 

Subotica 06.2.2010.

42kg

Neziri Adem 2.mesto

46 kg

Smoljanović Mile 3.mesto

54kg

Špoljarić Danijl 5.mesrto

Blaževac Igor 8.mesto

Seke Kovač Dejan 9.mesto

63kg

Djurković Dragan 9.mesto

 

 

 

 

Kanjiža 20.02.2010.

40kg

Kuruc Strahinja 2. mesto

48 kg

Liščević Stefan 3. mesto

Blaževac Igor 5. mesto

52 kg

Gudelj Toma 12. mesto

 

73 kg

Mate Klinec 2. Mesto

85 kg

Vuković Nikola   3. mesto

100 kg

Arnis Dobi 2. mesto

 

Beograd 6.03.2010.

 

Ekipno 9. mesto

Ekipno 6.mesto

Ekipno 3.mesto

2. Kup Srbije grčko - rimskim stil u 2010 god.

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

66 kg

Jerković Nikola 15.mesto

84 kg

Gavrić Mladen 14. mesto

 

Kragujevac 27.03.2010

 

50 kg

Špoljarić Danijel 2. mesto

Smoljanović Mile 3.mesto

66 kg

Jerković Nikola   13. mesto

120 kg

Josić Srdjan   7. mesto

 

Subotica 13.03.2010

 

42kg

Neziri Adem       1. mesto

Šifliš Vajbon       2.mesto

46 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

Smoljanović Mile 3.mesto

Seke Kovač Dejan 5.mesto

54 kg

Blaževac Igor     5. Mesto

100 kg

Dukić Andrej   5. mesto

 

  1. .

 

44 kg

Šifliš Vajbon   3. mesto

Zorić Milan       5. mesto

48 kg

Nemanja Ignjatović 5.mesto

Liščević Stefan 9.mesto

52 kg

Gudelj Tomo 7.mesto

66 kg

Klinec Mate   1. mesto

73 kg

Sajčić Aleksandar   9. mesto

100 kg

Arnis Dobi 3. mesto

 

Šabac 28.03.2010.

 

30 kg

Šifliš Eknuš   3. mesto

39 kg

Rauš Nemanja   6. mesto

43 kg

Ujvari Denis   5.mesto

Zorić Milan 8. Mesto

Korica Petar 7.mesto

 

Zrenjanin 21.03.2010

 

Ekipno 13. mesto

Ekipno 7. mesto

Ekipno 4. Mesto

Ekipno 5.mesto

Ekipno 11.mesto

Međunarodna takmićenja grčko - rimski stil u 2010 god.

 

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

 

Darko Nišević turnir

 

50 kg

Špoljarić Danijel     2.mesto

    

Zrenjanin 23.05.2010.

 

 

Refik Memišević Brale turnir

 

46 kg

Špoljarić Danijel       5.mesto

Smoljanović Mile 5.mesto

    

Subotica 26.06.2010.

 

 

17-turnir Aleksandrovo

29 kg

Fuštar Strahinja 3.mesto

50 kg

Liščević Stefan 1.mesto

72 kg

Seke Kovač Dejan 3.mesto

 

Aleksandrovo 27.11.2010

 

 

 

4-Mikulaš kupa Gornji Breg

 

29 kg

Liščević Aljoša 7.mesto

39 kg

Zorić Milan 2.mesto

Korica Petar 3.mesto

Rauš Nemanja 5.mesto

Tepavac Bojan 7.mesto

52 kg

Liščević Stefan 2. Mesto

Gudelj Tomo 2.mesto

 

Gornji Breg 4.12.2010.

 

Trofej sokola

 

26 kg

Frgić Filip         3. mesto

52 kg

Korica Petar   2. mesto

Kosanović Ognjen 3.mesto  

58 kg

Špoljarić Danijel 2.mesto

Seke Kovać Dejan 3.mesto

Smoljanović Mile 3.meso

63 kg

Petrović Bojan     2. mesto

69 kg

Mate Klinec         2.mesto

100 kg

Arnis Dobi 1.mesto  

 

 

Sombor 18.12.2010

 

     
       

