Bilten za 2011.

Bilten za 2011.

Preuzmi

Prvenstvo Srbije grčko-rimski stil u 2011 god

         

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

55kg

Seke Kovač Dejan   5. mesto

Špoljarić Danijel   5.mesto

84kg

Gavrić Mladen 14. mesto

 

 

 

Zrenjanin 04.06.2011

50 kg

Špoljarić Danijel 2. mesto

Smoljanović Mile 3.mesto

66 kg

Petrović Bojan 7.mesto

74 kg

Jerković Nikola 5.mesto

 

Kanjiža   17.04.2011.

46kg

Kuruc Strahinja 1. mesto

54kg

Liščević Stefan  3.mesto

Seke Kovač Dejan 5.mesto

76kg

Mate Klinec 11.mesto

 

Sombor 21.05.2011.

48 kg

Zorić Milan 13.mesto

Korica Petar 14.mesto

52 kg

Liščević Stefan 2. mesto

100kg

Arnis Dobi 1.mesto

 

Subotica 07.05.2011.

39 kg

Plamenac Jovan       9..mesto

48 kg

Korica Petar         5.mesto      

Rauš Nemanja   11.mesto

 

22.05.2011.Senta

 

Ekipno 8. mesto

Ekipno 5. mesto

Ekipno 6. mesto

Ekipno 16.mesto

Prvenstvo Vojvodine grčko-rimski stil u 2011 god

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

55 kg

Špoljarić Danijel 2 .mesto

Seke Kovač Dejan 3.mesto

74 kg

Jerković Nikola 11.mesto

84 kg

Gavrić Mladen   5.mesto

120 kg

Karalić Nikola 5.mesto

 

Subotica 23.04.2011.

50 kg

Špoljarić Danijel1. mesto

Smoljanović Mile 3.mesto

Seke Kovač Dejan 7.mesto

66 kg

Petrović Bojan 12.mesto

74 kg

Jerković Nikola 7.mesto

 

Subotica 03.04.2011.

46 kg

Kuruc Strahinja 1.mesto

50 kg

Liščević Stefan  2.mesto

54 kg

Seke Kovač Dejan 3.mesto

63 kg

Bošnjak Danijel 2 mesto

69kg

Klinec Mate   8.mesto

 

Subotica 09.04.2011.

48 kg

Zorić Milan   8.mesto

Korica Petar 7.mesto

52 kg

Liščević Stefan 2.mesto

100 kg

Arnis Dobi 1. mesto

 

Subotica 03.04.2011

30 kg

Liščević Aljoša 2. mesto

39 kg

Plamenac Jovan 3. mesto

48 kg

Korica Petar 3. mesto

Rauš Nemanja 5.mesto

Tepavac Bojan 11.mesto

 

 

Subotica 09.04.2011.

Ekipno 6. mesto

Ekipno 5. mesto

Ekipno 4. mesto

Ekipno 6.mesto

Ekipno 6.mesto

1. Kup Srbije grčko - rimskim stil u 2011 god.

Seniori

Juniori

Stariji pioniri

55kg

Molnar Gabor 1.mesto

Seke Kovač Dejan 5.mesto

74kg

Jerković Nikola 13.mesto

Gavrić Mladen   22.mesto

100kg

Josić Srdjan 9.mesto

 

 

Kanjiža 06.02.2011.

50kg

Špoljarić Danijel 2.mesto

55 kg

Seke Kovač Dejan 5.mesto

74kg

Jerković Nikola 3.mesrto

96kg

Dukić Andrej 10.mesto

 

 

 

 

Subotica 13.02.2011.

44kg

Kuruc Strahinja 8. Mesto

Ujvari Denis 7.mesto

48 kg

Korica Petar 17. mesto

Zorić Milan 10. mesto

52 kg

Liščević Stefan   1. mesto

58 kg

Gudelj Tomo 10. mesto

61 kg

Ignjatović Nemanja 3. mesto

100 kg

Arnis Dobi 3. mesto

 

Subotica19.02.2011.

Ekipno 7. mesto

Ekipno 8.mesto

Ekipno 8.mesto

2. Kup Srbije grčko - rimskim stil u 2011 god.

Seniori

Juniori

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

55kg

Molnar Gabor 1.mesto

Špoljarić Danijel 5.mesto

Seke Kovač Dejan 10.mesto

84 kg

Gavrić Mladen 5. mesto

 

Subotica 12.03.2011

 

50 kg

Špoljarić Danijel 3. mesto

Smoljanović Mile 3.mesto

74 kg

Jerković Nikola   5. mesto

 

Kanjiža 19.03.2011.

 

44 kg

Kuruc Strahinja   12. mesto

48 kg

Korica Petrar 10.mesto

Zorić Milan 11.mesto

52 kg

Liščević Stefan 2.mesto

100 kg

Arnis Dobi   3. mesto

Kanjiža 20.03.2011.

