Bilten za 2012.

Bilten za 2012.

Preuzmi

 

Prvenstvo Srbije grčko-rimski stil u 2012 god

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

55 kg

Špoljarić Danijel   2.mesto

Seke Kovač Dejan 7.mesto

60 kg

Liščević Stefan 7. Mesto

66 kg

Đurković Dragan 11. mesto

74 kg

Mirković Svetozar 7. mesto

84kg

Gavrić Mladen 7. mesto

96 kg

Rkman Miloš 3. mesto

Arnis Dobi 13.mesto

120 kg

Jurković Miro 12. mesto

 

Kragujevac 02.06.2012.

50 kg

Smoljanović Mile 2.mesto

60 kg

Seke Kovač Dejan 3.mesto

Liščević Stefan   b.p.

 

Zrenjanin 05.05.2012.

48 kg

Zorić Milan b.p

50 kg

Sremac Marijan b.p

58kg

Liščević Stefan   1.mesto

100kg

Arnis Dobi 2.mesto

 

Sombor 26.05.2012.

44 kg

Aničić Milan b.p

48 kg

Sremac Marijan b.p.

52 kg

Zorić Milan b.p

56 kg

Maletin Luka Andrija 1. mesto

Rauš Nemanja b.p.

 

Zrejanin 12.05.2012.

36 kg

Fuštar Strahinja     5.mesto

43 kg

Aničić Milan       5.mesto

48 kg

Plamenac Jovan   5.mesto

54 kg

Maletin Luka Andrija 1.mesto

61 kg

Rauš Nemanja       2.mesto

67 kg

Bikicki Nikola       5.mesto

70 kg

Rodić Bojan           3.mesto

 

Subotica 19.05.2012.

Ekipno 4. mesto

Ekipno 4.mesto

Ekipno 7.mesto

Ekipno 11.mesto

Ekipno 2. mesto

 

Prvenstvo Vojvodine grčko-rimski stil u 2012 god

 

Seniori

Juniori

Kadeti

Stariji pioniri

Mlađi pioniri

55 kg

Seke Kovač Dejan b.p

60 kg

Liščević Stefan 3.mesto

74 kg

Mirković Svetozar b.p

84 kg

Gavrić Mladen   3.mesto

120 kg

Rkman Miloš 2.mesto

Jurković Miro 3.mesto

 

Zrenjanin 12.05.2012.

50 kg

Smoljanović Mile 3.mesto

Seke Kovač Dejan 2.mesto

60 kg

Liščević Stefan 3.mesto

66 kg

Đurković Dragan 2.mesto

96 kg

Arnis Dobi 5.mesto

 

Zrenjanin14.o4.2012.

46 kg

Sremac Marijan 2.mesto

50 kg

Zorić Milan     3.mesto

58 kg

Liščević Stefan 3.mesto

Gudelj Toma   9.mesto

100 kg

Arnis Dobi   3.mesto

 

Subotica 28.04.2012.

44 kg

Aničić Milan   3.mesto

48 kg

Sremac Marijan   5.mesto

56 kg

Rauš Nemanja 5.mesto

Zorić Milan   5.mesto

 

 

Zrenjanin 14.04.2012.

30 kg

Liščević Aljoša 3. mesto

Frgić Filip     5.mesto

36 kg

Fuštar Strahinja 5. mesto

48 kg

Aničić Milan 5. mesto

Plamenac Jovan 3.mesto

56 kg

Rauš Nemanja   1.mesto

61 kg

Bikicki Nikola   2.mesto

 

Subotica 28.04.2012.

           

1. Kup Srbije grčko - rimskim stil u   2012 god.

Seniori

Kadeti

Mlađi pioniri

55 kg

Špoljarić Danijel 7.mesto

Seke Kovač Dejan 8.mesto

74 kg

Mirković Svetozar     10.mesto

96 kg

Rkman Miloš 5.mesto

 

Kragujevac 17.03.2012.

46 kg

Kuruc Strahinja 3.mesto

58 kg

Liščević Stefan 3.mesto

100 kg

Arnis Dobi   3.mesto

 

 

Zrenjanin 26.02.2012.

30 kg

Liščević Aljoša 2.mesto

48 kg

Plamenac Jovan 2. mesto

61 kg

Rauš Nemanja   2. mesto

 

 

Zrenjanin 04.03.2012.

