Bilten za 2013.

Bilten za 2013.

Preuzmi u PDF formatu...

 

Prvenstvo Srbije grčko-rimski stil u 2013 god
Seniori Juniori Kadeti Stariji pioniri Mlađi pioniri

55 kg

Špoljarić Danijel      2.mesto

Seke Kovač Dejan   10.mesto

66 kg

Marić Milan 3. mesto

84 kg

Mirković Svetozar   7. mesto

96 kg

Rkman Miloš 8. Mesto

120 kg

Arnis Dobi 11.mesto

 

Subotica 01.06.2013.

60 kg

Špoljarić Danijel 3.mesto

66 kg

Liščević Stefan   5.mesto

120kg

Arnis Dobi       13.mesto

 

Senta 29.09.2013.

58kg

Liščević Stefan  2.mesto

Zrenjanin   21.04.2013.

56 kg

Aničić Milan 2.mesto

Plamenac Jovan     b.p.

60 kg

Rauš Nemanja     b.p.

65 kg

Maletin Andrija Luka     1.mesto

Kanjiža 12.05.2013.

30 kg

Katanić Nikola       3.mesto

33 kg

Liščević Aljoša     1.mesto

Frgić Filip     5.mesto

Meničanin Uroš     7.mesto

56 kg

Plamenac Jovan     3.mesto

 

Sombor   25.05.2013.

Ekipno 7. mesto Ekipno 10.mesto Ekipno 12.mesto Ekipno 8.mesto Ekipno 5. mesto

Prvenstvo Vojvodine grčko-rimski stil u 2013 god
Seniori Juniori Stariji pioniri

55 kg

Špoljarić Danijel 2.mesto

60 kg

Seke Kovač Dejan 3.mesto

66 kg

Marić Milan   2.mesto

Liščević Stefan b.p

84 kg

Gavrić Mladen   3.mesto

Mirković Svetozar   b.p.

96 kg

Rkman Miloš b.p.

 

Zrenjanin 13.04.2013.

60 kg

Liščević Stefan       5.mesto

Seke Kovač Dejan 5.mesto

96 kg

Arnis Dobi     5.mesto

Subotica 27.04.2013.

48 kg

Plamenac Jovan     11.mesto

52 kg

Aničić Milan 5.mesto

60 kg

Rauš Nemanja     3.mesto

 

Subotica 28.04.2013.

Ekipno 5.mesto Ekipno 12.mesto Ekipno 10.mesto
1. Kup Srbije grčko - rimskim stil u 2013 god.  
Seniori Juniori Kadeti Stariji pioniri Mladji pioniri

55 kg

Špoljarić Danijel 3.mesto

60 kg

Seke Kovač Dejan   13.mesto

Liščević Stefan         12.mesto

66 kg

Marić Milan   2.mesto

96 kg

Rkman Miloš 5.mesto

Zrenjanin 02.02.2013.

50 kg

Smoljanović Mile   5.mesto

55 kg

Špoljarić Danijel     3.mesto

60 kg

Liščević Stefan   1.mesto

Seke Kovač Dejan   b.p

 

Subotica 16.02.2013.

58 kg

Liščević Stefan 3.mesto

 

Kragujevac 23.02.2013.

52 kg

Aničić Milan 2.mesto

Plamenac Jovan   5.mesto

60 kg

Rauš Nemanja       2.mesto

70 kg

Bikicki Nikola     b.p.

 

Zrenjanin   0203.2013.

30 kg

Katanić Nikola     2.mesto

33 kg

Liščević Aljoša   3.mesto

Frgić Filip       5.mesto

Čuljak Filip   5.mesto

39 kg

Fuštar Stranjinja     3.mesto

55 kg

Plamenac Jovan     1.mesto.

 

Zrenjanin   0903.2013.

Ekipno 7.mesto Ekipno 5.mesto Ekipno 14.mesto Ekipno 6.mesto Ekipno 4.mesto
2. Kup Srbije grčko - rimskim stil u 2013 god.  
Seniori Juniori Kadeti Stariji pioniri Mladji pioniri

55 kg

Špoljarić Danijel 3.mesto

66 kg

Marić Milan 1. mesto

96 kg

Rkman Miloš 3.mesto

 

Subotica   06.04.2013.

 

55 kg

Špoljarić Danijel 3. mesto

 

Beograd 06.04.2013.