30 kg

Liščević Aljoša   3. mesto

48 kg

Korica Petar   3. mesto

Tepavac Bojan 10.mesto

Rauš Nemanja 9.mesto

 

Subotica 02.04.2011.

 

Ekipno 6. mesto

Ekipno 6. mesto

Ekipno 7.mesto

Ekipno 9.mesto

Međunarodna takmićenja i domaći turniri grčko - rimski stil u 2011 god.

Juniori

Kadeti i pioniri

 

PRVENSTVO EVROPE ZA JUNIORE

 

50 kg

Špoljarić Danijel     12.mesto

 

Zrenjanin 24-26.06.2011.

 

IX Darko Nišević turnir

 

50 kg

Špoljarić Danijel     1.mesto

    

Zrenjanin 27.05.2011.

 

 

Turnir u rvanju Mala Bosna

 

39 kg

Plamenac Jovan     1.mesto

44 kg

Zorić Milan 1.mesto

Tepavac Bojan 2.mesto

48 kg

Korica Petar 2.mesto

60 kg

Seke Kovač Dejan 1.mesto

87 kg

Arnis Dobi 1.mesto

    

Mala Bosna 28.05.2011.

Turnir u rvanju Trofej Sokola

Petlići rođ 2000,2001 i 2002

28 kg

Liščević Aljoša     1.mesto

46 kg

Plamenac Jovan b.p.

Mladji pion.rođ.1996,1997 i 1998

52 kg

Kuruc Stahinja 3.mesto

Zorić Milan 5.mesto

Kadeti rođ.1993,1994   i 1995

54 kg

Seke Kovač Dejan 1.mesto

58 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

Liščević Stefan   2.mesto

63 kg

Pešut Dušan 3.mesto

 

Ekipno 2.mesto

 

Sombor 26.11.2011.

 

18 Turnir u rvanju Aleksandrovo

Pioniri

50 kg

Zorić Milan   2.mesto

Kadeti

68 kg

Pešut Dušan 1.mesto

Juniori

68 kg

Petrović Bojan 3.mesto

 

Aleksandrovo 10.12.2011

 

Turnir u rvanju OPEN ČONOPLJA

Pioniri rođ 2001,2002 i 2003

28 kg

Meničanin Uroš   3.mesto

34 kg

Fuštar Strahinja     2.mesto

44 kg

Jančić Aleksandar 1.mesto

Bolić Nemanja       2.mesto

Pioniri 2000 i 1999

28 kg

Liščević Aljoša     1.mesto

42 kg

Plamenac Jovan 1.mesto

Jančić Milan       2.mesto

52 kg

Rauš Nemanja   1.mesto

Tepavac Bojan     2.mesto

Bikicki Nikola     3.mesto

58 kg

Radić Bojan        1.mesto

Rebić Petar          2.mesto

1996,1997 i 1998

50 kg

Kuruc Strahinja   2.mesto

Korica Petar   3.mesto

Zorić Milan     5. Mesto

55 kg

Špoljarić Danijel   1.mesto

Seke Kovač Dejan   2.mesto

66 kg

Petrović Bojan          3.mesto

Bošnjak Danijel      3.mesto

Matijević Srđan         5.mesto

Beretić Niko             8.mesto

Veljanovski Najdan 9.mesto

 

Ekipno 1.mesto

 

Čonoplja 17.12.2011.

 

 

 

1. Rvačka Liga Srbije grčko-rimski stil u 2011 god.

 

I kolo (13.10.2011.g.) – Mladenovac, (Hala – LJ.I. Gedža)

  

RK “LJ. I. GEDŽA” Mladenovac RK “RADNIČKI“ Sombor 1 - 6

Klub

Kate

Gorije

RK LJ. I. GEDŽA”

Mladenovac

Domaćin

RK “RADNIČKI“ Sombor

Gost

Sudije: Vukić Milorad, Dejanović Miloš (PBG)

Delegat: Ilić Prvoslav(RBG)

 

 

 

Poeni

55 kg

PAPIĆ JOVICA

ŠPOLJARIĆ DANIJEL

0-5

0-1

60 kg

MILOSAVLJEVIĆ N.

RIZMANOVIĆ SENAD

0-5

0-1

66 kg

CVETKOVIĆ S.

ŠTEFANEK DANIJEL

0-5

0-1

74 kg

BALTIĆ BOŽIDAR

ŠTEFANEK NINOSLAV

0-5

0-1

84 kg

PITULIĆ M.

DOKMANAC SLAVEN

3-1

1-0

96 kg

 

PITULIĆ A.

RKMAN MILOŠ

0-5

0-1

120 kg

KLISARIĆ S.