2. Kup Srbije grčko - rimskim stil u 2012 god.

 

Seniori

Juniori

Kadeti

Mlađi pioniri

55 kg

Seke Kovač Dejan 5.mesto

84 kg

Gavrić Mladen 14. mesto

96 kg

Rkman Miloš 9.mesto

 

 

50 kg

Smoljanović Mile 1.mesto

55 kg

Špoljarić Danijel 2. mesto

Seke Kovač Dejan 3.mesto

60 kg

Liščević Stefan   3. mesto

 

 

46 kg

Sremac Marijan 3. mesto

54 kg

Zorić Milan 5.mesto

58 kg

Liščević Stefan 1.mesto

100 kg

Arnis Dobi   3. Mesto

 

Beograd 01.04.2012.

30 kg

Liščević Aljoša 2. Mesto

Frgić Filip 5.mesto

48 kg

Plamenac Jovan 3.mesto

Aničić Milan     5.mesto

54 kg

Rauš Nemanja 5.mesto

61 kg

Bikicki Nikola   5.mesto

 

Subotica 21.04.2012.

 

Ekipno 2. Mesto

   
         

Međunarodna takmićenja i domaći turniri grčko - rimski stil u 2011 god.

Juniori

Kadeti i pioniri

 

X Darko Nišević turnir

 

50 kg

Seke Kovač Dejan     3.mesto

    

Zrenjanin 01.04.2012.

 

 

 

MEĐUNARODNI MEMORIJALNI TURNIR

SKULTETI SANDOR

 

27 kg

Katanić Nikola   3.mesto

Meničanin Uroš   3.mesto

32 kg

Frgić FIlip 5.mesto

60 kg

Bikicki Nikola 3.mesto

78 kg

Pešut Dušan    3.mesto

120 kg

Jurković Miro 1.mesto

 

Mađarska Abony 22.092012.

 

Turnir u rvanju Mala Bosna

 

Katanić Nikola     2.mesto

Čuljak Filip 1.mesto

Liščević Aljoša 1.mesto

Meničanin Uroš 2.mesto

Aničić Milan 2.mesto

Bikicki Nikola 2.mesto

Liščević Stefan 1.mesto

Arnis Dobi 2.mesto

    

Mala Bosna 15.09.2012.

 

Turnir u rvanju Trofej Sokola

60 kg

Liščević Stefan     1.mesto.

Seke Kovač Dejan 3.mesto

Špoljarić Danijel 3.mesto

Plamenac Jovan b.p.

Aničić Milan b.p.

 

Sombor 24.11.2012.

 

1. Rvačka Liga Srbije grčko-rimski stil u 2012 god.

 

1 kolo (30.09.2012.g.) – Kragujevac, (Hala - "Jezero")

 

RK „RADNIČKI“ Kragujevac   RK “RADNIČKI” Sombor 5 – 2

Kat.

„RADNIČKI“

Kragujevac

„RADNIČKI“

Sombor

Sudije:

Milorad Vukić, Miloš Dejanović (BG)

 

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni

I

II

III

55 kg

ANAKIEV I.

ŠPOLJARIĆ Danijel

2-0

7-0

 

3,10

9-0

3-0

1-0

60 kg

DIMITRIJEVIĆ P.

RIZVANOVIĆ Senad

5-0

1-0

 

3,00

6-0

3-0

1-0

66 kg

JOVANOVIĆ N.

MARIĆ Milan

0-2

1-2

 

4,00

1-4

1-3

0-1

74 kg

ROSIĆ N.

ŠTEFANEK Ninoslav

2-0

1-0

 

4,00

3-0

3-0

1-0

84 kg

TODOROVIĆ M.

GAVRIĆ Mladen

1-0

2-0

 

4,00

2-0

3-0

1-0

96 kg

SREJIĆ A.

RKMAN Miloš

6-0

   

0,57

6-0

5-0

1-0

120 kg

CVIJOVIĆ S.

BIN Roland

1-3

0-4

 

4,00

1-7

1-3

0-1

 

Trener:

Trener:

     

23,07

28-11

19-6

5-2

Radojević Dragan

Marić Milan

 

2 kolo (13.10.2012.g.) – Beograd, (Sala SD "Radnički")

 

RK “C. ZVEZDA” Beograd     RK ”RADNIČKI“ Sombor   3 – 4

Kat.

“C. ZVEZDA”

Beograd

“RADNIČKI”

Sombor

Sudije:

 

Milorad Vukić (BG), Vesna Piperski-Cucić(ZR)

 

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni

I

II

III

55 kg

FUTO S.