 

46 kg

Sremac Marijan   3. mesto

54 kg

Zorić Milan 5.mesto

58 kg

Liščević Stefan   1.mesto

100 kg

Arnis Dobi   3. Mesto

Beograd 06.04.2012.

48 kg

Plamenac Jovan   b.p

Aničić Milan     b.p

54 kg

Rauš Nemanja 3.mesto

61 kg

Bikicki Nikola   b.p

Beograd 06.04.2013.

30 kg

Katanić Nikola     2.mesto

Čuljak Filip   5.mesto

33 kg

Liščević Aljoša   2.mesto

39 kg

Fuštar Strahinja 7.messto

55 kg

Plamenac Jovan     2.mesto

Subotica23.03.2013.

Ekipno 3. mesto Ekipno 13. mesto Ekipno 17. mesto Ekipno 16. mesto Ekipno 6. mesto
Međunarodna takmićenja i domaći turniri grčko - rimski stil u 2013 god.
Juniori Kadeti i pioniri

 

XI Darko Nišević turnir za juniore

 

55 kg

Špoljarić Danijel     2.mesto

58 kg

Liščević Stefan       3.mesto

Zrenjanin 07-08.06.2013.

 

 

PRVENSTVO SVETA ZA KADETE

58 kg

Liščević Stefan       12.mesto

Zrenjanin 18-25.08.2013.

 

TURNIR U SOLUNU za kadete

58 kg

Liščević Stefan       3.mesto

Grčka,Solun 13.05.2013.

 

TURNIR U DOROGU

 

58 kg

Liščević Stefan       5.mesto

Mađarska,Dorog 22-24.03.2013.

 

TURNIR U SARAJEVU za kadete

58 kg

Liščević Stefan       2.mesto

Bosna i Hercegovina,Sarajevo 31.03.2013

 

Memorijalni turnir Memišević Refik-BRALE za kadete

58 kg

Liščević Stefan       5.mesto

Subotica 25.05.2013

 

1. Rvačka Liga Srbije grčko-rimski stil u 2013 god.

 

1 kolo (13.11.2013.g.) – Zrenjanin, (Hala "Medison")

RK “PROLETER” Zrenjanin RK RADNIČKI" Sombor 7 – 0

 

Kat.

„PROLETER“

Zrenjanin

„RADNIČKI“

Sombor

Sudije: Karolj Danji (SU), Laslo Boršoš (SE)
 
Domaćin Gost Runde/bodovi Vreme

Tehn

bod.

Klas.

bod.

Poeni
I II III
55 kg Živica Ostojić Dejan Seke Kovač 9-3     1,30 9-3 4-1 1-0
60 kg Nikola Marković Danijel Špoljarić 0-0 2-1   6,00 2-1 3-1 1-0
66 kg Kristijan Fris Stefan Liščević 6-0     1,20 6-0 5-0 1-0
74 kg Mate Nemeš Milan Marić 8-0     2,49 8-0 5-0 1-0
84 kg Petar Balo Svetozar Mirković 7-0     1,52 7-0 5-0 1-0
96 kg Marko Stanojčić Miloš Rkman 7-0     1,10 7-0 5-0 1-0
120 kg Dejan Franković Srđan Josić 5-0     0,15 5-0 5-0 1-0
 

Trener:

Bojan Mijatov

Trener:

Igor Frgić

      14,56 44-4 32-2 7-0
                     

 

2 kolo (12.10.2013.g.) – Sombor, (Hala "Mostonga")

RK „RADNIČKI“ Sombor   RK “POTISJE” Kanjiža  4 – 3

 

Kat.

„RADNIČKI“

Sombor

„POTISJE“

Kanjiža

Sudije: Danji Karolj (SU), Nikola Torbica (ZR)
 
Domaćin Gost Runde/bodovi Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni
I II III
55 kg Danijel Špoljarić Sebastian Nađ 1-3 4-5   6,00 5-8 1-3 0-1
60 kg Gabor Molnar Mikloš Horti 2-1 6-0   3,56 8-1 5-0 1-0
66 kg Milan Marić Tamaš Nađ 0-1 6-1   5,56 8-2 4-0 1-0
74 kg Ervin Penjov Zeldi Norbert 0-0 3-4   6,00 3-4 1-3 0-1
84 kg Mladen Gavrić Aleksandar Šefer 2-4 0-0   6,00 2-4 1-3 0-1
96 kg Aleksandar Lipajić Čaba Šuljok 6-5 4-0   6,00 10-5 4-0 1-0
120 kg Miloš Rkman Sabolč Tot 0-0 3-0   4,08 3-0 5-0 1-0
 

Trener:

Milan Marić

Trener:

Laslo Šlajher

      38,00 39-24 21-9 4-3
                     

 

3 kolo (19.10.2013.g.) – Novi Sad, (Hala "Spens")

RK „NOVI SAD“ Novi Sad                RK “RADNIČKI” Sombor 4 – 3

 

Kat.