JURKOVIĆ MIRO

1-3

0-1

 

TrenerSretenović

Trener Frgić Igor

 

1-6

 

II kolo (08.10.2011.g.) – Subotica, (Hala – Dudova šuma)

 

RK “SPARTAK” Subotica RK “RADNIČKI“ Sombor 5 - 2

Klub

Kate

gorije

RK “SPARTAK” Subotica

Domaćin

RK “RADNIČKI“ Sombor

Gost

Sudije: Lerinc Rudolf, Aćić Radomir(KA)

Delegat:Perović Dalibor (CZV)

 

 

 

Poeni

55 kg

/

ŠPOLJARIĆ DANIJEL

0-5

0-1

60 kg

ŠTEFANEK MARIO

RIZMANOVIĆ SENAD

3-1

1-0

66 kg

NEMEŠ MATE

ŠTEFANEK DANIJEL

3-0

1-0

74 kg

BALAŽ LEHEL

ŠTEFANEK NINOSLAV

3-0

1-0

84 kg

LIPAJIĆ ALEKSANDAR

GAVRIĆ MLADEN

5-0

1-0

96 kg

 

BOSNIĆ VUJICA

RKMAN MILOŠ

1-3

0-1

120 kg

FRANJKOVIĆ DEJAN

JURKOVIĆ MIRO

4-0

1-0

 

TrenerDamjanović Sreten

Trener Frgić Igor

 

5-2

III kolo (15.10.2011.g.) – Sombor, (Hala – Mostonga)

RK “RADNIČKI” Sombor RK ” PARTIZAN“ Tomaševac 3-4

Klub

Kate

Gorije

RK “RADNIČKI“ Sombor

Domaćin

RK

“PARTIZAN“ TOMAŠEVAC

Gost

Sudije: Karolj Danji (SPSU), Laslo Boršoš(SEN)

Delegat: Dalibor Perović (CZBG)

 

 

 

Poeni

55 kg

ŠPOLJARIĆ DANIJEL

OSTOJIĆ ŽIVICA

5-0

1-0

60 kg

RIZMANOVIĆ SENAD

SEKEREŠ A.

5-0

1-0

66 kg

ŠTEFANEK DANIJEL

GECIN MILOŠ

0-3

0-1

74 kg

ŠTEFANEK NINOSLAV

ŠTIKLICA MARKO

0-3

0-1

84 kg

GAVRIĆ MLADEN

STANOJČIĆ M.

0-3

0-1

96 kg

 

/

MIOLSKI ĐORĐE

0-5

0-1

120 kg

JURKOVIĆ MIRO

GRUJIĆ N.

3-1

1-0

 

Trener Frgić Igor

Trener Miolski Đorđe

 

3-4

 

IV kolo (22.10.2011.g.) – Zrenjanin, (Hala – Medison)

RK “PROLETER” Zrenjanin RK “RADNIČKI“ Sombor 5 - 1

Klub

Kate

Gorije

RK “PROLETER”

Zrenjanin

Domaćin

RK “RADNIČKI“ Sombor

Gost

Sudije: Vukić Milorad, Dejanović Miloš (PBG)

Delegat: Ilić Prvoslav (RBG)

 

 

 

Poeni

55 kg

MARKOVIĆ NIKOLA

SEKE DEJAN KOVAČ

5-0

1-0

60 kg

IMBRONJEV M.

ŠPOLJARIĆ DANIJEL

0-5

0-1

66 kg

/

/

0-0

0-0

74 kg

MARJAN MILOŠ

ŠTEFANEK DANIJEL

3-1

1-0

84 kg

FIJAT GORAN

MIRKOVIĆ SVETOZAR

3-1

1-0

96 kg

 

BALO PETAR

GAVRIĆ MLADEN

5-0

1-0

120 kg

MIJATOV BOJAN

JURKOVIĆ MIRO

3-1

1-0

 

Trener Mijatov Bojan

Trener Frgić Igor

19-8

5-1

V kolo (29.10.2011.g.) – Sombor, (Hala – Mostonga) 
 RK “RADNIČKI“ Sombor RK “PARTIZAN” Beograd 2- 5

 
Klub 
 Kate

Gorije

RK “RADNIČKI“ 

Sombor

Domaćin

RK “PARTIZAN“ 

Beograd

Gost

 
Sudije: Danji Karolj I Buljovčić J. (SPSU)

Delegat: Torbica Milorad (PZR)


 
 
Poeni

55 kg

SEKE DEJAN KOVAČ

VAJDA ATILA

0-5

0-1

60 kg

RIZMANOVIĆ SENAD

STANKOV M.

3-1

1-0

66 kg

ŠTEFANEK DANIJEL

STEFAN

5-0

1-0

74 kg

ŠTEFANEK NINOSLAV

BOGATYEV R.

1-3

0-1

84 kg

 GAVRIĆ MLADEN

BULATOVIĆ G.

0-3

0-1

96 kg

RKMAN MILOŠ

KNEŽEVIĆ M.

0-3

0-1

120 kg

JURKOVIĆ MIRO

BJEDOV N.