ŠPLJARIĆ Danijel

0-1

1-1

 

4,00

1-2

1-3

0-1

60 kg

ĐUKANOVIĆ M.

RIZVANOVIĆ Senad

0-2

0-6

 

3,40

0-8

0-3

0-1

66 kg

DEŠIĆ D.

MARIĆ Milan

0-1

1-0

4-0

6,00

5-1

3-1

1-0

74 kg

DEVČIĆ M.

ŠTEFANEK Ninoslav

2-0

1-0

 

4,00

3-0

3-0

1-0

84 kg

DUKIĆ D.

DOKMANAC Slaven

4-0

1-0

 

4,00

5-0

3-0

1-0

96 kg

MARKOVIĆ M.

RKMAN Miloš

0-4

   

1,57

0-4

0-5

0-1

120 kg

KOVAČEVIĆ N.

BIN Roland

0-1

0-3

 

4,00

0-4

0-3

0-1

 

Trener: Dalibor Perović

Trener: Frgić Igor

     

27,37

14-19

10-15

3-4

 

3 kolo (17.10.2012.g.) – Sombor, (Hala - "Mostonga")

 

RK „ RADNIČKI “ Sombor            RK “Spartak ” Subotica     1 - 6

Kat.

 

„RADNIČKI“

Sombor

 

„SPARTAK“

Subotica

Sudije:

Milorad Vukić, Miloš Dejanović (BG)

 

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas

bod.

Poeni

I

II

III

55 kg

ŠPOLJARIĆ DANIJEL

FEHER ALEN

           

0-1

60 kg

LIŠČEVIĆSTEFAN

PENJOV ERVIN

           

0-1

66 kg

MARIĆ MILAN

STEFANEK MARIO

           

1-0

74 kg

ŠTEFANEK NINOSLAV

NEMES VIKTOR

           

0-1

84 kg

DOKMANAC SLAVEN

BALAZ LEHEL

           

0-1

96 kg

RKMAN MILOŠ

BOSNIC VUJIDIN

           

0-1

120 kg

JURKOVIĆ MIRO

FRANJKOVIĆ DEJAN

           

0-1

 

Trener:

T RENER

           

1-6

Marić Milan

SRETEN DAMJANOVIĆ

 

4 kolo (17.10.2012.g.) – Sombor, (Hala - "Mostonga")

 

RK „PARTIZAN“ Tomaševac RK “RADNIČKI” Sombor 1 - 6

Kat.

 

„RADNIČKI“

Sombor

 

„PARTIZAN“

Tomaševac

Sudije:

Milorad Vukić, Miloš Dejanović (BG)

 

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni

I

II

III

55 kg

ŠPOLJARIĆ DANIJEL

OSTOJIĆ ŽIVICA

           

1-0

60 kg

RIZVANOVIĆ SENAD

JANJIC D.

           

1-0

66 kg

MARIĆ MILAN

SEKERES A.

           

1-0

74 kg

ŠTEFANEK NINOSLAV

ŠTIKLICA MARKO

           

0-1

84 kg

DOKMANAC SLAVEN

VARADINAC M.

           

1-0

96 kg

RKMAN MILOŠ

MIŠIĆ MARKO

           

1-0

120 kg

BIN ROLAND

------------------------

           

1-0

 

Trener:

Trener

           

6-1

Marić Milan

Apostolov Srdjan

 

5 kolo (20.10.2012.g.) – Sombor, (Hala - "Mostonga")

 

RK „RADNIČKI“ Sombor  -   RK “PROLETER” Zrenjanin 1 - 6

Kat.

„RADNIČKI“

Sombor

„PROLETER“

Zrenjanin

Sudije:

Karolj Danji, Josip Buljovčić (SU)

 

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni

I

II

III

55 kg

SMOJANOVIĆ Mile

MARKOVIĆ N.

0-4

   

0,21

0-4

0-5

0-1

60 kg

ŠPOLJARIĆ Danijel

IMBRONJEV M.

3-0

   

0,43

3-0

5-0

1-0

66 kg

LIŠČEVIĆ Stefan

FRIS K.

0-7

0-5

 

2,09

0-12

0-5

0-1

74 kg

-

ŠTEFANEK D.

B.B.

       

0-5

0-1

84 kg

MIRKOVIĆ Svetozar

MIOLSKI Đ.

Pred.

   

0,10

0-5

0-3

0-1

96 kg

RKMAN Miloš

STANOJČIĆ M.

0-1

0-3

 

4,00

0-4

0-3

0-1

120 kg

JURKOVIĆ Miro

MIJATOV B.