2. Rvačka Liga Srbije grčko-rimski stil u 2010 god.

1,2kolo    

3,4.kolo

5,6.kolo

Konačan plasman

-1-

Radnički (So) Mladost (Va) 52

55 kg

Feher Alen – X -1-0

60 kg

Špoljarić Danijel-Davidović Nikola-1-0

66 kg

Kečkeš Goran-Arsenijević Dušan-1-0

74 kg

X – Gajić Nikola 0-1

84kg

Sabo Balog žolt-Marković Milan-0-1

96 kg

Memišević Samir-Jovanović Marko-1-0

120 kg

Jurković Miro-Urošević Aleksa1-0

-2-

Radnički (So) Partizan (To) 34

55 kg

Feher Alen – Imbronjev Marko -1-0

60 kg

Špoljarić Danijel- X -1-0

66 kg

Kečkeš Goran-Nećakov Ivan-0-1

74 kg

Gavrić Mladen – ŠtiklicaMarko- 0-1

84kg

Sabo Balog žolt-Stanojčić Marko-0-1

96 kg

Jurković Miro-Eremić Nikola-1-0

120 kg

Memišević Samir-Grujić Bojan-1-0

 

Rezultati po kolima

 

I kolo

CRVENA ZVEZDA (BG) – PARTIZAN (TO) 0-0

RADNIČKI (SO) – MLADOST (VA) 5-2

TENT (OB) – SUBOTICA (SU) 7-0

VITEZ (ŠA) – BEOGRAD (BG) 7-0

 

II kolo

PARTIZAN (TO) – BEOGRAD (BG) 0-7

CRVENA ZVEZDA (BG) – RADNIČKI (SO) 0-7

MLADOST (VA) – TENT (OB) 1-6

SUBOTICA (SU) – VITEZ (ŠA) 0-7

 

Zrenjanin 10.10.2010

-3-

Radnički (So) Vitez (Ša) 61

55 kg

Feher Alen – Lukić Aleksandar -1-0

60 kg

Špoljarić Danijel- Đurić Veselin -1-0

66 kg

Kečkeš Goran-Pajić Goran-1-0

74 kg

Gavrić Mladen – Šarčević Nebojša- 1-0

84kg

Sabo Balog žolt-Dokić Vitomir-1-0

96 kg

Jurković Miro-Ručanov Miroljub-1-0

120 kg

Kovač Aleksandar-Smiljković Mi.-0-1

-4-

Radnički (So) Tent(Ob) 43

55 kg

Feher Alen – Mladenović Nikola-1-0

60 kg

Špoljarić Danijel- Jovanović Niko. -0-1

66 kg

Kečkeš Goran-Tomić Nemanja-1-0

74 kg

Gavrić Mladen – Vučković Saša 1-0

84kg

Sabo Balog žolt-Anteljević Nikola-1-0

96 kg

Jurković Miro-Nedić Srdjan-0-1

120 kg

Memišević Samir-VranjkovišDuš.-0-1

 

III kolo

RADNIČKI (SO) – PARTIZAN (TO) 3-4

TENT (OB) – CRVENA ZVEZDA (BG) 0-0

VITEZ (ŠA) – MLADOST (VA) 4-3

BEOGRAD (BG) – SUBOTICA (SU) 4-3

 

IV kolo

PARTIZAN (TO) – SUBOTICA (SU) 6-1

RADNIČKI (SO) – TENT (OB) 4-3

CRVENA ZVEZDA (BG) – VITEZ (ŠA) 0-0

MLADOST (VA) – BEOGRAD (BG) 3-3

 

Sombor 17.10.2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-5-

Radnički (So) Beograd (Bg) 61

55 kg

Feher Alen – X -1-0

60 kg

Špoljarić Danijel- Beljuji Emil. -0-1

66 kg

Kečkeš Goran-Vučković Milan-1-0

74 kg

Gavrić Mladen –Crnilović Bojan1-0

84kg

Sabo Balog žolt-Perić Damjan-1-0

96 kg

Jurković Miro-Kostić Marko-1-0

120 kg

Memišević Samir-Kostić Srđan.-1-0

-6-

Radnički (So) Subotica (Su) 5-2

55 kg

Feher Alen – Seke Kovač D-1-0                    

60 kg

Špoljarić Danijel- Penjov Edvin -0-1

66 kg

Kečkeš Goran-Penjov Ervin -0-1

74 kg

Gavrić Mladen –Štefanek Ninosl.1-0

84kg

Sabo Balog žolt-Kujunđić Danij.-1-0

96 kg

Jurković Miro- X -1-0

120 kg

Kovač Aleksandar –Horvat Sabo.-1-0

 

V kolo

TENT (OB) – PARTIZAN (TO) 3-4

VITEZ (ŠA) – RADNIČKI (SO) 1-6

BEOGRAD (BG) – CRVENA ZVEZDA (BG) 0-0

SUBOTICA (SU) – MLADOST (VA) 5-2

 