0-3

0-1

 

Trener Frgić Igor

Trener Kecman Boško

9-18

2-5

Tabela I RLS za 2011.g. / nakon V kola: 

 Plasman

Naziv kluba

Mesto

Broj borbi

Pobeda

Nerešeno

Poraza

Pob Por

Broj bodova

1.

PARTIZAN

BG

5

5

0

0

28-07

15

2.

SPARTAK

SU

5

5

0

0

25-08

15

3.

PROLETER

ZR

5

4

0

1

21-13

12

4.

RADNIČKI

KG

5

3

0

2

22-13

11

5

PARTIZAN

TO

5

3

0

2

17-18

11

6.

POTISJE

KA

5

2

0

3

12-12

9

7.

RADNIČKI

SO

5

1

0

4

14-20

7

8.

RADNIČKI

BG

5

1

0

4

14-25

7

9.

LJ.I.GEDŽA

ML

5

1

0

4

12-23

7

10.

SENTA

SE

5

0

0

5

8-27

5

 

 

VI kolo (05.11.2011.g.) – Kanjiža, (Hala – Banja Kanjiža)
 RK “POTISJE“ KANJIŽA RK “RADNIČKI” SOMBOR 4- 3

 

RK “POTISJE“

Kanjiža 

Domaćin

RK “RADNIČKI“

Sudije: Danji Karolj (SPSU)

I Boršoš Laslo (SEN)

Delegat: Borozan Predrag PBG)


Poeni

55 kg

ŠPOLJARIĆ DANIJEL 

0-5

0-1

60 kg

GAZDAG KRISTIJAN

RIZMANOVIĆ SENAD

3-1

1-0

66 kg

LUKAČEVIĆ 

ŠTEFANEK DANIJEL

1-3

0-1

74 kg

ZOLDI

ŠTEFANEK NINOSLAV

1-3

0-1

84 kg

MOLNAR E.

DOKMANAC SLAVEN 

3-1

1-0

96 kg

ŠULJOK ČABA

GAVRIĆ MLADEN

3-1

1-0

120 kg

FARAGO ROBERT

JURKOVIĆ MIRO

3-1

1-0

 

Trener Šlajher Laslo

Trener Frgić Igor 

9-18

4-3

 

      Nažalost komentar ne sme izostati zbog nefer i nekorektnog suđenja Lasla Boršoša koji  je ovaj put osramotio prvenstveno sebe i dokazao da nije zaslužio da bude sudija jer je gospodin Lalo Boršoš bio ne jako nego skroz naklonjen domaćinima, pa su domaćini ni krivi ni dužni osvojili ovaj meč. „ ... Ja lično nikada u svojoj rvačkoj karijeri nisam niti video a kamoli doživeo ovakvo nešto. Predsednik strunjače Danji Karolj je maksimalno pokušavao da ispravlja Boršošove, na očigled svih prisutnih, greške ali očigledno to nije uspeo. Nažalost očekujem za dobrobit svih nas koji cenimo i poštujemo sportski duh i fer-plej da u sredu Boršoš neće smoći snage da dođe na naš meč protiv Kragujevčana iz gore navedenih razloga iako je delegiran ,smatram da nije adekvatan sudija da sudi prvoligaške mečeve gde se odrazuju njegove greške na sudbinu nekih klubova kao što je naš koji se bori za opstanak u 1 ligi Smatram da ako se ovako nešto i dalje nastavi dešavati delegati takmičenja koji ne mogu da reaguju na ovako nešto nisu ni potrebni jer iz ovog iskustva uviđam da se definitivno  mora dozvoliti delegatu takmičenja koji je nezavini faktor da se umeša u tok suđenja ...“ istakao je trener Radničkog Igor Frgić.

Katastrofalne greške sudije Boršoša

60 kg : Rizmanović Senad , posle pobede prve runde nad Gazdag Kristijanom i to 6-0 U DRUGOJ RUNDI JE SKORO BIO NOKAUTIRAN od strane Gazdaga glavom  Boršoš nesudi opomenu….

84 kg:  Dokmanac Slaven okreće aufrajser Molnara i neuspeva skroz da ga navrne za 90 stepeni Boršoš sudi cvikovanje  za Molnara i dodeljuje 2 boda a Molnar ga nije zadržao ni sekundu kamoli da može da se kaže da je to biolo cvikovanje….

96 kg : Gavrić Mladen je držao u tušu Šuljoka Boršoš nesvira tuš, aktivnijeg Mladena opominje više puta u vezi pasivnosti…

120 kg: Kapiten Jurković Miro je non stop bio aktivniji od Faraga naravno Boršoš opominje više puta pasivnost Jurkovića da bi na kraju merilac vremena skratio na očegled Rizmanovića vreme 15 sekundi zadnju rundu…

Vrhunac svega je bilo da u partnernom položaju u svim kategorijama je prvu usmenu opomenu uvek dobijao Somborac od strane Boršoša….