B.B.

       

5-0

0-1

 

Trener:

Trener:

     

7,23

3-25

10-21

1-6

Igor Frgić

Bojan Mijatov

 

Rang lista nakon 5 kola

 

Pl

 

Mesto

Broj

borbi

Pobeda

Nerešeno

Poraza

Pob

Por

Broj bodova

1.

PROLETER

ZR

5

4

0

1

28-7

13

2.

SPARTAK

SU

5

4

0

1

28-7

13

3.

RADNIČKI

KG

5

3

0

2

12-14

11

4.

SENTA

SE

4

3

0

1

15-13

10

5.

PARTIZAN

BG

3

3

0

0

15-6

9

6.

RADNIČKI

SO

5

2

0

3

15-20

9

7.

POTISJE

KA

5

2

0

3

14-21

9

8.

NOVI SAD

NS

5

1

0

4

10-25

7

9.

CRVENA ZVEZDA

BG

4

1

0

3

15-13

6

10.

PARTIZAN

TO

5

0

0

5

8-27

5

 

6 kolo (27.10.2012.g.) – Senta, (Sala - O.Š."11. Novembar")

 

RK „SENTA“ Senta -   RK “RADNIČKI” Sombor 3 – 4

Kat.

„SENTA“

Senta

„RADNIČKI“

Sombor

Sudije:

Karolj Danji, Josip Buljovčić (SU)

 

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni

I

II

III

55 kg

-

ŠPOLJARIĆ Danijel

B.B.

       

0-5

0-1

60 kg

HORTI M.

RIZVANOVIĆ Senad

0-6

0-7

 

3,47

0-13

0-3

0-1

66 kg

NAĐ T.

MARIĆ Milan

0-1

0-2

 

4,00

0-3

0-3

0-1

74 kg

NEMEŠ M.

-

B.B.

       

5-0

1-0

84 kg

ŠEFER A.

DOKMANAC SLaven

2-0

3-0

 

4,00

5-0

3-0

1-0

96 kg

LIPAJIĆ A.

RKMAN Miloš

2-0

4-0

 

3,20

6-0

3-0

1-0

120 kg

VARGA Z.

BIN Roland

0-1

1-0

0-1

6,00

1-2

1-3

0-1

 

Trener:Zerge Laslo

Trener: Frgić Igor

     

20,67

12-18

12-14

3 - 4

 

7 kolo (03.11.2012.g.) –   Sombor, (Hala - "Mostonga")

 

RK “RADNIČKI” Sombor -   RK "NOVI SAD" Novi Sad   5 - 2

Kat.

„RADNIČKI“

Sombor

"NOVI SAD"

Novi Sad

Sudije:

Vesna Piperski-Cucić i Goran Ludoški (ZR)

 

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni

I

II

III

55 kg

ŠPOLJARIĆ Danijel

-

B.B.

       

5-0

1-0

60 kg

RIZVANOVIĆ Senad

LACKOVIĆ Z.

6-0

1-1

 

3,43

7-1

3-1

1-0

66 kg

MARIĆ Milan

ROKLICER R.

  3-0

   

1,46

3-0

5-0

1-0

74 kg

ĐURKOVIĆ Dragan

BOŠKOV B.

0-4

0-5

 

2,44

0-9

0-3

0-1

84 kg

GAVRIĆ Mladen

ŠTAJER V.

0-4

0-2

 

4,00

0-6

0-3

0-1

96 kg

RKMAN Miloš

PETROVIĆ B.

2-0

1-0

 

4,00

3-0

3-0

1-0

120 kg

BIN Roland

PAVLOVIĆ N.

2-0

1-0

 

4,00

3-0

3-0

1-0

 

Trener:Frgić Igor

Trener: Jovančević Aca

     

19,33

16-16

19-7

5 - 2

 

8 kolo (10.11.2012.g.)   –   Beograd, (Sala Vojne gimnazije)

 

RK “PARTIZAN” Beograd -   RK "RADNIČKI" Sombor 6 – 1

Kat.

„PARTIZAN“

Beograd

"RADNIČKI"

Sombor

Sudije:

Zoran Sinđić i Uroš Jovanović (KG)

 

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni

I

II

III

55 kg

PAPIĆ J.

SMOLJANOVIĆ Mile

5-0

   

0,30

5-0

5-0

1-0

60 kg

KATANIĆ P.

ŠPOLJARIĆ Danijel

0-3

   

1,40

0-4

0-5

0-1

66 kg

BOGATIREV M.