"NOVI SAD“

Novi Sad

„RADNIČKI“

Sombor

Sudije: Nenad Nenadić, Vesna Piperski-Cucić (ZR)
 
Domaćin Gost Runde/bodovi Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni
I II III
55 kg Jovan Simić Danijel Špoljarić 0-6     1,50 0-6 0-4 0-1
60 kg Zlatko Lacković Gabor Molnar 0-4 0-4   6,00 0-8 0-4 0-1
66 kg Boban Boškov Milan Marić 0-0 0-0   6,00 0-3 0-0 0-1
74 kg Valdemar Štajer Ervin Penjov 8-0     1,00 8-0 4-0 1-0
84 kg Vladimir Stankić Mladen Gavrić 4-0     1,00 4-0 5-0 1-0
96 kg Marko Miočinović Miloš Rkman 6-0 1-0   4,10 7-0 4-0 1-0
120 kg Nemanja Pavlović Zoltan Varga 4-2 5-0   5,00 9-2 5-0 1-0
 

Trener:

Aleksandar Lugonja

Trener:

Milan Marić

      25,00 26-19 18-8 4-3

4 kolo (26.10.2013.g.) – Sombor, (Hala "Mostonga")

RK „RADNIČKI“ Sombor   RK “VITEZ” Šabac   7 – 0

 

Kat.

„RADNIČKI“

Sombor

„VITEZ“

Šabac

Sudije: Rudolf Lerinc (KA), Karolj Danji (SU)
 
Domaćin Gost Runde/bodovi Vreme

Tehn

bod.

Klas.

bod.

Poeni
I II III
55 kg Dejan Seke Kovač - b.b.         5-0 1-0
60 kg Danijel Špoljarić - b.b         5-0 1-0
66 kg Milan Marić Edvin Penjov 4-0     2,15 4-0 5-0 1-0
74 kg Ervin Penjov Vitomir Dokić 7-0     1,50 7-0 4-0 1-0
84 kg Mladen Gavrić Igor Radosavljević 4-0     0,51 4-0 5-0 1-0
96 kg Miloš Rkman Emil Janković 4-0 7-2   4,35 11-2 4-1 1-0
120 kg Zoltan Varga Dejan Čikarić 5-0     1,54 5-0 5-0 1-0
 

Trener:

Igor Frgić

Trener:

Marko Panović

      10,05 31-2 26-1 7-0
                     

 

 

5 kolo (02.11.2013.g.) – Subotica, (Hala "Dudova šuma")

RK „SPARTAK“ Subotica RK “RADNIČKI” Sombor 4 – 3

 

Kat.

„SPARTAK“

Subotica

„RADNIČKI“

Sombor

Sudije: Rudolf Lerinc (KA), Laslo Boršoš (SE)
 
Domaćin Gost Runde/bodovi Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni
I II III
55 kg Alen Feher Danijel Špoljarić 5-0     2,20 4-0 5-0 1-0
60 kg Robert Dudaš Gabor Molnar 1-3 0-3   4,30 1-6 1-4 0-1
66 kg Norbert Čikoš Milan Marić 0-8     2,00 0-8 0-4 0-1
74 kg Mario Štefanek Ervin Penjov 4-1 0-10   5,25 4-11 1-4 0-1
84 kg Lehel Balaž Slaven Dokmanac 3-1 5-0   6,00 8-1 4-1 1-0
96 kg Vujadin Bosnić Aleksandar Lipajić 10-3     2,20 10-3 4-1 1-0
120 kg Roland Bin Miloš Rkman 8-0     2,47 8-0 4-0 1-0
 

Trener:

Sreten Damjanović

Trener:

Igor Frgić

      25,22 35-29 18-14 4-3
                     

 

 