Ima toga još recimo Jurkovića je bacio šulter Farago, Boršoš dosuđuje tri boda, opomena Jurkoviću  i još dva boda zato što je samo on video da je navodno Jurković uhvatio nogu Faraga….mislim da sam naveo dosta SLUČAJNIH GREŠAKA sudije Boršoša.

VII kolo (09.11.2011.g.) – Sombor, (Hala – Mostonga) 
 
RK “RADNIČKI“ Sombor RK “RADNIČKI” Kragujevac 1- 6

 Klub 
 Kate Gorije

RK “RADNIČKI“

Sombor

Domaćin

RK “RADNIČKI“

Kragujevac

Gost

 Sudije: Ačić Radomir i Boršoš Laslo

Delegat: Borozan Predrag (PBG)


 
 Poeni

55 kg

ŠPOLJARIĆ DANIJEL

ANAKIEV ILIJ

1-3

0-1

60 kg

SEKE DEJAN KOVAČ

DIMITRIJEVIĆ PERICA

0-5

0-1

66 kg

RIZMANOVIĆ SENAD

JOVANOVIĆ NEMANJA

0-3

0-1

74 kg

ŠTEFANEK NINOSLAV

ROSIĆ NIKOLA

0-3

0-1

84 kg

GAVRIĆ MLADEN

TODOROVIĆ MARKO

0-3

0-1

96 kg

MIRKOVIĆ SVETOZAR

SREJIĆ ALEKSANDAR

0-5

0-1

120 kg

JURKOVIĆ MIRO

CVIJOVIĆ S.

2-0

1-0

 

Trener Frgić Igor

Trener Radojević D.

3-22

1-6

 

VIII kolo (12.11.2011.g.) – Senta, (O.Š.11 Novembar – Senta)
 RK “SENTA“ Senta RK “RADNIČKI“ Sombor 4- 3

 Klub 
 Kate

Gorije

RK

“SENTA“SENTA

Domaćin

RK “RADNIČKI“

Sombor

Gost

Sudije: Radomir   Ačić(RKA) I

Nenad Nenadić (PZR)

Delegat: Torbica Milorad (PZR)

 
 
 Poeni

55 kg

FUTO SABOLČ

ŠPOLJARIĆ DANIJEL

1-3

0-1

60 kg

NAĐ TAMAŠ

RIZMANOVIĆ SENAD

3-1

1-0

66 kg

NEMEŠ VIKTOR

ŠTEFANEK DANIJEL

5-0

1-0

74 kg

MOLNAR ROBERT

ŠTEFANEK NINOSLAV

3-1

1-0

84 kg

ŠEFER ALEKSANDAR

DOKMANAC SLAVEN

0-3

0-1

96 kg

TOT OLIVER

RKMAN MILOŠ

0-3

0-1

120 kg

VARG A ZOLTAN

JURKOVIĆ MIRO

5-0

1-0

 

Trener Zerge Laslo

Trener Frgić Igor

17-11

4-3

 

IX kolo (19.11.2011.g.) – Sombor, (Hala – Mostonga) 
 RK “RADNIČKI“ Sombor RK “RADNIČKI” Beograd 5- 2

 Klub 
 Kate

Gorije

RK “RADNIČKI“

Sombor

Domaćin

RK “RADNIČKI“

Beograd

Gost

 Sudije: Ačić Radomir i Lorinc Rudolf (PKA)  

Delegat: Borozan Predrag (PBG)

 
 
 Poeni

55 kg

ŠPOLJARIĆ DANIJEL

DOŠEN OGNJEN

4-0

1-0

60 kg

RIZMANOVIĆ SENAD

-

5-0

1-0

66 kg

ŠTEFANEK DANIJEL

VASILIEV RADOSLAV

3-1

1-0

74 kg

ŠTEFANEK NINOSLAV

DUKIĆ NENAD

5-0

1-0

84 kg

DOKMANAC SLAVEN

DEVČIĆ MARKO

3-0

1-0

96 kg

RKMAN MILOŠ

MARKOVIĆ MILOŠ

0-3

0-1

120 kg

JURKOVIĆ MIRO

KOVAČEVIĆ NEBOJŠA

0-3

0-1

 

Trener Frgić Igor

Trener Stanko Bogdan

20-7

5-2

 
Tabela I RLS za 2011.g. / nakon IX kola: 

Plasman

  1. kluba

Mesto

Broj borbi

Pobeda

Nerešeno

Poraza

Pob Por

Broj Bodova

1.

PROLETER

ZR

9

8

0

1

41-25

25

2.

SPARTAK

SU

9

8

0

1

39-15

25

3.

PARTIZAN

BG

9

7

0

2

41-14

23

4.

RADNIČKI

KG

9

6

0

3

37-20

21

5

PARTIZAN

TO

9

4

0

5

24-39

17

6.

POTISJE

KA

9

3

0

6

22-38

15

7.