VI kolo

PARTIZAN (TO) – MLADOST (VA) 5-2

CRVENA ZVEZDA (BG) – SUBOTICA (SU) 0-0

RADNIČKI (SO) – BEOGRAD (BG) 6-1

TENT (OB) – VITEZ (ŠA) 6-1

 

VII kolo

VITEZ (ŠA) – PARTIZAN (TO) 1-6

MLADOST (VA) – CRVENA ZVEZDA (BG) 0-0

SUBOTICA (SU) – RADNIČKI (SO) 2-5

BEOGRAD (BG) – TENT (OB) 3-4

 

Sombor 17.10.2010

 

 

 

 

Konačan plasman:

 

1. RK "Partizan" Tomaševac

2. RK "Radnički" Sombor

3. RK "Tent" Obrenovac

4. RK "Vitez" Šabac

 

Play out (plasman od 58 mesta)

5. RK "Mladost" Valjevo

6. RK "Beograd " Beograd

7. RK "Subotica" Subotica

8. RK "Crvena Zvezda" Beograd

 

 

 

I kolo i 2 kolo EKIPNO 2.MESTO

 

 

3 kolo i 4 kolo EKIPNO 2.MESTO

 

 

5 kolo i 6 kolo EKIPNO 2.MESTO

Konačan plasman:

RK "Radnički" Sombor 2.mesto I ulazi u 1 rvački ligu Srbije

 

Slobodan stil za muškarce

 

6.Prvenstvo Srbije slobodan stil za muškarce u 2010 god

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

84kg

Gavrić Mladen 1.mesto

120kg

Jurković Miro 3.mesto

Salkanović Almir 5.mesto

 

 

 

Sombor 14.03.2010.

50kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

Smoljanović Mile 2.mesto

Seke Kovač Dejan 3.mes.

66 kg

Jerković Nikola 3.mesto

120 kg

Josić Srđan       1.mesto

 

 

42kg

Neziri Adem 2. mesto

Šifliš Vajbon 3.mesto

46kg

Špoljarić Danijel 1. mesto

50 kg

Seke Kovač Dejan 1.mesto

Smoljanović Mile 2.mesto

54 kg

Blaževac Igor   2.mesto

58kg

Beretić Niko 5.mesto

69kg

Djurković Dragan 3.mesto    

100 kg

Dukić Andrej 1.mesto

 

Sombor 14.03.2010.

 

40kg

Kuruc Strahinja 2. mesto

Šifliš Vajbon 5.mesto

Ujvari Denis 6.mesto

46kg

Liščević Stefan 3. mesto

Zorić Milan   5.mesto

48kg

Gudelj Tomo 2. mesto

Ignjatović Nemanja 2.mes.

73kg.

Klinec Mate 1. mesto

Sajčić Aleksandar 3.mesto

85kg

Vuković Nikola 3. mesto

100kg

Arnis Dobi 2. mesto

 

36kg

Rauš Nemanja 3. mesto

42kg

Korica Petar 5. mesto

Zorić Milan 5.mesto

 

 

Sombor 14.03.2010.

 

Ekipno 5.mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1. mesto

Ekipno 1.mesto

 

 

 

 

3.Prvenstvo Vojvodine slobodan stil za muškarce u 2010 god.

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

74 kg

Djordjević Zoran 3.mesto

Jerković Nikola 5.mesto

Milanović Aleksa 5.mesto

66 kg

Brkić Vladimir 3.mesto

84kg

Gavrić Mladen 1.mesto

 

 

 

 

50 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

Seke Kovač Dejan3.mesto

55 kg

Blaževac Igor 3.mesto

60 kg

Gajić Mirko 2.mesto

66 kg

Djurković Dragan 2.mesto

74 kg

Jerković Nikola 7.mesto

120 kg

Josić Srđan       1.mesto

Dukić Andrej 3.mesto

 

Sombor 23.01.2010

 

42kg

Neziri Adem 1. mesto

Šifliš Vajbon 3.mesto

46 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

Seke Kovač D.   2.mesto

Smoljanović Mile 3.mes.

63 kg

Djurković Dragan 2.mes.