Rang lista nakon 5 kola

Pl Naziv kluba Mesto

Broj

borbi

Pobeda Nerešeno Poraza

Pob

Por

Broj bodova
1. PARTIZAN BG 5 4 0 1 23-11 13
2. PROLETER ZR 4 3 0 0 24-4 12
3. NOVI SAD NS 4 3 0 1 16-12 10
4. RADNIČKI SO 4 2 0 2 17-11 8
5. PARTIZAN BG 3 3 0 0 15-6 8
6. SPARTAK SU 4 2 0 2 12-14 8
7. RADNIČKI KG 4 1 0 3 9-17 6
8. RADNIČKI BG 4 1 0 3 8-18 6
9. VITEZ ŠA 5 0 0 5 5-28 5

 

 

6 kolo (09.11.2013.g.) – Subotica, (Hala "Mostonga")

RK “RADNIČKI” Sombor RK "PARTIZAN" Beograd 5 - 2

Kat.

„RADNIČKI“

Sombor

„PARTIZAN“

Beograd

Sudije: Rudolf Lerinc , Radomir Aćić (SE)
 
Domaćin Gost Runde/bodovi Vreme

Tehn

bod.

Klas.

bod.

Poeni
I II III
55 kg Dejan Seke Kovač -

b.b.

        5-0 1-0
60 kg Danijel Špoljarić Damjan Đorđević 2-0 6-0   3,46 8-0 4-0 1-0
66 kg Liščević Stefan Magomed Bogatyrev 0-8     0,38 0-8 0-4 0-1
74 kg Ervin Penjov Aleksandar Maksimović 2-9     1,36 2-9 1-4 0-1
84 kg Mladen Gavrić Miloš Pitulić 4-0     1,26 4-0 5-0 1-0
96 kg Aleksandar Lipajić Nikola Knežević 0-2 5-2   5,32 5-4 5-0 1-0
120 kg Zoltan Varga Branko Živanović 3-1 7-2   5,41 10-3 4-1 1-0
 

Trener:

Igor Frgić

Trener:

Kecman Boškov

      18,39 29-24 24-9 5-2
                     

 

 

7 kolo (16.11.2013.g.) – Kragujevac, (Hala "Jezero")

RK „RADNIČKI“ Kragujevac RK “RADNIČKI” Sombor 2 – 5

 

Kat.

„RADNIČKI“

Kragujevac

„RADNIČKI“

Sombor

Sudije: Nenad Nenadić, Vesna Piperski-Cucić (ZR)
 
Domaćin Gost Runde/bodovi Vreme

Tehn

bod.

Klas.

bod.

Poeni
I II III
55 kg Uroš Taricić Dejan Seke Kovač 0-8     1,10 0-8 0-4 0-1
60 kg Igor Vujović Danijel Špoljarić 0-5           0-1
66 kg Perica Dimitrijević Milan Marić 0-0 0-7   5,45 0-7 0-4 0-1
74 kg Nikola Jovanović Ervin Penjov 0-8     1,00 0-8 0-4 0-1
84 kg Milan Todorović Mladen Gavrić 2-0 5-0   5,45 7-0 4-0 1-0
96 kg Nemanja Rosić Zoltan Varga 1-3 0-5   4,10 1-8 1-4 0-1
120 kg Slavoljub Cvijović Miloš Rkman 4-0 0-0   6,00 4-3 3-0 1-0
 

Trener:

Dragan Radojević

Trener:

Igor Frgić

      23,50 12-31 8-21 2-5

 

8 kolo –SLOBODNO

 

9 kolo (01.12.2013.g.) – Beograd, (Hala SD "Radnički")

RK "RADNIČKI" Beograd RK “RADNIČKI” Sombor 3 - 4

Kat.

„RADNIČKI“

Beograd

„RADNIČKI“

Sombor

Sudije: Vesna Piperski-Cucić (ZR) Milorad Vukić (BG)
 
Domaćin Gost Runde/bodovi Vreme

Tehn

bod.

Klas.

bod.

Poeni
I II III
55 kg Ognjen Došen Danijel Špoljarić 0-4     2,12 0-4 0-5 0-1
60 kg Sabolč Futo Gabor Molnar 0-9     2,20 0-9 0-4 0-1
66 kg Dragan Dešić Milan Marić 2-0 3-0   6,00 5-0 3-0 1-0
74 kg Marko Devčić Ervin Penjov 3-0 0-0   6,00 3-0 3-0 1-0
84 kg Miloš Marković Mladen Gavrić 2-0 5-0   5,20 7-0 4-0 1-0
96 kg Edin Karajić Aleksandar Lipajić 0-4     1,00 0-4 0-5 0-1
120 kg - Zoltan Varga b.b.           0-1
 

Trener:

Stanko Bogdan

Trener:

Igor Frgić

      22,52 15-17 10-19 3-4

 

REZULTATI PLAY OFF - I RVAČKE LIGE SRBIJE ZA 2013.G.