SENTA

SE

9

3

0

6

25-35

15

8.

RADNIČKI

BG

9

2

0

7

22-38

14

9.

RADNIČKI

SO

9

2

0

7

26-36

13

10.

LJ.I.GEĐA

ML

9

1

0

8

16-39

12

 

 

RANG LISTA USPEŠNOSTI PRVE RVAČKA LIGA SRBIJE 2011.g.

KLUB

IME I KILOGRAMI

GML

SPSU

PTO

PZR

PBG

PKA

RKG

SEN

RBG

POB

IZG

UKU

ŠPOLJARIĆ DANIJEL 55,60 kg

+

+

+

+

 

+

-

+

+

7

1

8

RIZMANOVIĆ SENAD 60,66 kg

+

-

+

 

+

-

-

-

+

4

4

8

ŠTEFANEK DANIJEL 66,74 kg

+

-

-

-

+

+

 

-

+

4

4

8

ŠTEFANEK NINOSLAV 74 kg

+

-

-

 

-

+

-

-

+

3

5

8

DOKMANAC SLAVEN 84 kg

-

       

-

 

+

+

2

2

4

RKMAN

MILOŠ 96 kg

+

+

   

-

   

+

-

3

2

5

JURKOVIĆ

MIRO 120 kg

+

-

+

-

-

-

+

-

-

3

6

9

GAVRIĆ

MLADEN 84,96 kg

 

-

-

-

-

-

-

   

0

6

6

SEKE DEJAN KOVAČ 55 ,60 kg

     

-

-

 

-

   

0

3

3

MIRKOVIĆ

SVETOZAR84,96 kg

     

-

   

-

   

0

2

2

UKUPNO

6-1

2-5

3-4

1-5

2-5

3-4

1-6

3-4

5-2

26

36

57

 

EKIPNO 9.MESTO

 

 

Završila se I RVAČKA LIGA SRBIJE gde se R.K.RADNIČKI iz Sombora plasirao na 9.mesto sa dve pobede nad R.K.Ljubomir Ivanović Gedjom iz

3Mladernovca i R.K.Radničkim iz Beograda obezbedio je opstanak u naj elitnijem RVAČKOM društvu Srbije u I rvačkoj ligi Srbije.

Najbolji takmičar Somborskih vukova bio je Špoljarić Danijel do 55 kg koji je od 9 mečeva pobedio 7 protivnika.Kapiten Jurković Miro je do 120 kg odradio sve mečeve i više nego što smo očekivali.Čak dve povreda Rkman Miloša takodje nije umanjilo kvalitet njegovog rvanja u odlučujućim mečevima.Nesmemo zaboraviti ni Seke Dejan Kovača do 55 kg ,Mladen Gavrića do 84 kg,Mirković Svetozara74 kg,Dokmanca Slavena 84kg,Rizmanović Senada do 60 kg i naravno Štefanek Danijel do 66 kg koji se u subotu oprostio od takmičarskog dela jer prelazi u sudije.Takodje nesmemo zaboraviti ni Almira Salkanovića do 120 kg i Mileta Smoljanovića do 55 kgkoje smo pozajmili našim prijateljima iz Kanjiže.

Naravno HVALA SVIMA KOJI SU VEROVALI U NAS da ćemo opstati u prvoj ligi pa su nam nesebično pomagali u tom cilju.Hvala još jednom svima onima koji su na sve moguće načine pomagali u ostvarenju ovog velikog rezultata RVAČKOG

KLUBA RADNIČKI-rekao je trener kluba Igor Frgić.

 

Slobodan stil za muškarce

 

7.Prvenstvo Srbije Slobodan stil za muškarce u 2011 god

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

55 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

Seke Kovač Dejan 3.mesto

74 kg

Brkić Vladimir 5.mesto

Đorđević Zoran 10.mesto

Jerković Nikola 11.mesto

Karan Ranko   14.mesto

84kg

Gavrić Mladen 5.mesto

120kg

Jurković Miro 3.mesto

Salkanović Almir 5.mesto

 

Sombor 03.04.2011

50kg

Smoljanović Mile 2.mesto

55 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

74 kg

Jerković Nikola 3.mesto

120 kg

Dukić Andrej     3.mesto

 

Kanjiža 20.02.2011.

 

 

 

46kg

Kuruc Srahinja 1. mesto

54 kg

Seke Kovač Dejan     2.mesto

Liščević Stefan 3.mesto

58kg

Gudelj Tomo     2.mesto

63kg

Bošnjak Danijel   3.mesto    

69 kg

Klinec Mate 3.mesto

100 kg

Arnis Dobi   1.mesto

 

Senta 26.03.2011.

 

44kg

Kuruc Strahinja 2. mesto

48kg

Korica Petar 5. mesto

Zorić Milan   7.mesto

52kg

Liščević Stefan 3. mesto.

56kg.