LIŠČEVIĆ Stefan

7-1

7-0

 

2,25

14-0

3-0

1-0

74 kg

MAKSIMOVIĆ A.

MARIĆ Milan

1-0

1-0

 

4,00

2-0

3-0

1-0

84 kg

BULATOVIĆ G.

GAVRIĆ Mladen

1-0

0-2

3-0

6,00

4-2

3-0

1-0

96 kg

KNEŽEVIĆ N.

JURKOVIĆ Miro

6-0

4-0

 

2,50

10-0

5-0

1-0

120 kg

SPASIĆ M.

TOT Sabolč

B.B.

       

5-0

1-0

 

Trener:Kecman Boško

Trener: Frgić Igor

     

16,45

35-6

24-5

6 - 1

 

9 kolo (17.11.2012.g.)   –  Sombor, (Hala Mostonga)

 

RK “RADNIČKI” Sombor -   RK "POTISJE" Kanjiža 4 – 3

Kat.

„RADNIČKI“

Sombor

"POTISJE"

Kanjiža

Sudije:

Danji Karolj SPSU i Laslo Boršoš SESE

 

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni

I

II

III

55 kg

ŠPOLJARIĆ Danijel

             

1-0

60 kg

RIZMANOVIĆ Senad

             

0-1

66 kg

MARIĆ Milan

             

1-0

74 kg

ĐURKOVIĆ Dragan

             

0-1

84 kg

DOKMANAC Slaven

             

1-0

96 kg

JURKOVIĆ Miro

             

0-1

120 kg

BIN Roland

             

1-0

 

Trener Frgić Igor

Trener Šlajher Laslo

           

4 - 3

 

Tabela I RLS za 2012.g. nakon ligaškog dela takmičenja:

 

Pl

 

Mesto

Broj

borbi

Pobeda

Nerešeno

Poraza

Pob

Por

Broj bodova

1.

PARTIZAN

BG

9

9

0

0

53-12

27

2.

PROLETER

ZR

9

8

0

1

49-14

25

3.

SPARTAK

SU

9

7

0

2

43-20

23

4.

RADNIČKI

SO

9

5

0

4

29-32

19

5.

SENTA

SE

9

5

0

4

22-31

19

6.

RADNIČKI

KG

9

4

0

5

23-31

17

7.

POTISJE

KA

9

3

0

6

25-38

15

8.

CRVENA ZVEZDA

BG

9

2

0

7

28-36

13

9.

NOVI SAD

NS

9

2

0

7

22-31

13

10.

PARTIZAN

TO

9

0

0

9

12-52

9

 

REZULTATI PLAY OFF I RLS 2012.

 

POLUFINALE I MEČ - (24.11.2012.g.) – Zrenjanin, (Hala – "Kristalna dvorana)

 

RK “PARTIZAN” BEOGRAD RK “RADNIČKI” SOMBOR 5 - 2

 

Kat.

„PARTIZAN“

Beograd

"RADNIČKI"

Sombor

Sudije:

Sudije: Šernek S, Petanjek D, Očić Z.

Delegat: Ilić Prvoslav (BG)

 

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni

I

II

III

55 kg

PAPIĆ J.

SMOLJANOVIĆ Mile

7-0

6-0

 

1,17

13-0

4-0

1-0

60 kg

KATANIĆ P.

RIZMANOVIĆ Senad

0-4

   

0,58

0-4

0-5

0-1

66 kg

BOGATIREV M.

LIŠČEVIĆ Stefan

6-0

6-0

 

1,05

12-0

4-0

1-0

74 kg

MAKSIMOVIĆA.

ĐURKOVIĆ Dragan

6-0

4-0

 

0,43

10-0

5-0

1-0

84 kg

BULATOVIĆ G.

GAVRIĆ Mladen

1-0

1-0

 

4,00

2-0

3-0

1-0

96 kg

KNEŽEVIĆ N.

JURKOVIĆ Miro

0-0

0-0

 

0,00

0-0

0-5

0-1

120 kg

SPASIĆ M.

BIN Roland

2-0

1-0

 

4,00

3-0

3-0

1-0

 

Trener:Kecman Boško

Trener: Marić Milan

     

13,03

40-4

19-10

5 - 2

 

MEČ za III-IV mesto - (24.11.2012.g.) – Zrenjanin, (Hala – "Kristalna dvorana)

 

RK “RADNIČKI” SOMBOR RK “SPARTAK” SUBOTICA 2 - 5

Kat.