Zrenjanin, Sala gimnazije, 07.12.2031. godine

 

I - POLUFINALNI MEČ

RK „PROLETER“ Zrenjanin RK “RADNIČKI” Sombor 7 - 0

Kat.

„PROLETER“

Zrenjanin

„RADNIČKI“

Sombor

Sudije: Rudolf Lerinc (KA), Milorad Vukić (BG)
 
Domaćin Gost Runde/bodovi Vreme

Tehn

bod.

Klas.

bod.

Poeni
I II III
55 kg Nikola Marković Danijel Špoljarić 7-0     0,46 7-0 4-0 1-0
60 kg Kristijan Fris Gabor Molnar 8-0     2,05 8-0 4-0 1-0
66 kg Mate Nemeš Stefan Liščević 6-0     0,56 6-0 4-0 1-0
74 kg Viktor Nemeš Ervin Penjov 6-0     1,44 6-0 4-0 1-0
84 kg Petar Balo Mladen Gavrić 7-0     1,42 5-0   1-0
96 kg Marko Stanojčić Aleksandar Lipajić 6-0 2-0   4,32 8-0 4-0 1-0
120 kg Dejan Franković Zoltan Varga 6-0     0,35 6-0 4-0 1-0
 

Trener:

Bojan Mijatov

Trener:

Igor Frgić

      11,00 41-0 29-0 7-0
                     

 

 

MEČ ZA III - IV MESTO

RK "RADNIČKI" Sombor RK “SPARTAK” Subotica 4 – 3

Kat.

„RADNIČKI“

Sombor

„SPARTAK“

Subotica

Sudije: Milorad Vukić (BG), Nenad Nenadić (ZR)

Delegat Prvoslav Ilić (BG)

Domaćin Gost Runde/bodovi Vreme

Tehn.

bod.

Klas.

bod.

Poeni
I II III
55 kg Danijel Špoljarić - 5-0     b.b     1-0
60 kg Gabor Molnar Robert Dudaš 8-0     1,00 8-0 4-0 1-0
66 kg Milan Marić Mario Štefanek 4-0     1,48 4-0 5-0 1-0
74 kg Ervin Penjov Lehel Balaž 0-4     0,41 0-4 0-5 0-1
84 kg Slaven Dokmanac Ninoslav Štefanek 7-0     0,58 7-0 5-0 1-0
96 kg Miloš Rkman Vujadin Bosnić 0-3     1,34 0-3 0-5 0-1
120 kg Zoltan Varga Roland Bin 1-5 1-2   6,00 2-7 1-3 0-1
 

Trener:

Igor Frgić

Trener:

Sreten Damjanović

      11,21 21-14 20-13 4-3
                     

 

 

Konačna tabela I Rvačke lige Srbije za 2013. Godinu

Pl Naziv kluba Mesto
1. PROLETER ZR
2. NOVI SAD NS
3. RADNIČKI SO
4. SPARTAK SU
5. PARTIZAN BG
6. POTISJE KA
7. RADNIČKI BG
8. RADNIČKI KG
9. VITEZ ŠA

 

RANG LISTA USPEŠNOSTI PRVE RVAČKA LIGA SRBIJE 2013.g.

 

EKIPNO 3.MESTO

KLUB

IME I KILOGRAMI

PKA NSNS VIŠA SPSU PBG PRZR RKG RBG PRZR SPSU POB IZG UKU
  1. 1.ŠPOLJARIĆ DANIJEL 55,60kg
_ + + _ + _ + + _ + 6 4 10
  1. 2.MARIĆMILAN 66,74kg
+ + + +   _ + _   + 6 2 8
  1. 3.MOLNAR GABOR 60kg
+ +   +       + _ + 5 1 6
  1. 4.VARGA ALEKSA.96,120 kg
  _ +   +   + + _ _ 4 3 7
  1. 5.PENJOV ERVIN 76 kg
_ _ + + _   + _ _ _ 3 6 9
  1. 6.SEKE KOVAČ DEJAN 55,60 kg
    +   + _ +       3 1 4
  1. 7.LIPAJIĆ ALEKSANDAR 96 kg
+     _ +     + _   3 2 5
  1. 8.GAVRIĆ MLADEN 84kg
_ _ +   +   _ _ _   2 5 7
  1. 9.RKMAN MILOŠ 96,120 kg
+ _ + _   _ _     _ 2 5 7
  1. 10.DOKMANAC SLAVEN 84kg
      _           + 1 1 2
  1. 11.LIŠČEVIĆ STEFAN 66kg
        _ _     _   0 3 3
  1. 12.MIRKOVIĆ SVETOZAR 84kg
          _         0 1 1
  1. 13.JOSIĆ SRĐAN120 kg
            _       0 1 1
UKUPNO 4-3 3-4 7-0 3-4 5-2 0-7 5-2 4-3 0-7 4-3 35 35 70