 

 

 

 

 

40 kg

Šifliš Vajbon         2.mesto

Kuruc Strahinja   3.mesto

Ujvari Denis 3.mesto

44 kg

Ignjatović Nemanja 3.mesto

48 kg

Liščević Stefan      1. mesto

Španović Strahinja 3.mesto

52 kg

Gudelj Tomo     3. mesto

66 kg

Sajčić Aleksandar 1.mesto

73 kg

Klinec Mate 1.mesto

100 kg

Arnis Dobi 1.mesto

 

Sombor 23.01.2010

 

42 kg

Korica Petar         3.mesto

Zorić Milan               3.mesto

 

 

 

Ekipno 3.mesto

Ekipno 2.mesto

Ekipno 2. mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 4.mesto

1.Kup Srbije slobodan stil za muškarce u 2010 god.

Starijipioniri

Mlađi pioniri

40kg

Šifliš Vajbon 1.mesto

48kg

Liščević Stefan 2.mesto

Ignjatović Nemanja 3.mesto

Španović Strahinja 5.mesto

52kg

Gudelj Tomo 3.mesto

73 kg

Mate Klinec 1.mesto

100 kg

Arnis Dobi 1.mesto

 

Kanjiža 14.02.2010.

 

43kg

Korica Petar   3.mesto

Zorić Milan 3.mesto

 

 

Kanjiža 14.02.2010.

 

Ekipno 2.mesto

Ekipno 4.mesto

 

Medjunarodna takmičenja slobodan stil za muškarce u 2010 god.

Seniori

Kadeti

Pioniri

Međunarodni memorijalni turnir ,,POPORI OTTO 1979-2010,,

66kg

Jerković Nikola       2.mesto

Brkić Vladimir       5. mesto

 

Baja, Madjarska 17.04.2010

 

Međunarodni memorijalni turnir,,SCUTETI SANDOR,,

66kg

Brkić Vladimir       3. mesto

Jerković Nikola   3. mesto

 

Abony, Madjarska 30.10.2010

 

Međunarodni kadetski turnir ,,SZIGET VIZUM KUPA,,

46kg

Špoljarić Danijel 2.mesto

Seke Kovač Dejan 3. mesto

50kg

Blaževac Igor b.p

 

Budimpešta, Madjarska 02.05.2010

 

Međunarodni memorijalni turnir ,,POPORI OTTO 1979-2010,,

26kg

Frgić Filip        5. mesto

 

Baja, Madjarska 17.04.2010

 

 

Međunarodni memorijalni turnir,,SCUTETI SANDOR,,

 

26kg

Frgić Filp   1. mesto

42kg

Tepavac Bojan 3.mesto

Korica Petar 6. mesto

50kg

Gudelj Tomo           1. mesto

 

Abony, Madjarska 30.10.2010

 

 

 

 

1. Rvačka Liga Srbije slobodan stil za muškarceu 2010 god.

1.kolo    

2.kolo

Play Off

55kg

Špoljarić Danijel     2. mesto

60kg

Seke Kovač Dejan     3. mesto

66kg

Kečkeš Goran           1. mesto

74kg

Jerković Nikola      1. mesto

84kg

Gavrić Mladen       1. mesto

Sabo Balog Žolt     5. .mesto

96kg

Memišević Samir   1. mesto

120kg

Jurković Miro      2. mesto

 

plasmani:

EKIPNI PLASMAN - I TURNIR:

 

 

1. RADNIČKI             SO RASO 41

2. BEOGRAD              BG BGBG 18

3. TENT                      OB TEOB 18

4. KRAGUJEVAC      KG KGKG17

5. CRVENA ZVEZDA BG CZBG 13

6. KUPUSINA             KU KUKU 9

 

 

Sombor 23.10.2010

   

Plasman posle 1. kola

RK"Radnički"Sombor 1.mesto

   

 

 

 

 

Slobodan stil za žene

 

6.Prvenstvo Srbije slobodan stil za žene u 2010 god.

Seniorke

Juniorke

Kadetkinje

Starije pionirke

  1. 48kg                                    

Radić Dragana     3.mesto

51kg

Martinjuk Marijan 1.mesto

Mirković Amela 3. mesto

59kg

Frgić Adriana 5.mesto

67kg

Baljkas Marija 1.mesto

72kg

Farkaš Laura   5.mesto

 

Sombor 14.03.2010

 

55kg

Mirković Amela 2.mesto

59kg

Frgić Adriana 3.mesto

 

 

51kg

Mirković Amela 1. mesto

59kg

Frgić Adriana 3.mesto

 

Sombor 14.03.2010

 

 

39kg

Šifliš Fikreta 1. mesto

 

 

Ekipno 1.mesto

Ekipno 2.mesto

Ekipno 2.mesto

     Ekipno 1.mesto

 

3.Prvenstvo Vojvodine Slobodan stil za žene 2010.