„RADNIČKI“

Sombor

„SPARTAK“

Subotica

Sudije:

Šernek S, Petanjek D, Očić Z.

 

Delegat: Ilić Prvoslav (BG)

Domaćin

Gost

Runde/bodovi

Vreme

Tehn.

bod.

Klas

bod.

Poeni

1

2

3

55 kg

SMOLJANOVIĆ Mile

FEHER Alen

0-3

   

0,40

0-3

0-5

0-1

60 kg

RIZMANOVIĆ Senad

PENJOV Edvin

3-1

0-4

 

3,40

3-5

0-5

0-1

66 kg

MARIĆ Milan

STEFANEK Mario

4-0

1-0

 

4,00

5-0

3-0

1-0

74 kg

ĐURKOVIĆ Dragan

NEMES Viktor

0-5

   

0,37

0-5

0-5

0-1

84 kg

GAVRIĆ Mladen

BALAZ Lehel

0-1

0-2

 

4,00

0-3

0-3

0-1

96 kg

RKMAN Miloš

BOSNIC Vujadin

0-1

   

0,05

0-1

5-0

1-0

120 kg

BIN Roland

FRANJKOVIĆ Dejan

0-4

0-2

 

4,00

0-6

0-3

0-1

 

Trener:

T RENER

           

2-5

Frgić Igor

Damjanović Sreten

 

 

RANG LISTA USPEŠNOSTI PRVE RVAČKA LIGA SRBIJE 2012.g.

 

KLUB

IME I KILOGRAMI

RKG

CZV

SSU

PTO

PZR

SEN

NSN

PBG

PKA

PBG

SSU

POB

IZG

UKU

1.ŠPOLJARIĆ DANIJEL 55,60 kg

-

+

-

+

+

+

+

+

+

   

7

2

9

2.MARIĆ MILAN 66 kg

+

-

+

+

 

+

+

-

+

 

+

7

2

9

3.BIN ROLAND 120 kg

+

+

 

+

 

+

+

 

+

-

-

6

2

8

4-RKMAN MILOŠ 96 kg

-

+

-

+

-

-

+

   

+

+

5

4

9

5.RIZMANOVIĆ SENAD 60,66 kg

-

+

 

+

 

+

+

 

-

+

-

5

3

8

6.DOKMANAC SLAVEN 84 kg

 

-

-

+

 

-

   

+

   

2

3

5

7.GAVRIĆ MLADEN 84 kg

-

         

-

-

 

-

-

0

5

5

8.ŠTEFANEK NINOSLAV 74 kg

-

-

-

-

             

0

4

4

9.JURKOVIĆ MIRO 120 kg

   

-

 

-

   

-

-

   

0

4

4

10.LIŠČEVIĆ STEFAN 60,66 kg

   

-

 

-

   

-

 

-

 

0

4

4

11.SMOLJANOVIĆ MILE 55 kg

       

-

   

-

 

-

-

0

4

4

12.ĐURKOOVIĆ DRAGAN 74 kg

           

-

 

-

-

-

0

4

4

13.MIRKOVIĆ SVETOZAR 84 kg

       

-

           

0

1

1

UKUPNO

3-4

4-3

1-6

6-1

1-6

4-3

5-2

1-6

4-3

2-5

2-5

32

42

74

 

Završila se I RVAČKA LIGA SRBIJE gde se R.K.RADNIČKI iz Sombora plasirao na 4.mesto sa pet pobede nad R.K.CRVENA ZVEZDA iz Beograda,R.K.PARTIZAN iz Tomaševca,R.K.SENTA iz Sente,R.K.NOVI SAD iz Novog Sada i R.K.POTISJE iz Kanjiže i tako obezbedio ulazak u PLAY OFF . Klub nažalost je izgubio u play offu u borbi za medaljom od R.K.PARTIZANA iz Beograda i R.K.SPARTAKA iz Subotice i tako osvojio ČETVRTO mesto u naj elitnijem RVAČKOM društvu Srbije u I rvačkoj ligi Srbije.

Najbolji takmičar Somborskih vukova bio je Špoljarić Danijel do 55 kg i Marić Milan do 66 kg koji su od 9 mečeva pobedili 7 protivnika.Odmah iza njih su se plasirali Bin Roland sa šest pobeda pa Rizmanović Senad i Rkman Miloš sa pet pobeda i Dokmanac

Slaven sa dve pobede.U play offu Rkman Miloš je ima dve pobede dok su Marić Milan i Rizmanović Senad imali po jednu.