Završila se I RVAČKA LIGA SRBIJE gde se R.K.RADNIČKI iz Sombora plasirao na 3.mesto sa šest pobeda nad R.K.POTISJE iz Kanjiže,R.K.VITEZ iz Šabca,R.K.PARTIZAN iz Beograda,R.K.RADNIČKI iz Kragujevca ,R.K.RADNIČKI iz Beograda i u play offu R.K.SPARTAK iz Subotice i tako postigao istorijski rezultat plasirajući se na treće mesto .

Najbolji takmičar Somborskih vukova bio je Špoljarić Danijel do 55 kg koji je od 10 mečeva 6 pobedio a 4 izgubio odmah za njim Marić Milan do 66 kg koji je od 8 mečeva pobedio 6 protivnika a izgubio od njih dvojice.Potom su se plasirali Molnar Gabor sa pet pobeda i jednim izgubljenim mečom , sa četiri pobede Varga Aleksandar i tri izgubljene borbe.Sa tri pobede naređali su se Penjov Ervin,Seke Kovač Dejan i Lipajić Aleksandar.Rkman Miloš i Gavrić Mladen su imali dve pobede dok je jednu pobedu odneo Dokmanac Slaven.Bez pobede su bili Liščević Stefan, Mirković Svetozar i Josić Srđan.

Naravno HVALA SVIMA KOJI SU VEROVALI U NAS da ćemo opstati u prvoj ligi pa su nam nesebično pomagali u tom cilju.Hvala još jednom svima onima koji su na sve moguće načine pomagali u ostvarenju ovog velikog rezultata RVAČKOG

KLUBA RADNIČKI.

 

Slobodan stil za muškarce

 

9.Prvenstvo Srbije Slobodan stil za muškarce u 2013 god
Seniori Juniori Kadeti

60 kg

Špoljarić Danijel 2.mesto

Liščević Stefan  3.mesto

84kg

Gavrić Mladen 2.mesto

Pešić Lazar 8.mesto

96 kg

Arnis Dobi 8.mesto

120kg

Josić Srđan 5.mesto

Sombor 14.0642013.

60 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

66 kg

Liščević Stefan 1.mesto

Seke Dejan Kovač 2.mesto

 

Sombor 14.04.2013.

 

 

 

63 kg

Liščević Stefan       1.mesto

100 kg

Arnis Dobi   2.mesto

Sombor 14.04.2013.

Ekipno 3.mesto Ekipno 3.mesto Ekipno 6.mesto

 

 

Prvenstvo Vojvodine Slobodan stil u 2013 god  
Seniori Juniori Kadeti Stariji pioniri

60 kg

Špoljarić Danijel 2.mesto

Seke Kovač Dejan 3.mesto

66 kg

Liščević Stefan 1.mesto

74 kg

Brkić Vladimir   3.mesto

96 kg

Gavrić Mladen   1.mesto

Arnis Dobi     3.mesto

120 kg

Jurković Miro 5.mesto

 

Sombor17.03.2013.

60 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

Seke Kovač Dejan 2.mesto

66 kg

Liščević Stefan 1.mesto

96 kg

Arnis Dobi     2.mesto

Sombor 17.03.2013.

69 kg

Pešut Dušan 3.mesto

100 kg

Arnis Dobi     2.mesto

 

Kanjiža 24.03.2013.

52 kg

Aničić Milan    5.mesto

56 kg

Plamenac Jovan     5.mesto

60 kg

Rauš Nemanja     3.mesto

 

Kanjiža 24.03.2013.