Gudelj Tomo 5. mesto

61kg

Ignjatović Nemanja 8. mesto

100kg

Arnis Dobi 1. mesto

 

Kanjiža   20.02.2011

 

48kg

Korica Petar 2. Mesto

Rauš Nemanja 3.mesto

 

 

Senta 26.03.2011

Ekipno 3.mesto

Ekipno 1. mesto

Ekipno 1. mesto

Ekipno 4.mesto

 

 

Medjunarodna takmičenja slobodan stil za muškarce u 2011 god.

Juniori,kadeti i pioniri

 

PRVENSTVO EVROPE ZA JUNIORE

50 kg

Špoljarić Danijel 15.mesto

 

Zrenjanin 21.06.2011.

 

Međunarodni memorijalni turnir,,SCUTETI SANDOR,,

54kg

Liščević Stefan       7. mesto

60 kg

Molnar Gabor 1. mesto

66 kg

Štefanek Danijel 2.mesto

Brkić Vladimir 7.mesto

74 kg

Gavrić Mladen 1.mesto(najbolji strani takmičar)

85 kg

Arnis Dobi 2.mesto

120 kg

Rkman Miloš 3.mesto

 

Ekipno 4.mesto

 

Abony, Madjarska 30.10.2011

 

 

Slobodan stil za žene

 

7.Prvenstvo Srbije slobodan stil za žene u 2011 god.

Seniorke

Juniorke

Kadetkinje

Starije pionirke

  1. 44kg                                    

Radovanac Danijela     1.mesto

48kg

Martinjuk Marijan 1.mesto

55kg

Mirković Amela 2.mesto

Martinjuk Milica 3.mesto

59 kg

Jerković Milica 3.mesto

63kg

Frgić Adriana   2.mesto

Vlajkov Ivana 3.mesto

72 kg

Živković Aleksandra 2.mesto

Baljkas Marija 3.mesto

 

Sombor 03.04.2011

44 kg

Radovanac Danijela 1.mesto

51 kg

Mirković A mela 1.mesto

55kg

Martinjuk Milica 2.mesto

59kg

Jerković Milica 2.mesto

63 kg

Frgić Adriana 2.mesto

 

Kanjiža   20.02.2011.

 

44 kg

Radovanac Danijela 1.mesto

55kg

Mirković Amela 2. Mesto

Martinjuk Milica 3.mesto

59kg

Jerković Milica  3.mesto

63 kg

Frgić Adriana 1.mesto

 

Senta 26.03.2011

 

 

39kg

Šifliš Fikreta 1. mesto

 

 

 

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1.mesto

     Ekipno 1.mesto

                        

Međunarodna takmićenja sloboddan stil za žene u 2010 god.

Seniorke i juniorke

Kadetkinje

 

MEDITERANSKE IGRE ZA SENIORKE

 

48 kg

Martinjuk Marijana 3.mesto

72 kg

Žurž Sanja 3.mesto

 

Budva, Crna Gora 11.06.2011.

 

PRVENSTVO EVROPE ZA JUNIORKE

51kg

Mirković Amela 14.mesto

63 kg

Frgić Adriana 10. Mesto

 

Zrenjanin 21.06.2011.

 

Međunarodni memorijalni turnir ,,NOVENYI Norbert,,

Seniorke

48 kg

Martinjuk Marijana 3.mesto

 

Juniorke

44 kg

Radovanac Danijela 4.mesto

51 kg

Mirković Amela 5.mesto

55 kg

Jerković Milica 3.mesto

 

Ekipno 1.mesto

 

Budimpesta, Madjarska 12.03.2011

 

PRVENSTVO EVROPE ZA KADETKINJE

52kg

Mirković Amela 17.mesto

55 kg

Frgić Adriana 9.mesto

 

Varšava Poljska 08.08.2011.

 

Međunarodni memorijalni turnir,,SCUTETI SANDOR,,

55kg

Mirković Amela       2. mesto

66 kg

Vlajkov Ivana 5. mesto

 

 

Abony, Madjarska 30.10.2011

 

   

 

1. Rvačka Liga Srbije   slobodan stil za žene u 2011 god.

1.kolo    

Play Off

48kg

Radovanac Danijela     1. mesto

55kg

Mirković A mela     3. mesto  

63kg

Jerković Milica       2. mesto

Frgić Adriana         3.mesto

72kg

Vlajkov Ivana       3. mesto

 

plasmani:

EKIPNI PLASMAN - I TURNIR:

 

 

 

1. BEOGRAD               BG BGBG 27

2.AMATER                 AM AMSO 21

3. CRVENA ZVEZDA BG CZBG 12

 

 

Obrenovac 06.11.2011.