Naravno HVALA SVIMA KOJI SU VEROVALI U NAS da ćemo opstati u prvoj ligi pa su nam nesebično pomagali u tom cilju.Hvala još jednom svima onima koji su na sve moguće načine pomagali u ostvarenju ovog velikog rezultata RVAČKOG

KLUBA RADNIČKI.

 

Slobodan stil za muškarce

8.Prvenstvo Srbije Slobodan stil za muškarce u 2012 god

Seniori

Juniori

Kadeti

55 kg

Seke Kovač Dejan 1.mesto

Jajić Branimir 3.mesto

60 kg

Liščević Stefan 5.mesto

74 kg

Đorđević Zoran 5.mesto

84kg

Gavrić Mladen 3.mesto

120kg

Jurković Miro 2.mesto

 

55 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

Seke Dejan Kovač 2.mesto

 

Mladenovac 09.06.2012.

 

 

 

50 kg

Sremac Marijan   3.mesto

54 kg

Zorić Milan   3.mesto

58kg

Liščević Stefan       1.mesto

100 kg

Arnis Dobi   2.mesto

 

Mladenovac 09.06.2012.

 

Ekipno 2.mesto

Ekipno 4.mesto

Ekipno 3.mesto

 

 

1. Kup Srbije slobodan - stil za muškarce u 2012 god.

Seniori

Prvi kontrolni šampionat seniori

55 kg

Špoljarić Danijel 2.mesto

84 kg

Gavrić Mladen   11.mesto

120 kg

Jurković Miro 5.mesto

 

Mladenovac 25.01.2012.

55 kg

Špoljarić Danijel 3.mesto

Seke Kovač Dejan 3.mesto

60 kg

Liščević Stefan 3.mesto

84 kg

Gavrić Mladen   2.mesto

120 kg

Jurković Miro   2.mesto

 

 

Kragujevac 29.01.2012.

   

 

Slobodan stil za žene

 

8.Prvenstvo Srbije slobodan stil za žene u 2012 god.

Seniorke

Juniorke

Kadetkinje

  1. 48kg                                    

Radovanac Danijela     2.mesto

55 kg

Frgić Adriana   3.mesto

59 kg

Mirković Amela 1.mesto

63kg

Jerković Milica   1.mesto

72 kg

Vlajkov Ivana 3.mesto

 

 

Sombor 13.05.2012.

44 kg

Radovanac Danijela 1.mesto

55 kg

Mirković Amela 1.mesto

55kg

Frgić Adriana 1.mesto

63 kg

Jerković Milica 1.mesto

 

Mladenovac 09.06.2012.

 

44 kg

Radovanac Danijela 1.mesto

 

Mladenovac 09.06.2012.

 

 

Ekipno 1.mesto

Ekipno 1.mesto

Ekipno 3.mesto

1. Kup Srbije slobodan - stil za žene u   2012 god.

 

Prvi kontrolni šampionat seniorike

  1. 48kg                                    

Radovanac Danijela     2.mesto

59 kg

Jerković Milica   1.mesto

Kragujevac 29.01.2012.

                   Međunarodna takmićenja slobodan stil   za žene u 2012 god.

Seniorke

Juniorke

 

Međunarodni memorijalni turnir ,,NOVENYI Norbert,,

Seniorke

55 kg

Mirković Amela 3.mesto

59 kg

Jerković Milica 3.mesto

Juniorke

55 kg

Mirković Amela 3.mesto

59 kg

Jerković Milica 3.mesto

 

Budimpesta, Madjarska 18.03.2012.

 

PRVENSTVO EVROPE ZA JUNIORKE

55kg

Mirković Amela 15.mesto

59 kg

Jerković Milica 18.mesto

 

Zagreb,Hrvatska 21.06.2012.

 

MEDITERANSKE IGRE ZA JUNIORKE

 

55kg

Mirković Amela b.p.

59 kg

Jerković Milica b.p.

 

 

Larisa, Grčka 18.05.2012.

 

 

Neolimpijske discipline

Prvenstvo Srbije u greplingu,pankrationu i rvanju u pesku u 2012 god.

Grepling

Grepling-druga federacija

NO/GI-seniori

71 kg

Karan Ranko 3.mesto

74 kg                                    

Obradović Miloš   1.mesto

77 kg

Jovetić Nikola     2.mesto

Ćiritović Milutin b.p

100 kg

Sikima Marko   3.mesto

Kunić Dejan b.p.