 

Ekipno 1.mesto Ekipno 1.mesto    

 

Međunarodna takmićenja i domaći turniri slobodan stil u 2013 god.
Juniori Kadeti i pioniri

 

XI Darko Nišević turnir za juniore

 

55 kg

Špoljarić Danijel     2.mesto

58 kg

Liščević Stefan       3.mesto

Zrenjanin 07-08.06.2013.

 

 

PRVENSTVO EVROPE ZA KADETE

58 kg

Liščević Stefan       11.mesto

Crna Gora Bar 17-23.06.2013.

 

TURNIR U SOLUNU za kadete

58 kg

Liščević Stefan       3.mesto

Grčka,Solun 13.05.2013.

 

TURNIR U DOROGU

 

58 kg

Liščević Stefan       5.mesto

Mađarska,Dorog 22-24.03.2013.

 

TURNIR U SARAJEVU za kadete

58 kg

Liščević Stefan       2.mesto

Bosna i Hercegovina,Sarajevo 31.03.2013

. Memorijalni turnir Memišević Refik-BRALE za kadete

58 kg

Liščević Stefan       5.mesto

Subotica 25.05.2013

 

 

Slobodan stil za žene

 

9.Prvenstvo Srbije slobodan stil za žene u 2013 god.
Seniorke Juniorke Kadetkinje

48kg

Radovanac Danijela     1.mesto

55 kg

Mirković Amela   1.mesto

63kg

Sučević Andrea     10.mesto

72 kg

Frgić Adriana     3.mesto

 

Sombor 13.04.2013.

48 kg

Radovanac Danijela 1.mesto

55 kg

Mirković Amela 1.mesto

63kg

Jerković Milica 2.mesto

Frgić Adriana 3.mesto

 

Sombor 15.04.2013.

52 kg

Lazić Milica 1.mesto

69 kg

Janović Silvija 1.mesto

 

 

Sombor 15.04.2013.

 

Ekipno 1.mesto Ekipno 1.mesto Ekipno 1.mesto
Prvenstvo Vojvodine Slobodan stil za žene u 2013 god
Seniorke Juniorke

48kg

Radovanac Danijela     1.mesto

55 kg

Mirković Amela   1.mesto

63kg

Jerković Milica 2.mesto

Frgić Adriana 3.mesto

Sučević Andrea     3.mesto

 

Sombor17.03.2013.

48 kg

Radovanc Danijela 1.mesto

55 kg

Mirković Amela 1.mesto

63kg

Jerković Milica 2.mesto

Frgić Adriana 3.mesto

Sombor 17.03.2013.

Ekipno 1.mesto Ekipno 1.mesto
Međunarodna takmićenja slobodan stil za žene u 2013 god.
Juniorke kadetkinje

 

PRVENSTVO EVROPE ZA JUNIORKE

55kg

Mirković Amela 15.mesto

Skoplje,Makedonija   02-07.07.2013.

 

 

 

PRVENSTVO EVROPE ZA KADETKINJE

46 kg

Lazić Milica       11.mesto

60 kg

Janović Silvija       12.mesto

Crna Gora Bar 17-23.06.2013.

 

. PRVENSTVO SVETA ZA KADETKINJE

46 kg

Lazić Milica       15.mesto

60 kg

Janović Silvija       5.mesto

Zrenjanin   18-25.08.2013.

 

Neolimpijske discipline

 

Prvenstvo Srbije u greplingu za muškarce u 2013 god.
Grepling-seniori Grepling-junioiri

NO/GI-seniori

62 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

66 kg

Seke Kovač Dejan   3.mesto

Karan Nebojša 2.mesto

71 kg

Karan Ranko   3.mesto

77 kg

Prodanović Vladimir 1.mesto

Ćiritović Milutin 3.mesto

84 kg

Dubravac Vojislav   2.mesto

92 kg

Kurta Aleksandar 2.mesto

100 kg

Sikima Marko 2.mesto

GI-seniori

62 kg

Špoljarić Danijel 1.mesto

66 kg

Seke Kovač Dejan   3.mesto

77 kg

Turner Aleksandar   2.mesto

Musulin   Marko 3.mesto

84 kg

Dubravac Vojislav     2.mesto

100 kg

Sikima Marko       3.mesto

 

Sombor 10.03.2013

 

NO/GI-juniori

66 kg

Seke Kovač Dejan   2.mesto

84 kg

Sedoglavić Žarko   3.mesto

GI-juniori

66 kg

Seke Kovač Dejan   2.mesto

84 kg

Sedoglavić Žarko   3.mesto

 

Sombor 10.03.2013

 