48kg

Radovanac Danijela     3. mesto

55kg

Mirković A mela     3. mesto  

63kg

Jerković Milica       3. mesto

72kg

Frgić Adriana     3. mesto

 

plasmani:

EKIPNI PLASMAN – posle play offa:

 

 

1CRVENA ZVEZDA BG CZBG

2. BEOGRAD               BG BGBG

3.AMATER                 AM AMSO

 

 

Plasman posle 1. Kola

RK"Amater"Sombor 2.mesto

 

RK"Amater"Sombor   3.mesto

 

 

Neolimpijske discipline

 

Prvenstvo Srbije u greplingu,pankrationu i rvanju u pesku u 2011 god.

 

Grepling

Pankratione

Rvanje u pesku

NO/GI-seniori

70 kg                                    

Đorđević Zoran   5.mesto

Karan Ranko     7.mesto

75 kg

Ćiristović Milutin 5.mesto

90 kg

Prodanović Vladimir 2.mesto

Trtica Srđan 3.mesto

110 kg

Sikima Marko 3.mesto

Pašić Damir 5.mesto

Apsolutna

Salkanović Almir 3.mesto

 

Beograd 15.05.2011

 

110 kg

Pašić Damir 1.mesto

Apsolutna

Salkanović Almir 1.mesto

 

 

Pioniri

40kg

Frgić Filip   3. Mesto

Kadeti

60kg

Liščević Stefan 1.mesto

Seniorke

72kg

Žurž Sanja 1.mesto

Apsolutna

Žurž Sanja 1.mesto

Juniorke

62kg

Mirković Amela 2.mesto

Frgić Adriana 3.mesto

Kadetkinje

50 kg

Radovanac Danijela 1.mesto

 

Šabac 07.08.2011.

 

Ekipno 4.mesto

   

 

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva Vojvodine u 2011 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

Juniori

seniori

Ukupno

1.Špoljarić Danijel

     

1

2

2

2.Seke Kovač Dejan

   

3

3

3

3

3.Smoljanović Mile

     

3

 

1

4.Kuruc Strahinja

   

1

   

1

5.Liščević Stefan

 

2

2

   

2

6.Bošnjak Danijel

   

2

   

1

7.Arnis Dobi

 

1

     

1

8.Liščević Aljoša

2

       

1

9.Plamenac Jovan

3

       

1

10.Korica Petar

3

       

1

UKUPNO

3

2

4

3

2

14

ZLATNIH

3

 

SREBRNIH

5

 

BRONZANIH

6

 

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva DRŽAVE Srbije u 2011 god.

OLIMPIJSKE I NEOLIMPIJSKE MEDALJE

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

Seniori

Ukupno

1.Špoljarić Danijel

     

1,2

1

3

2.Smoljanović Mile

     

2,3

 

2

3.Jerković Nikola

     

3

 

1

4.Dukić Andrej

     

3

 

1

5.Liščević Stefan

 

3,2

3,1,3

   

5

6.Kuruc Strahinja

 

2

1,1

   

3

7.Seke Kovač Dejan

   

2

 

3

2

8.Gudelj Tomo

   

2

   

1

9.Bošnjak Danijel

   

3

   

1

10.Korica Petar

2

       

1

11.Rauš Nemanja

3

       

1

12.Jurković Miro

       

3

1

13.Arnis Dobi

 

1,1

1

   

3

14.Klinec Mate

   

3

   

1

15.Radovanac Danijela

   

1,1

1

1

4

16.Martinjuk Marijana

       

1

1

17.Mirković Amela

   

2

1,2

2

4

18.Martinjuk Milica

   

3

2

3

3

19.Jerković Milica

   

3

2

3

3

20.Frgić Adriana

   

1

2,3

2

4

21.Vlajkov Ivana

       

3

1

22.Živković Aleksandra

       

2

1

23.Baljkas Marija

       

3

1

24.Šifliš Fikreta

1

       

1

25.Prodanović Vladimir

       

2

1

26.Trtica Srđan

       

3

1

27.Sikima Marko

       

3

1

28.Salkanović Almir

       

3,1

2

29.Pašić Damir

       

1

1

30.Frgić Filip

3

       

1

31.Žuž Sanja

       

1,1

2

UKUPNO

4

5

16

13

20

58

ZLATNIH

20

 

SREBRNIH

16

 

BONZANIH

22

 

 

Tabela broja osvojenih medalja sa

DRŽAVNIH I VOJVOĐANSKIH

takmičenja u periodu 2003-2011

Godina

Prv.Države

Prv.Vojvodine

UKUPNO

2003

1

2

3

2004

6

12

18

2005

13

14

27

2006

25

7

32

2007

37

7

44

2008

24

38

62

2009

36

58

94

2010

48

52

100

2011

58

14

72

UKUPNO

248

162

452

 

KLUB JE U 2011 GODINI UKUPNO UČESTVOVAO NA 54 TAKMIČENJA GDE JE UČESTVOVALO 66 TAKMIČARA I OSVOJILO 137 MEDALJA

Škola rvanja

100 godina rvanja u Somboru


 
 

 logo rsv  logo uww
 
  Logo uwwe logoSOWireless