GI-seniori

71 kg

Karan Ranko 2.mesto

84 kg

Marić Dubravko 3.mesto

92 kg

Dubravac Vojislav 1.mesto

+100 kg

Sikima Marko     2.mesto

Jurković Miro     3.mesto

 

Stara Pazova 01.04.2012

 

GI-seniori

77 kg

Ćiritović Milutin 1.mesto

92 kg

Trtica Srđan 3.mesto

+100 kg

Sikima Marko 2.mesto

 

Beograd 06.10.2012.

 

 

Ekipno 1.mesto

 

 

Međunarodna takmićenja sloboddan stil za muškarce u 2012 god.

Grepling

Veterani

 

PRVENSTVO EVROPE U GREPLING RVANJU

Seniori

84 kg

Oradović Miloš 2.mesto

 

Brisel,Holandija 23.05.2012.

 

PRVENSTVO SVETRA ZA VETERANE

94kg

Zakenjalo Sava 2.mesto

 

Budipšta,Mađarska 23.09.2012.

 

 

   

 

 

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva Vojvodine u 2012 god.

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

Juniori

Seniori

Ukupno

1.Liščević Stefan

   

3

3

3

3

2.Gavrić Mladen

       

3

1

3.Rkman Miloš

       

2

1

4.Jurković Miro

       

3

1

5.Smoljanović Mile

     

3

 

1

6.Seke Kovač Dejan

     

2

 

1

7.Đurković Dragan

     

2

 

1

8.Sremac Marjan

   

2

   

1

9.Zorić Milan

   

3

   

1

10.Arnis Dobi

   

3

   

1

11.Aničić Milan

 

3

     

1

12.Liščević Aljoša

3

       

1

13.Plamenac Jovan

3

       

1

14.Rauš Nemanja

1

       

1

15.Bikicki Nikola

2

       

1

UKUPNO

4

1

4

4

4

17

ZLATNIH

1

 

SREBRNIH

5

 

BRONZANIH

11

 

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva DRŽAVE Srbije u 2012 god.

OLIMPIJSKE I NEOLIMPIJSKE MEDALJE

Ime i prezime

mlađi pioniri

stariji pioniri

kadeti

juniori

Seniori

Ukupno

1.Špoljarić Danijel

     

1

2

2

2.Rkman Miloš

       

3

1

3.Smoljanović Mile

     

2

 

1

4.Seke Kovač Dejan

     

3,2

1

3

5.Liščević Stefan

   

1,1

   

2

6.Arnis Dobi

   

2,2

   

2

7.Maletin Andrija

1

1

     

2

8.Rauš Nemanja

2

       

1

9.Rodić Bojan

3

       

1

10.Jajić Branimir

       

3

1

11.Gavrić Mladen

       

3

1

12.Jurković Miro

       

2,3

2

13.Sremac Marijan

   

3

   

1

14.Zorić Milan

   

3

   

1

15.Radovanac Danijela

   

1

1

2

3

16.Frgić Adriana

     

1

3

2

17.Mirković Amela

     

1

1

2

18.Jerković Milica

     

1

1

2

19.Vlajkov Ivana

       

3

1

20.Karan Ranko

       

3,2

2

21.Obradović Miloš

       

1

1

22.Jovetić Nikola

       

2

1

23.Sikima Marko

       

3,2,2

3

24.Marić Dubravko

       

3

1

25.Dubravac Vojislav

       

1

1

26.Trtica Srđan

       

3

1

27.Ćiritović Milutin

       

1

1

28.Zatezalo Sava

       

1

1

UKUPNO

3

1

7

8

24

43

ZLATNIH

17

 

SREBRNIH

11

 

BONZANIH

15

 

 

 

Tabela broja osvojenih medalja sa

DRŽAVNIH I VOJVOĐANSKIH

takmičenja u periodu 2003-2011

Godina

Prv.Države

Prv.Vojvodine

UKUPNO

2003

1

2

3

2004

6

12

18

2005

13

14

27

2006

25

7

32

2007

37

7

44

2008

24

38

62

2009

36

58

94

2010

48

52

100

2011

58

14

72

2012

43

17

60

UKUPNO

291

179

512

 

KLUB JE U 2012 GODINI UKUPNO UČESTVOVAO NA 48 TAKMIČENJA GDE JE UČESTVOVALO 49 TAKMIČARA I OSVOJILO 138 MEDALJA

Škola rvanja

100 godina rvanja u Somboru


 
 

 logo rsv  logo uww
 
  Logo uwwe logoSOWireless