Ekipno 1.mesto Ekipno 1.mesto
Prvenstvo Srbije u greplingu za žene u 2013 god.
Grepling-seniori Grepling-junioiri

NO/GI-seniorke

58 kg

Mirković Amela 1.mesto

64 kg

Jerković Milica 3.mesto

Sučević Andreja 2.mesto

GI-seniorke

58 kg

Mirković Amela   1.mesto

64 kg

Jerković Milica 3.mesto

Sučević Andreja 2.mesto

 

Sombor 10.03.2013

 

NO/GI-juniorke

48 kg

Radovanac Danijela 1.mesto

58 kg

Mirković Amela   1.mesto

64 kg

Jerković Milica 1.mesto

GI-juniorke

48 kg

Radovanac Danijela 1.mesto

58 kg

Mirković Amela   1.mesto

64 kg

Jerković Milica 3.mesto

 

Sombor 10.03.2013

 

Ekipno 1.mesto  
Međunarodna takmićenja grepling rvanju za muškarce u 2013 god.
Grepling

 

PRVENSTVO EVROPE U GREPLING RVANJU

No-Gi-Seniori

77 kg

Prodanović Vladimir 3.mesto

Kečkemet,Mađarska 30.03.2013.

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva Vojvodine u 2013 god.
Ime i prezime mlađi pioniri stariji pioniri kadeti Juniori Seniori Ukupno
1.Špoljarić Danijel       1 2,2 3
2.Seke Kovač Dejan       2 3,3 3
3.Marić Milan         2 1
4.Gavrić Mladen         3,1 2
5.Rauš Nemanja   3,3       2
6.Liščević Stefan       1 1 2
7.Brkić Vladimir         3 1
8.Arnis Dobi     2 2 3 3
9.Radovanac Danijela       1 1 2
10.Mirković Amela       1 1 2
11.Jerković Milica       2 2 2
12.Frgić Adriana       3 3 2
13.Sučević Andrea         3 1
UKUPNO 0 2 1 8 15 26
ZLATNIH 8
SREBRNIH 8
BRONZANIH 10

Tabela osvojenih medalja sa Prvenstva DRŽAVE Srbije u 2013 god.

OLIMPIJSKE I NEOLIMPIJSKE MEDALJE

Ime i prezime mlađi pioniri stariji pioniri kadeti juniori Seniori Ukupno
1.Špoljarić Danijel       3,1 2,2,1,1 6
2.Marić Milan         3 1
3.Liščević Stefan     2,1 1 3 4
4.Aničić Milan   2       1
5.Maletin Andrija Luka   1       1
6.Katanić Nikola 3         1
7.Liščević Aljoša 1         1
8.Plamenac Jovan 3         1
9.Gavrić Mladen         2 1
10.Seke Kovač Dejan       2,2,2 3,3 5
11.Arnis Dobi     2     1
12.Radovanac Danijela       1,1,1 1 4
13.Mirković Amela       1,1,1 1,1,1 6
14.Frgić Adriana       3 3 2
15.Jerković Milica       2,1,3 3,3 5
16.Lazić Milica     1     1
17.Janović Silvija     1     1
18.Sučević Andrea         2,2 2
19.Karan Nebojša         2 1
20.Karan Ranko         3 1
21.Prodanović Vladimir         1 1
22.Ćiritović Milutin         3 1
23.Dubravac Vojislav         2,2 2
24.Kurta Aleksandar         2 1
25.Sikima Marko         2,3 2
26.Turner Aleksandar         2 1
27.Musulin Marko         3 1
28.Sedoglavić Žarko       3,3   2
UKUPNO 3 2 5 18 29 57
ZLATNIH 21
SREBRNIH 18
BONZANIH 18

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela broja osvojenih medalja sa

DRŽAVNIH I VOJVOĐANSKIH

takmičenja u periodu   2003-2013

Godina Prv.Države Prv.Vojvodine UKUPNO
2003 1 2 3
2004 6 12 18
2005 13 14 27
2006 25 7 32
2007 37 7 44
2008 24 38 62
2009 36 58 94
2010 48 52 100
2011 58 14 72
2012 43 17 60
2013 57 26 85
       
       
UKUPNO 348 205 595

 

 

 

KLUB JE U 2013 GODINI UKUPNO UČESTVOVAO NA 49 TAKMIČENJA GDE JE UČESTVOVALO 46 TAKMIČARA I OSVOJILO 148 MEDALJA