Seniorke

Juniorke

Kadetkinje

Starije pionirke

  1. 55kg                                    

Martinjuk Marijana1.mesto

 

 

 

 

55kg

Mirković Amela 1.mesto

59 kg

Frgić Adriana 2.mesto

 

 

Sombor 23.01.2010

51kg

Mirković Amela 1.mesto

59 kg

Frgić Adriana 1.mesto

 

 

 

39kg

Šifliš Fikreta 1. mesto

 

 

Sombor 23.01.2010

Ekipno 1.mesto

Ekipno 2.mesto    

Ekipno 2.mesto    

     Ekipno 3.mesto

1. Kup Srbije slobodan stil za žene u 2010 god.

Starije pionirke

39kg

Šifliš Fikreta 1. Mesto

 

Kanjiža 14.02.2010

     Ekipno 1.mesto

 

 

Međunarodna takmićenja sloboddan stil za žene u 2010 god.

juniorke

Kadetkinje

 

Međunarodni memorijalni turnir ,,NOVENYI Norbert,,

52kg

Mirković Amela 3.mesto

 

 

Budimpesta, Madjarska 07.03.2010

 

PRVENSTVO EVROPE

52kg

Mirković Amela 16.mesto

 

Sarajevo Bosna i Hercegovina 06.08.2010

 

Međunarodni kadetski turnir ,,SZIGET VIZUM KUPA,,

52kg

Mirković Amela 2.mesto

 

 

Budimpešta,Mađarska 02.05.2010

 

Međunarodni memorijalni turnir,,SCUTETI SANDOR,,

54kg

Mirković Amela 1.mesto

58kg

Jerković Milica 2.mesto

Frgić Adriana 3.mesto

 

Abony, Madjarska 30.10.2010

 

 

 

 

Ekipno 5.mesto

 

 

 

1. Rvačka Liga Srbije slobodan stil za žene u 2010 god.

1.kolo    

2.kolo

Play Off

48kg

Martinjuk Marijan     1. mesto

55kg

Mirković A mela     5. mesto   AMSO

63kg

Frgić Adrijan           3. mesto KUKU

72kg

Baljkas Marija        2. mesto AMSO

 

plasmani:

EKIPNI PLASMAN - I TURNIR:

 

 

 

1. BEOGRAD               BG BGBG 14

2. RADNIČKI             SO RASO 14

3.AMATER                 AM AMSO 13

4. CRVENA ZVEZDA BG CZBG 12

5. LJ I GEDJA             ML LJGE 6

6.PARTIZAN               BG PABG 5

7. RANKOVIĆ            BG RABG 3

8. KUPUSINA             KU KUKU 3

9. RADNIČKI             BG RABG 1

 

Sombor 23.10.2010

   

Plasman posle 1. Kola

RK"Radnički"Sombor 2.mesto

   

 

Neolimpijske discipline

 

Prvenstvo Srbije u greplingu,studensko i veteransko u 2010 god.

 

Seniori-grepling

Seniorke-studensko Slobodan stil

Seniori-veteransko

  1. 65kg                                      

Adriasevic Miroslav   3.mesto

75kg

Glušac Svetislav 3.mesto

Šakić Aleksandar 5. Mesto

110kg

Lončar Ilija 15.mesto

Jurković Miro 16.mesto

Apsolutna

Salkanović A lmir 3.mesto

 

Beograd 14.03.2010

 

51kg

Martinjuk Marijana 1.mesto

72kg

Žurž Sanja 1.mesto

 

Zrenjanin 25.09.2010

 

76kg

Frgić Igor   1. mesto

96kg

Zakenjalo Savo 1.mesto

 

Sombor 31.07.2010

 

 

Ekipno 2.mesto

Ekipno 2.mesto

 

 

Medjunarodna takmičenja u neolimpijskim disciplinama u 2010 god.

 

JUNIORSKO PRVENSTVO SVETA

-rvanje u pesku

KADETSKO PRVENSTVO SVETA

-rvanje u pesku

VETERANSKO PRVENSTVO SVETA

-veteransko

  1. 55kg                                      

Mirković Amela   2.mesto

 

Budva 28.08.2010

 

 

55kg

Mirković Amela   1.mesto

 

Budva 28.08.2010

 

 

96 kg

Zatezalo Savo     3.mesto

    

Finska,Kouvola 4.09-6.09.2009.

 

 

 

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva Vojvodine u 2010 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

Juniori

seniori

Ukupno

1.Špoljarić Danijel

   

2,1

2,1

 

4

2.Smoljanović Mile

   

3,3

3

 

3

3.Blaževac Igor

   

3

3,3

 

3

4.Neziri Adem

   

1,1

   

2

5.Šifliš Vajbon

 

2,2

3,3

   

4

6.Seke Kovač Dejan

   

3,2

3

 

3

7.Đurković Dragan

   

3,2

2

 

3

8.Dukić Andrej

   

3

3

 

2

9.Zorić Milan

3

3

     

2

10.Klinec Mate

 

1,1

     

2

11.Sajčić Aleksandar

 

3,1

     

2

12.Vuković Nikola

 

3

     

1

13.Arnis Dobi

 

3,1

     

2

14.Korica Petar

3,3

       

2

15.Đorđević Zoran

       

3

1

16.Brkić Vladimir

       

3

1

17 Gavrić Mladen

       

1

1

18.Gajić Mirko

     

2

 

1

19.Josić Srđan

     

1

 

1

20.Kuruc Strahinja

 

3

     

1

21.Ujvari Denis

 

3

     

1

22.Ignjatović Nemanja

 

3

     

1

23.Liščević Stefan

 

1

     

1

24.Španović Strahinja

 

3

     

1

25.Gudelj T omo

 

3

     

1

26.Martinjuk Marijana

       

1

1

27.Mirković Amela

   

1

1

 

2

28.Frgić Adriana

   

1

2

 

2

29.Šifliš Fikreta

 

1

     

1

UKUPNO

3

17

16

12

4

52

             

ZLATNIH

16

 

SREBRNIH

9

 

BRONZANIH

27

 

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva DRŽAVE Srbije u 2010 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

Seniori

Ukupno

1.Špoljarić Danijel

   

1,1

2,1

 

4

2.Smoljanović Mile

   

2,2

3,2

 

4

3.Šifliš Vajbon

   

2,3

   

2

4.Neziri Adem

   

3,2

   

2

5.Liščević Stefan

 

2,3

     

2

6.Vuković Nikola

 

3

     

1

7.Gavrić Mladen

       

1

1

8.Jurković Miro

       

3

1

9.Seke Kovač Dejan

   

1

3

 

2

10.Jerković Nikola

     

3

 

1

11.Josić Srđan

     

1

 

1

12.Blaževac Igor

   

2

   

1

13.Đurković Dragan

   

3

   

1

14.Dukić Andrej

   

1

   

1

15.Kuruc Strahinja

 

2

     

1

16.Gudelj Tomo

 

2

     

1

17.Ignjatović Nemanja

 

2

     

1

18.Klinec Mate

 

1

     

1

19.Sajčić Aleksandar

 

3

     

1

20.Vuković Nikola

 

3

     

1

21.Arnis Dobi

 

2

     

1

22.Rauš Nemanja

3

       

1

23.Radić Dragana

       

3

1

24.Martinjuk Marijana

       

1,1

2

25.Mirković Amela

   

1

2

3

3

26.Baljkas Marija

       

1

1

27.Frgić Adriana

   

1

3

 

2

28.Šifliš Fikreta

 

1

     

1

29.Adriašević Miroslav

       

3

1

30.Glušac Svetislav

       

3

1

31.Salkanović Almir

       

3

1

32.Žurž Sanja

       

1

1

33.Zatezalo Sava

       

1

1

34.Frgić Igor

       

1

1

UKUPNO

1

11

14

9

13

48

             

ZLATNIH

17

 

SREBRNIH

13

 

BONZANIH

18

 

 

 

Tabela broja osvojenih medalja sa

DRŽAVNIH I VOJVOĐANSKIH

takmičenja u periodu 2003-2010

Godina

Prv.Države

Prv.Vojvodine

UKUPNO

2003

1

2

3

2004

6

12

18

2005

13

14

27

2006

25

7

32

2007

37

7

44

2008

24

38

62

2009

36

58

94

2010

48

52

100

UKUPNO

190

190

380

 

 KLUB JE 2010 GODINE UKUPNO UČESTVOVAO NA 44 TAKMIČENJA GDE JE UČESTVOVALO 71 TAKMIČAR.

Škola rvanja

100 godina rvanja u Somboru


 
 

 logo rsv  logo uww
 
  Logo uwwe logoSOWireless